Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
raikzz
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 12 Dets 2011, 10:47
Auto: BMW M3 Competition
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas raikzz » 19 Nov 2017, 01:47

Soov on siis ühe nobeda luukpära järgi, kuna liisingusse võtta ei soovi siis hinnaskaalasse jääb hetkel golf 6R ja 7 GTI, mis on hetkel suht samas hinnas, 7 saab ilmselt paarkümmend tuhhi väiksema läbisõiduga ja 3-4a uuema. Olen ise ka mõlema autoga põgusalt sõitnud ja hea mulje jätsid mõlemad, proovitud GTIl polnud ainult perfomance paketti mis tähendab, et ka LSD puudus ja see andis kohapealt kiirendusest tunda

Sisemus tuleb tunnistada on 7l ikka kõvasti moodsam ja lisaks mõned turvalisus lisad mida 6l ei leia. On keegi mõlema autoga äkki pikemalt sõitnud ja oskab oma arvamust öelda ? Ise olen hetkel täiesti kahe vahel ja otsustada väga ei suuda.

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas karlj. » 19 Nov 2017, 09:58

Olin kunagi sarnase valiku ees, kas mk6R, mk7gti või octavia rs. mk6 ja mk7 on sõiduomadustelt ikka päris erinevad, 7 käitub minu arvates tunduvalt paremini. Järgmine küsimus on kas tahad nelikut või esivedu. Võtad 6R-i, jääb 7gti kripeldama. Võtad 7gti, hakkad 7R-ist unistama. Gti performance pack-i kohta võib öelda, et tore kui see on, aga kui seda ei ole siis aru ka ei saa. Kui kavatsed kõik open track üritused kaasa teha siis on PP-l mõtet, kui satud vahel harva rajale või mitte kunagi siis on tavaline gti sama hea. Kiirenduse kohalt ei ole erilist vahet kas on lsd või mitte, veoskeemist lähtuvalt ei saagi seda autot hard launchida nii, et veojõukontroll vahele ei tule või esimesed kolm käiku tühja ei käi. Sisemus on tõesti seitsmel parem kui kuuel ja julgeks väita, et ka välimus on vihasem, aga sõltub jällegi vaatajast. Täna saab mul kolm aastat enda gti-ga täis ja siiani olen väga rahul. Nii välimust, kui tehnikat on jube lihtne järgi aidata ja jõudu on võimalik üpriski odavalt peale keerata. Hing kripeldab endiselt neliku järele, aga kas ma oleksin nõus 7 gti asemel 6R-i istuma selleks, et nelik oleks - kindel ei.

7gti peaks väärt auto olema, kui isegi Jeremy Clarkson kasutab seda igapäevaselt.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 198 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas Golhv » 19 Nov 2017, 12:17

olen mk6 ja mk7 tavaliste TSI'dega sõitnud, ning on ka need juba erinevad omavahel, GTi'dega olens sõitnud nii MK7 tavaline kui ka MK7 Performance Pack.
Kui ostad nagunii kasutatud autot, siis hinnavahet PP mudelil sisuliselt ei ole ja mina ilma Performance Pack'ita mudelit kindlasti ei ostaks. Selliste ilmadega nagu meil praegu on, siis see differ töötab väga kenasti ikka, ehk ei tule ainult rajal eelis välja vaid ka igapäevases sõidus.

Mustamäe Volksu esinduses on praegu üks GTI PP väga hea hinnaga (hetkel bronnitud, eelmine omanik olevat uue Golf R'i ostnud, ja see GTI pidi väga heas seisus olema. Plaanisin selle ise ära osta, aga nüüd tulid veidi teised plaanid

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas karlj. » 19 Nov 2017, 12:30

Golhv kirjutas:Mustamäe Volksu esinduses on praegu üks GTI PP väga hea hinnaga (hetkel bronnitud, eelmine omanik olevat uue Golf R'i ostnud, ja see GTI pidi väga heas seisus olema.
Ma tahtsin ise seda R-i :D Aga selle Gti puhul ongi suurim lisa PP, mingit muud mugavust seal pole. S4Bit tooks kohe tagatuled välja :D ja asjad milleta ma enam elada ei oska nagu tagurduskaamera ja ACC. Teine must GTI mis praegu müügis on sai alles hiljuti rocca parklas mingi kõvema kõksu ette paremale.

margus
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 19 Apr 2005, 17:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas margus » 19 Nov 2017, 15:03

Tartu esinduses on samuti üks G7 GTi pakkuda kuigi jah ilma PP-ta.
G6 vs G7 suurim erinevus, millele rõhku panna ongi mõlema auto üsna erinev iseloom ja käitumine. Ka G6 R suurim miinus, et sellel ei anna oluliselt kontrolle välja lükata, et neliveo "rõõm" täielikult kätte saada :)
Oettinger Powered
Uued rehvid ja veljed

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas karlj. » 19 Nov 2017, 15:43

margus kirjutas: Ka G6 R suurim miinus, et sellel ei anna oluliselt kontrolle välja lükata, et neliveo "rõõm" täielikult kätte saada :)
Ei ole G6 elektroonika nii kursis, aga G7-l ei saa ka stockis esp-d täielikult nullida. Kaabliga, aga oli väga lihtne esp ja tcs seadistusi muuta ja anda võimalus lükata kõik kontrollid välja. Talvel on esp sport seadistus väga lõbus isegi esiveolise GTI-ga millel pole traditsioonilist driftikangi. Esp sport pidurdab kurvis tagumisi rattaid ja hoiab kontrollitavat külglibisemis nurka. VW oleks võinud sellele drift mode nimeks panna :D

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas R36 » 19 Nov 2017, 17:24

Vaidlen vastu. Golf 6R ESP saab siiski täiesti maha lükata, samuti igal teisel sama põlvkonna autol(ABS peab muidugi lubama või siis selle ära vahetama). Erril samas peaks see suhteliselt standart olema, ju siis midagi seal näpitud kui ei saa.

Pikaajalist kogemust pole, kuid arvan, et ise läheks ka uuema ja "seitsmese" teed kui selline valik päevakorras. Mõtlesin ka korraks selle sinise Erri peale, mis müügis oli, kuid minule kui lisavarustuse hullule oli varustust vähe. Seetõttu võtsin uuema, lahjema VW sõsarmudeli kõikide lisadega.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 198 korda

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas Golhv » 19 Nov 2017, 19:28

karlj. kirjutas:
Golhv kirjutas:Mustamäe Volksu esinduses on praegu üks GTI PP väga hea hinnaga (hetkel bronnitud, eelmine omanik olevat uue Golf R'i ostnud, ja see GTI pidi väga heas seisus olema.
Ma tahtsin ise seda R-i :D Aga selle Gti puhul ongi suurim lisa PP, mingit muud mugavust seal pole. S4Bit tooks kohe tagatuled välja :D ja asjad milleta ma enam elada ei oska nagu tagurduskaamera ja ACC. Teine must GTI mis praegu müügis on sai alles hiljuti rocca parklas mingi kõvema kõksu ette paremale.
jah, ja teine küsib minuarust veidi liiga kõrget hinda, arvestades siis nüüdseks ka seda laksu. aga see selleks
Sellel PP'l jah Acc'd tulesid ja kaamerat pole, aga sõidab samamoodi :P aa, panoraam on, kuigi see on selline so-so lisa. Aga hind oli tal tõesti hea.

PS! tule võta siis minu juurest "teine" R, ega neid siniseid ei saa liiga palju ka olla, tellime sulle midagi muud ;)

raikzz
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 12 Dets 2011, 10:47
Auto: BMW M3 Competition
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Volkswagen Golf 6R või Golf 7 GTI

Lugemata postitus Postitas raikzz » 19 Nov 2017, 20:28

Eks ta ongi nii,et hing tegelt ihkaks 7R ja kuna sellele hammas ei hakka siis vaatad automaatselt 6R, siis jällegi mõtled,et saaks igapäeva sõiduks mugavama 7gti :D Üks variant oleks muidugi Cupra veel, aga minuarust need lisa kw ei ole seda väärt, golfi välimus, sisu ja margi maine on ikka rohkem väärt.

Ja seda R mida ma proovima käisin, oli lastud midagi välja progreda,et ESP saaks täielikult maha võtta, eh kogaueg põles mingine tuluke spidos ja adaptiivsed tuled ei töötanud

Vasta

Mine “Autoostu abi”