Golf sportsvan

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
zephys
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 28 Juun 2011, 14:13
Telefon: 5555üheksa6üks4
Skype: el.mumm
Auto: B6 1.4tsi r-line 2010 tornado red
Asukoht: Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 21 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas zephys » 04 Okt 2022, 12:50

Kuniks passat iseloomu näitab ja töökojas passib, tekkis mõte teisest autost, no sellisest, millega lapsi aeda vedada ja poes piima järel käia, ning mida naisel hea odav lõhkuda oleks vastu äärekive ja kaaskannatajaid tõuksidega.
Ilmselgelt vaja bensukat, kuna otsad lühikesed, aga seest võiks ikka niipalju viisakas olla, et tallinna - valga otsa ja tagasi kannataks vajadusel sõita. Seega - mis ta muu peale teises nooruses golfi olla saab.
Kuid siis ma leidsin a24-st need sportsvanid ülesse.
Palun kiitke takka või laitke põhjani maha - aga argumenteeritult.
Mis vahe kestvuse mõttes bensumootoritel on?
Mis nõrgad kohad?
Ja mis ingli pärast ta nii kallis olema oeab ühe pisikese auto kohta?

Näide:
https://www.auto24.ee/soidukid/3716617
Passat B6 r-line 1.4 tsi ecofuel 🍅IG @el.mumm

Kasutaja avatar
etnies858
Moderaator
Postitusi: 1728
Liitunud: 10 Nov 2014, 17:22
Auto: Passat B6 1.4 Ecofuel Skoda Karoq Sportline
Asukoht: Tartu
Tänanud: 401 korda
Tänatud: 194 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas etnies858 » 04 Okt 2022, 13:15

Eks neid vähem kui tavalisi golfe või passateid, mis ilmselt natukene mõjutab turgu. Konkreetsel golfil päris okei varustus ka, mis hinna paika paneb.

Uuemate tsi mootoritega erilisi probleeme nagu ei teaks, et oleks, välja arvatud vanaea carbon tekke sisselaske klappide peal.
Kes tänasid kasutajat etnies858 selle postituse eest:
zephys

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5320
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas jussike » 04 Okt 2022, 17:44

Ei midagi isiklikku, aga ma ei saa aru, mida Sportsvanis ja selle eelases Golf+ -is nähakse.
Esiteks näevad nad juba välja nagu Pesoo sohilapsed.
Teiseks pole ma pm ühtegi korralikku isendit veel trehvanud neist, mis meil keretöödes on käinud. Neisse on nagu DNA-sse sisse kirjtatud, need peavad olema rondid. Markantsemad näited on roostetav plastikust pampri liist (traadiga kokku traageldatud ja pahteldatud), puuduvad airbagid, taastatud armatuurid, ukse ava randid 1,5-2 cm pahtlist voolitud. Viimane mida nägin, oli vahetatud tagatiib, mis kinnitus kerele klaasiliimi laadse ollusega, karbi ja piilari liited olid küll keevitatud, aga seda pea 1cm-se astmega.....
Neid remondi imesi võib siin loetlema jäädagi, lihtsalt naljakas on see, et sellised töövõtteid teiste mudelite peal näeb haruarva.
Viimati muutis jussike, 04 Okt 2022, 17:47, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat jussike selle postituse eest:
zephys
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

zephys
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 28 Juun 2011, 14:13
Telefon: 5555üheksa6üks4
Skype: el.mumm
Auto: B6 1.4tsi r-line 2010 tornado red
Asukoht: Eesti
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 21 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas zephys » 04 Okt 2022, 18:40

jussike kirjutas:
04 Okt 2022, 17:44
Esiteks näevad nad juba välja nagu Pesoo sohilapsed.
Ma selle pilguga polegi vaatanud :lol:
jussike kirjutas:
04 Okt 2022, 17:44
Neisse on nagu DNA-sse sisse kirjtatud, need peavad olema rondid.
Siis polegi 12 aastaselt b6-lt erilist ümberistumise valu :D

Mis aga kerekuju puudutab - no ju on just sellist imelikku vaja. (enda puhul siis universaal juba on, sedaanidega on mul keerulised suhted ja pirukat ning kaubikut saan töö juures piisavalt maitsta).
Samas ta on piisaval haruldane ka, et korra ära proovida (mitte, et mulle gaasiauto omamine midagi õpetanud oleks =).
Passat B6 r-line 1.4 tsi ecofuel 🍅IG @el.mumm

Kasutaja avatar
links
Klubiline
Postitusi: 1026
Liitunud: 12 Mai 2018, 18:31
Auto: 1.9 TDI hallmetallik
Asukoht: Eestimaa
Tänanud: 61 korda
Tänatud: 90 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas links » 04 Okt 2022, 19:08

jussike kirjutas:
04 Okt 2022, 17:44
Ei midagi isiklikku, aga ma ei saa aru, mida Sportsvanis ja selle eelases Golf+ -is nähakse.
Esiteks näevad nad juba välja nagu Pesoo sohilapsed.
Teiseks pole ma pm ühtegi korralikku isendit veel trehvanud neist, mis meil keretöödes on käinud. Neisse on nagu DNA-sse sisse kirjtatud, need peavad olema rondid. Markantsemad näited on roostetav plastikust pampri liist (traadiga kokku traageldatud ja pahteldatud), puuduvad airbagid, taastatud armatuurid, ukse ava randid 1,5-2 cm pahtlist voolitud. Viimane mida nägin, oli vahetatud tagatiib, mis kinnitus kerele klaasiliimi laadse ollusega, karbi ja piilari liited olid küll keevitatud, aga seda pea 1cm-se astmega.....
Neid remondi imesi võib siin loetlema jäädagi, lihtsalt naljakas on see, et sellised töövõtteid teiste mudelite peal näeb haruarva.
Teed eraldi teema ja hakkad neid pärleid jagama? :D
Kes tänasid kasutajat links selle postituse eest:
etnies858

Kasutaja avatar
Elevant
Klubiline
Postitusi: 801
Liitunud: 19 Nov 2006, 17:44
Auto: MB W124 E320/Jeep Grand Cherokee WK2/Honda CBR1100XX/VW Polo 9N3/Opel Omega A/VW Beetle 1200/MB S211 E320CDI T/Passat B6/Dodge RAM 1500
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 53 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas Elevant » 05 Okt 2022, 09:10

jussike kirjutas:
04 Okt 2022, 17:44
Ei midagi isiklikku, aga ma ei saa aru, mida Sportsvanis ja selle eelases Golf+ -is nähakse.
Tean, et osadel inimestel, kellel on seljaga probleeme, on sellisesse mugavam sisse istuda, tavalise Golfiga võrreldes on iste 7cm kõrgemal. No ja natuke suurem on ka ju, kui Golf ja tõenäoliselt sutsakas odavam, kui Passat või Touran või Sharan.

Kui ma ka pikalt olen Jeepiga sõitnud, siis sealt pärast mõnda sõidukasse istudes on häda, et kõigepealt ei tule iste vastu ja siis kui välja on vaja saada, siis peab hullu moodi rohkem vaeva nägema, et uuesti püsti saada. Millegipärast kõrgema autoga sõites on porisemal ajal püksisääred ka puhtamad, kui sõiduautoga sõites. :think:

margus
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 19 Apr 2005, 17:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 14 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas margus » 05 Okt 2022, 15:29

Sportsvan on minu silmis igati asine ja praktiline sõiduk - Golfist mahukam ja eriti oluline eelis tava-Golfi ees; Tourani tasuks eelsitada juhul kui 7 kohta tõesti on vaja, muus osas on Sprotvan asisem; sõidab väga hästi, peab end ülal väga hästi ja omab muid Golfi eeliseid.

Disain ja meeldimine on puhtalt maitse asi ja tunnistan, et ega ta eriline bimbo ei ole... samas pole ühtegi eri ilusat VW-d kunagi ka näinud kui aus olla. Autod on disainilt konservatiivsed ja kõik!

See traaditeema ei saa aga olla kuidagi seotud mudeliga :) Küllap ongi @jussike vaid nende "õnnestunud" isenditega kokku sattunud vaid
Oettinger Powered
Uued rehvid ja veljed

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5320
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Golf sportsvan

Lugemata postitus Postitas jussike » 05 Okt 2022, 18:35

Kummaline küll, aga vaatan parematel päevadel ca 20 avariilist autot üle, aga kui satub nende sekka eelmainituid, võin üsna kindel olla, et leian sealt "osavate käte ringi" loodud taieseid. No ei ole teistel mudelitel protsentuaalselt selliseid massilisi remondi tipp saavutusi näinud.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Autoostu abi”