Passat B8 TDI ostuabi

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
treiben
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Juul 2021, 13:58
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat B8 TDI ostuabi

Lugemata postitus Postitas treiben » 20 Juul 2021, 14:33

Olen pikalt planeerinud rahvaauto ostmist. Praktiline, soodne pidada, ilmselt pakub muretuid kilomeetreid piisavalt, et remondiarveid makstes tunda investeeringu head tootlust.
Kuna aastane läbisõit on suurusjärgus 25-40 tuhat kilomeetrit, olen vaadanud eelkõige diiselmootoreid.
Valikusse olen jätnud vähemalt 110kW-ised eksemplarid. Ratsionaalsust silmas pidades eelistaksin 110kW universaalkerega versiooni, aga vingem ja ilmselt kulukam pidada oleks 176kW. 176kW eksemplarid on silma jäänud just heade lisade poolest.

Täpsemalt soovidest:
0) 110kW vähemalt(!)
1) Automaatkast
2) Universaalkere (soovituslik)
3) High Beam LED
4) ACC
5) AID
6) R-line (tugevalt soovituslik)
7) KESSY (pigem mugavusvarustus, aga hea lisa)
8) DYNaudio (soovituslik, sest raske oleks istuda autosse, kus helikvaliteet B6 comfortline'i meenutab)
9) Läbisõit mõistlik. Näiteks 176kW puhul kas 100-120k või 160-170k (hooratta vahetus). :D

Kõik teised mugavust lisavad lisad on teretulnud, kuid juba praeguste nõudmiste rakendamisel jääb valik niigi üsna väikseks.
Hinnapiiriks tagasihoidlikud 21000 €, varasemalt olen silmanud sellise hinnaga häid pakkumisi siin-seal.

Silma on jäänud ka üks Auto24 kuulutus, kuid pole pole Tallinnasse sattunud.
Stiilinäide autost, mis oma välimuselt (ja sisemuselt) mind kõnetab, kuid pole jällegi Tallinnasse sattunud. Ka hind on pisut üle minu varasemalt seatud piiri. Sellele hinnale võib ilmselt juurde liita ka hooratta vahetuse.

Ehk oskab keegi eelmainitud autode kohta pajatada või hoopis häid nõuandeid jagada?
Foorumit olen aeg-ajalt sirvinud ja üht-teist kõrva taha pannud, ega muidu ei oleks auto valimine nii keeruline :D

Vasta

Mine “Autoostu abi”