VW Golf MK2 1.8 66kw

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
ynef
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Okt 2016, 08:44
Telefon: 59107534
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Golf MK2 1.8 66kw

Lugemata postitus Postitas ynef » 06 Aug 2017, 09:49

Tere,

Soov oleks mul siis seda autot MÜÜA mitte osta aga see alakategooria tundus kõige õigem lahendus kuna sooviks teada "mis te arvate sellest autost". Ise reaalset hinda ei oska pakkuda kuna auto on mulle isiklikult kallis ja heade mälestustega. Kardan, et veljed, rool ja tuuningujupid on ise autost kallimad...

Ajalugu

Auto minu käes olnud nii umbes 6-7 aastat. Esimestel aastatel sai ikka ringi tripitud päris palju aga viimased 3 aastat on seisnud praktiliselt kasutult aias. Talvel käin ikka mootorit ja salongi soojendamas, sel kevadel sõitsime isegi ühe kiirema ringi peale mida lakkas töötamast (minu arust) kapoti all olev kütusepump, teeb ainult klõps aga ei buzz-i nagu peaks. Tulemus siis selline et mootor käivitub aga sureb välja kohe kui gaas lahti lasta. Kõik kaitsmed olen üle vaadanud, tundub ok...

Ise olen aastate jooksul ostnud sisse nahkistmed, vahetanud rihma paar korda, kaitsmeplokki, starterit, lasnud klaasid ära toonida, vahetanud muid jooksvaid asju nagu filtrid, õli jne.

Vead

Autol on põhi mõnest kohast ikka korralikult ära söönud, võid torgata kruvika läbi.

Algusest peale on olnud probleem sellega, et soojalt mootor ei käivitu. Külmalt ja isegi keset talve läheb poolest pöördest aga kui sõidad mingi tunni ringi ja jätad auto seisma siis ei pruugi (vahel läheb) käima minna. Keegi pole osanud seda viga parandada kuigi uuritud on...

Pilte

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Et siis mis te arvate sellest autost, kas huvilisi on ja kui palju sellise isendi eest küsida? Eraldi mingeid juppe küljest müüma ei hakka.

Vasta

Mine “Autoostu abi”