Jetta ostuabi

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 18 Veebr 2014, 01:57

Rentaablus ei ole igas aspektis tagaotsitav väärtus. Sama nagu ka emotsioonil puudub hind. Elada ja ära elada on erinevad asjad. Kellegi vana asjade uuskasutamine ei ole kindlasti mingi väärtus kuhu püüelda. Enam kõlab see elu ära elanud inimese jorisemisena, et justkui ei peagi vaid parimat omale lubama ehk selle poole püüdlema. Tihti on majandusele just rohkem koormaks igasugune haletsemine ja entusiasmita öko-rentaabel-kultuursed tüübid kui noorust täis ultra-liberaalsust täis ettevõtja hingega emotsioonide poole püüdlejad. Keegi ei saa väita, et rentaablust armastav inimene on olemuselt parem inimene ainuüksi juba seetõttu, et inimene ei ole üdini ratsionaalne. Selles mõttes on kellegi ratsionaalne käitumine või hoiak hoopis kellegi teise jaoks maitsetult või emotsioonideta elu mööda saatmine. Keda nüüd rohkem haletsema peaks? Keskpärane lugu küll, kui kogu elu täis ratsionaalsust ja tuimalt koonerdades mööda saadetud. Maitse asi muidugi ;).
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas copilot » 18 Veebr 2014, 02:10

Nõustun täielikult,ning ma vist ei teinud piisavalt selgeks,et poogen,kuhu ja kuidas keegi oma majandusliku võimalust kulutab. Lihtsalt teatud väited teema algataja poolt ei jätnud mitte valikut vastamata jätta. Teatud asjade puhul on ka minu jaoks uus nn must have ja kasutatud kuid heas korras ei paku piisavalt emotsioone mis sest et uus pole tegelt rentaabel. Autode puhul on skaala erinev ning selle alles jääva raha eest saab juba lubada seda,mis annab tunde et sa elad ja oled kogenud. Aga ok,võib mulli ära kustutada,tlauriga jääbki neil teemadel nn jaurama- see siis heas võtmes.
Diesel Power KEEPS ME GOING

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 18 Veebr 2014, 02:30

See ei ole universaalne tõde ega teostus. 5 aastat vana auto võib olla selles kontekstis ka 5 aastat ajas tagasi elamine ja kogemine. Mõni ütleb, et hoopis suht luuserlik õigustus või pisikesed munad, et ei julge asja suuremalt ette võtta.
copilot kirjutas:Autode puhul on skaala erinev ning selle alles jääva raha eest saab juba lubada seda,mis annab tunde et sa elad ja oled kogenud.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas copilot » 18 Veebr 2014, 02:36

Nagu sai öeldud,kelle jaoks õigustus ja tõde,kelle jaoks mitte.
Diesel Power KEEPS ME GOING

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 18 Veebr 2014, 03:18

Iga otsustaja teab oma munade suurust ja sellest tulenevalt on ka suutlikus iseseisvalt mõelda, tahta, teha ja riskida. Mis saab veel hullem olla, kui pisikestelt munadelt nõu ja soovitusi küsida? Mõistagi on ka siis vajadusel vaja mune kasvatada olukorras, kus asjakohane. Teema algatajal ongi vaja rohkem ennast kuulata, mitte siin kellegi "tarka" nii-on-nõuannet.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Maxpower
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 26 Sept 2012, 08:54
Auto: Traxxas Maxx / BMW X5 G05 M-sport
Asukoht: EU
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Maxpower » 18 Veebr 2014, 16:13

mitte et tahaks õli tulle visata, aga mis oleks siis ikkagi parem lahendus...kas osta uus Jetta või nt 2a vana Passat...hind on pmst sama, mis tähendab et ka liisingmakse on sama. Eeldame et passatile telliti ka pikendatud garantii, nt mingi 5a ja siis ple ju rahaliselt vahet kumb võtta! Hetkel küll ei tea kuidas on tava hooldustega Passat vs Jetta, aga ei tahaks uskuda et mingid kolossaalsed hinna erinevused on.
Aga minu isiklik eelistus oleks kindlalt Passast, juba suuruse pärst ei saaks eriti väiksemat võtta...perega sõites kus lastekärud jne vaja ära mahutada, siis lihtsalt väiksemasse ei mahu.

Olen nõus et tahaks ka vähemalt korra elus proovida (omada) täiesti uut autot, uue auto lõhn on ikka meeldiv küll ja lisade tellimine oma maitse järgi :thumbup: ... aga kui vaadata võimalusi siis uut Passatit ikkagi välja ei vea...ja samas uue Jettaga ple midagi peale hakata. Mida siis peaks tegema? ei jäägi muud üle kui kasutatud auto osta...

Ps! ärge saage valesti aru, Jetta on väga hea auto aga lihtsalt mitte minu vajadustele vastav.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 18 Veebr 2014, 16:33

Maxpower kirjutas:mitte et tahaks õli tulle visata, aga mis oleks siis ikkagi parem lahendus...kas osta uus Jetta või nt 2a vana Passat...hind on pmst sama, mis tähendab et ka liisingmakse on sama. Eeldame et passatile telliti ka pikendatud garantii, nt mingi 5a ja siis ple ju rahaliselt vahet kumb võtta! Hetkel küll ei tea kuidas on tava hooldustega Passat vs Jetta, aga ei tahaks uskuda et mingid kolossaalsed hinna erinevused on.
Aga minu isiklik eelistus oleks kindlalt Passast, juba suuruse pärst ei saaks eriti väiksemat võtta...perega sõites kus lastekärud jne vaja ära mahutada, siis lihtsalt väiksemasse ei mahu.

Olen nõus et tahaks ka vähemalt korra elus proovida (omada) täiesti uut autot, uue auto lõhn on ikka meeldiv küll ja lisade tellimine oma maitse järgi :thumbup: ... aga kui vaadata võimalusi siis uut Passatit ikkagi välja ei vea...ja samas uue Jettaga ple midagi peale hakata. Mida siis peaks tegema? ei jäägi muud üle kui kasutatud auto osta...

Ps! ärge saage valesti aru, Jetta on väga hea auto aga lihtsalt mitte minu vajadustele vastav.

Jetta vs Passat võtaksin Passati. 2a vana auto ei lagune ka veel, kui saad õige läbisõiduga ja korralikult hooldatud. Hoolduskuludel neil kahel erilist vahet pole. Samas Passat kõvasti suurem ja mugavam.

Muidu kui Jetta jääb väikseks ja tahaks ikka uut autot, siis Škoda Superb ka enamvähem seal hinnaklassis uuest peast. Üks VAG grupp mõlemad :)

Kasutatud, korrektse ajaloo ja läbisõiduga, auto leidmisel saan aidata. Kui huvi kirjuta PS.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 18 Veebr 2014, 16:41

Asi peab õige tunde tekitama. Arutleda võid aga enda emotsioone ja kirge oskad ainult sina ise mõõta. Mõtle ka selle peale, kui kaua kavatsed sellega "abielus" olla. Kas jätkub seda kirge selleks ajaks? Arvesta ka sellega, et need mõlemad võivad valed valikud olla ja lahendus on hoopis kuskil mujal... eiei, jutt ei ole siinkohal mingist Skodast jne. vaid kõigest, mis sinu jaoks kättesaadav. Kui ettekujutust raske saada siis mõnel juhul õnnestub muide testiks soovitud auto mõneks päevaks või nädalaks rendile võtta. Jah maksab aga arvesta, et see raha võib väga hästi mingi teadmise saamiseks kulutatud olla ehk kui auto juba teisel päeval pole see õige siis see hakkab ajaga ainult rohkem häirima jne. Jutt ei ole lihtsalt ratsionaalses ja mitteratsionaalses valikus vaid sinu jaoks halvas investeeringus x aja peale. Selles osas igasugused foorumihääletused on selles osas abitud. Kui tehnilist laadi või detaile puudutav küsimus siis muidugi teine asi.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Maxpower
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 26 Sept 2012, 08:54
Auto: Traxxas Maxx / BMW X5 G05 M-sport
Asukoht: EU
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Maxpower » 19 Veebr 2014, 09:41

Hetkel veel ei ole auto ostuplaane, kõigepealt oleks vaja vanast lahti saada. Aga muidu enda mõtteis on pigem 2009-2010 Passat, olen veidi ringi vaadanud ja selline B7 mis mulle meeldib (nende lisadega mida tahan) siis hinnad al.20K ja nii palju ei raatsi kulutada (st mõettut liisingut taguda). Kusjuures kui siin ennist pakuti Skoda Superbi, siis olen ka neid vaadanud...muidugi ainult universaale, sest on praktilisem ja sedaan on IMO ikka väga kole auto (tagant vaates :D ).

Nüüd on juba jutt päris OT ära läinud...huvitav kas antud teema algataja on omale auto leidnud?

Siim-O
Huviline
Postitusi: 779
Liitunud: 30 Sept 2004, 19:31
Telefon: 53629264
Auto: BMW E36 Convertible
Asukoht: Tartu- Valgjärve
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Siim-O » 19 Veebr 2014, 20:06

Kui pole veel autot leidnud, siis hoia sellest eemale. Autol ei ole enam kehtivat tehasegarantiid!
► Näita Spoilerit
Pilt
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1689647
Viimati muutis Siim-O, 19 Veebr 2014, 20:08, muudetud 1 kord kokku.

Siim-O
Huviline
Postitusi: 779
Liitunud: 30 Sept 2004, 19:31
Telefon: 53629264
Auto: BMW E36 Convertible
Asukoht: Tartu- Valgjärve
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Siim-O » 19 Veebr 2014, 20:43

Mul endal ka plaan täitsa uus Jetta Mk6 soetada, kuid hetkel läbirääkimised pooleli musta laepolstri kohapealt. Samuti olen kolme värvi vahel, kas valge, tumehall või tumesinine.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5353
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas jussike » 19 Veebr 2014, 21:58

Siim-O kirjutas:Kui pole veel autot leidnud, siis hoia sellest eemale. Autol ei ole enam kehtivat tehasegarantiid!
► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1689647
Katsun homme vaadata, kas oli see sama millele ma12 000+ EUR-i hinnapakkumise tegin :o
Kui sama, siis tahaks tõsiselt teada, millest see masin hetkel koosneb. :wtf:
Viimati muutis argo, 20 Veebr 2014, 10:27, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: img spoiler
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Siim-O
Huviline
Postitusi: 779
Liitunud: 30 Sept 2004, 19:31
Telefon: 53629264
Auto: BMW E36 Convertible
Asukoht: Tartu- Valgjärve
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Siim-O » 19 Veebr 2014, 22:09

See käis eelmise nädala lõpus hoolduses meie juures tartus. Esimese poolraami juures oli näha avarii tagajärgi väga selgelt :D
Arve pildi peal üritatud varjata sillareguleerimise rida :D Ei olnud need rattad seal kohe mitte sirgelt all :D
OT: Ma isegi 1 ja 4-nda pildi peale jäänud :D Mõtlesin just et mida ta seal pildistab niiväga :D
Viimati muutis Siim-O, 19 Veebr 2014, 22:12, muudetud 2 korda kokku.

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 19 Veebr 2014, 23:02

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1689647" onclick="window.open(this.href);return false;
WVWZZZ16ZCM060174
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/!sysadm.ic_ve ... .show_form" onclick="window.open(this.href);return false;
Sõiduk: VOLKSWAGEN JETTA, 2012 Vastutuse ulatus: 0%
Makstud sõidukikahju hüvitis: üle 2000 euro
AS Inges Kindlustus on sõiduki hävinenuks tunnistanud. Info esitati registrisse 03.01.2014.
Viimati muutis tlauri, 19 Veebr 2014, 23:04, muudetud 1 kord kokku.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 20 Veebr 2014, 09:08

Siim-O kirjutas:Mul endal ka plaan täitsa uus Jetta Mk6 soetada, kuid hetkel läbirääkimised pooleli musta laepolstri kohapealt. Samuti olen kolme värvi vahel, kas valge, tumehall või tumesinine.
Niipalju kui tumesiniseid Jettasid kohanud olen siis näevad suht mannetud välja. Maitse asi muidugi. Kui siis mingi ilge metallikvärv ja Highline varustus, siis veel. Aga üldiselt valge ja tumehall oluliselt kenamad. Tumehall on muidugi ülimalt praktiline ka auto puhtuse hoidmise koha pealt.

Maxpower
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 26 Sept 2012, 08:54
Auto: Traxxas Maxx / BMW X5 G05 M-sport
Asukoht: EU
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas Maxpower » 20 Veebr 2014, 09:25

Siim-O kirjutas:Mul endal ka plaan täitsa uus Jetta Mk6 soetada, kuid hetkel läbirääkimised pooleli musta laepolstri kohapealt. Samuti olen kolme värvi vahel, kas valge, tumehall või tumesinine.
mul sõber sai just oma valge Jetta lõpuks kätte...valge näeb täitsa kobe välja, kahjuks velg ainult 16" mis on veidi väike ja ilmetu aga tellis vähemalt LED/Xenon-tuled, need sobivad küll hästi :thumbup:

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas dellu » 20 Veebr 2014, 10:22

Ja kui see nüüd viimane arve vs müüja, siis võiks maksuamet vist ka huvi tunda :). Arve on tehtud juriidilisele isikule, aga autot müüb eraisik ja hinna taga ka, et käibemaksu ei sisalda.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5353
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas jussike » 20 Veebr 2014, 10:36

Siim-O kirjutas:See käis eelmise nädala lõpus hoolduses meie juures tartus. Esimese poolraami juures oli näha avarii tagajärgi väga selgelt :D
Arve pildi peal üritatud varjata sillareguleerimise rida :D Ei olnud need rattad seal kohe mitte sirgelt all :D
OT: Ma isegi 1 ja 4-nda pildi peale jäänud :D Mõtlesin just et mida ta seal pildistab niiväga :D
Poolraami otsad olid ca 20-30 cm paremale viltu.
Pilt
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 20 Veebr 2014, 10:55

dellu kirjutas:Ja kui see nüüd viimane arve vs müüja, siis võiks maksuamet vist ka huvi tunda :). Arve on tehtud juriidilisele isikule, aga autot müüb eraisik ja hinna taga ka, et käibemaksu ei sisalda.
Kasutusvalduse leping on sellise asja nimi ja kõik on JOKK :)
Viimati muutis KuldarA, 20 Veebr 2014, 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas tlauri » 20 Veebr 2014, 12:30

Jokk küll aga, kuidas siis sellest välja vingerdada, et kuulutuses räägitakse tehasegarantiist kuni 2015 ja kindlustus on asja sprotikarbiks tunnistanud. :?:
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

dex20
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Jaan 2014, 11:23
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas dex20 » 05 Mär 2014, 16:10

Tänan kõiki, kes mu seiklustele kaasa elasid. Ma lõpuks ikka vaatasin, et Jettal ei ole veel saada seda ökopüss 1,4 103 kw TSI mootorit ja et tagaistmel on ka natuke liiga vähe ruumi... Valisin Octavia. Tegelikult vaatasin vaikselt teist autot juba terve aasta, kaalusin neid plaane odavamaid ning kallimaid ja lõpuks läksin salongi. Uue kasuks otsustasin sellepärast, et nii mitmed tuttavad on viimasel ajal autot ostes tünga saanud, mõned isegi sellised, keda võib pidada väikestviisi autopededeks (viimane laks oli SAAB 9-3 automaatkast, mis andis saba põhimõtteliselt kohe peale ostu). Määravaks sai kõhutunne peale proovisõitu Octaviaga.
Minu poolest võib teema sulgeda, aga kui keegi tahab oma ostu edasi arutada, siis andke minna.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas rako » 05 Mär 2014, 17:47

Mina alustasin auto otsinguid samamoodi, et alustasin jettast ja lõpuks panka läksin octavia pakkumisega :D
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

margus
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 19 Apr 2005, 17:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas margus » 23 Mär 2014, 00:44

Eks ole tänane Jetta ja Octavia ikka üsna erinevad autod! G7 oleks ehk parem võrdlus kuna jagavad platvormi nimetatud skodilakiga.
Jetta on äärmiselt õnnestunud disainiga sõiduk, kuid pea ainsaks miinuseks liigne plastik ustel. Golf ilmselgelt omas klassis parim valik, millest Octavia vaid grammi võrra suurem on. End võib alati vabandada Skoda valikuga, kuid ega hinnavahe ka paris tühja koha pealt ei tule(sisemüra, materjalid, disain, osalt vedrustus ja üleüldse roolitunnetus ja juhitavus, brand image jne).

Muide, täna on Jetta nii Trendline kui Comfortline puhul üsna hea (baas)varustusega ja aasta lõpuks peaks juba ka facelift näha olema! :)
Oettinger Powered
Uued rehvid ja veljed

dex20
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Jaan 2014, 11:23
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas dex20 » 25 Mär 2014, 09:37

Margus, kas Sa oled ise selle Octavia 3 sõitnud? Sisemüra, materjalid, disain. Ma ei ole küll eriline autopede, aga minu tagasihoidlikul hinnangul on need asjad O3 märgatavalt paremad kui Jettal. G7 ilmselt oleks tõesti tehnoloogiliselt veel sammuke edasi (ACT, parem vedrustus jne), aga mulle isiklikult meeldivad auto kujuga masinad. Triikrauad võivad minupoolest jääda koduperenaistele. Oma töös puutun natuke kokku turundusosakonnaga ja bränd ning imago on sõnad, mis toovad mulle alati muige suule :). Muidu üks huvitav uudis MBQ platvormist http://www.topgear.com/uk/photos/mqb-pl ... -2014-3-21" onclick="window.open(this.href);return false;
margus kirjutas:Eks ole tänane Jetta ja Octavia ikka üsna erinevad autod! G7 oleks ehk parem võrdlus kuna jagavad platvormi nimetatud skodilakiga.
Jetta on äärmiselt õnnestunud disainiga sõiduk, kuid pea ainsaks miinuseks liigne plastik ustel. Golf ilmselgelt omas klassis parim valik, millest Octavia vaid grammi võrra suurem on. End võib alati vabandada Skoda valikuga, kuid ega hinnavahe ka paris tühja koha pealt ei tule(sisemüra, materjalid, disain, osalt vedrustus ja üleüldse roolitunnetus ja juhitavus, brand image jne).

Muide, täna on Jetta nii Trendline kui Comfortline puhul üsna hea (baas)varustusega ja aasta lõpuks peaks juba ka facelift näha olema! :)
Viimati muutis dex20, 25 Mär 2014, 10:24, muudetud 2 korda kokku.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: Jetta ostuabi

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 25 Mär 2014, 09:51

margus kirjutas:Eks ole tänane Jetta ja Octavia ikka üsna erinevad autod! G7 oleks ehk parem võrdlus kuna jagavad platvormi nimetatud skodilakiga.
Jetta on äärmiselt õnnestunud disainiga sõiduk, kuid pea ainsaks miinuseks liigne plastik ustel. Golf ilmselgelt omas klassis parim valik, millest Octavia vaid grammi võrra suurem on. End võib alati vabandada Skoda valikuga, kuid ega hinnavahe ka paris tühja koha pealt ei tule(sisemüra, materjalid, disain, osalt vedrustus ja üleüldse roolitunnetus ja juhitavus, brand image jne).

Muide, täna on Jetta nii Trendline kui Comfortline puhul üsna hea (baas)varustusega ja aasta lõpuks peaks juba ka facelift näha olema! :)

Octavia ja Jetta materjalide osas ikka suht samad seest. Müra erinevus on ka üsna minimaalne. Üldse, kui valida Comfortline või veel enam Trendline, siis saad sellise auto mille varustus reaalselt suht olematu ja mingitest eelistest Octavia ees rääkida küll ei saa.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Vasta

Mine “Autoostu abi”