Ostuabi: Uus passat v?i uus avensis ?

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas daqqer » 27 Nov 2008, 00:09

Algselt postitas: ivar80
Autobild'i t??kindluse edetabel (100tuh km) on selline:
T?iesti usutav nimekiri imo.

rat_013
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 14 Mär 2007, 18:36
Skype: rat@pesake.com
Auto: a6 3.0q
Asukoht: tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas rat_013 » 27 Nov 2008, 02:11

noh, uue auto puhul on garantii ju ka ja selles m?ttes veits pohh.. s?ps ostis mingi aeg avensise, viis paar p?eva hiljem tagasi, kaotas k?ll mingi paar tonni lepingu vms tasu aga igasugune s?idumugavus puudus :D niiet ikkagi prsetunde j?rgi peaks valima minu arvates..

GOLFIST
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 16 Dets 2004, 18:32
Auto: VW TYP3 Variant´69 VW 1302S ´71
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas GOLFIST » 27 Nov 2008, 10:50

Algselt postitas: puna1
Oled s***a hooldust saanud, ?li tuleb ka korralikult vahetada.
Turbod peaks pidama korraliku hoolduse juures kauem kui mootor.
No kui ma ostan tutika auto ja k?in vastavalt l?bis?idule korralistes hooldustes ei leia ma endal s??d. Mina ?livahetuste ajal kontrollima ei l?he mida mulle t?pselt sinna sisse valatakse. M?lemad turbod on vahetatud v?lja ja hiljem on selgunud, et vigased. Kas ?list v?i millegist muust ei tea. Mis sellesse puutub, et garantii ja pohh, siis ega ikka ei ole k?ll. Mis kasu on mul autost, kui see remondis on ja ma sellega s?ita ei saa. Miks ma asendusautodega leppima pean, kui mul on oma auto.

DaveWoss
Huviline
Postitusi: 411
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:40
Auto: Passat 3C 2.0 TFSI Tip. Highline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas DaveWoss » 27 Nov 2008, 11:13

Garantii garantiiks, kuid aeg mis garantii remondis oled, raha ei teeni taksojuhile eks.
Ma pean ausalt tunnistama et ega see VW teenindus ka viimasel ajal enam v?ga tasemele pole, pisisasjadega jamamine pidevalt, no lihtsalt kuidagi lohakalt kontrollitakse ja teostatakse t?id. Ise enam uut VW osta ei tahaks, olen pettunud 500+K maksnud "saksa kvaliteedis", pigem ostaks n??d sama raha eest kasutatud BMW v?i Audi.
Selle AutoBildi testi juurde mainiks ?ra et nemad testisid suht v?rsket mudelit, esmastel Passatitel oli palju lastehaigusi, millest enamus, ma loodan, on n??dseks k?rvaldatud.

?ldiselt ei saa ma aru miks m?ned h?rrad soovitavad inimesele, kes kavatseb autoga s?ita 60 000 - 100 000 km aasta, jah AASTAS, bensiinimootoriga autot. Ok bensiin on mugavam, aga diisel on ikkagi soodsam kokkuv?ttes. Ja sellise aastase l?bis?iduga on kulud ma arvan kiirel tasa teenitud.

Ats87, kui sul saksa keel v??ras pole, siis siit (Motor-Talk.de) leiad palju huvitavat infot. Selles saksa foorumist olen mina v?hemalt ?hele oma probleemile lahenduse saanud.

Ka 1.4 TSI on vaevelnud probleemide k??sis ja ?ldiselt eks ole ikka nii et mida keerulisem tehniks seda suurem v?imalus vea tekkeks.
'07 VW Passat 2,0 Tfsi Tiptronic Highline, SpiceyRed metallik, beež alcantara/nahk, -15mm OEM sport vedrustus, 70% toon
Eesti Jeti ja Mootorkelgu Liit - www.ejml.ee

DaveWoss
Huviline
Postitusi: 411
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:40
Auto: Passat 3C 2.0 TFSI Tip. Highline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas DaveWoss » 27 Nov 2008, 11:46

Saksa keelset lugemist leiab veel ka siit.
'07 VW Passat 2,0 Tfsi Tiptronic Highline, SpiceyRed metallik, beež alcantara/nahk, -15mm OEM sport vedrustus, 70% toon
Eesti Jeti ja Mootorkelgu Liit - www.ejml.ee

GOLFIST
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 16 Dets 2004, 18:32
Auto: VW TYP3 Variant´69 VW 1302S ´71
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas GOLFIST » 28 Nov 2008, 04:34

http://www.tarbija24.ee/?id=52051" onclick="window.open(this.href);return false; Passati link oli, n??d Avensis ka.

puna1
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 20 Sept 2006, 09:35
Auto: VW Passat CC
Asukoht: Pealinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas puna1 » 28 Nov 2008, 12:44

Algselt postitas: GOLFIST
Algselt postitas: puna1
Oled s***a hooldust saanud, ?li tuleb ka korralikult vahetada.
Turbod peaks pidama korraliku hoolduse juures kauem kui mootor.
M?lemad turbod on vahetatud v?lja ja hiljem on selgunud, et vigased.
Turbod ilmselt ei olnud vigased pigem olimidagi muud.
See selleks ilmselt iga?ks ikka valib l?puks mida osta.

GOLFIST
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 16 Dets 2004, 18:32
Auto: VW TYP3 Variant´69 VW 1302S ´71
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas GOLFIST » 29 Nov 2008, 12:03

Algselt postitas: puna1
Algselt postitas: GOLFIST
Algselt postitas: puna1
Oled s***a hooldust saanud, ?li tuleb ka korralikult vahetada.
Turbod peaks pidama korraliku hoolduse juures kauem kui mootor.
M?lemad turbod on vahetatud v?lja ja hiljem on selgunud, et vigased.
Turbod ilmselt ei olnud vigased pigem olimidagi muud.
See selleks ilmselt iga?ks ikka valib l?puks mida osta.
Esimene turbo oli v?idetavalt tehasepraak. Mehhaaniliste vigastustega. Teise kohta ei tea.

Kasutaja avatar
vredestein
Veteran
Postitusi: 1301
Liitunud: 09 Okt 2003, 16:36
Telefon: 5045339
Auto: Derby Mk1 1980
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 155 korda
Tänatud: 72 korda

Lugemata postitus Postitas vredestein » 29 Nov 2008, 12:24

ikka vw ?ra osta jaapanlast ise s?itsin pool aastat tutika avensisega ja praegune passat on ka mugavam ja erksam
miks ma siis närvi ei pea minema kui niisugune jant siin käib
Vanakooli volkarid looduskaitse alla!!! Kui midagi vaja siis helista 5045339

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 01 Dets 2008, 13:53

Ise aga v?taksin Uue Avensise, hetkel n?en k?rvalt kuidas 2001a. passatil juppe l?heb nigu leiba. Esmalt l?ks automaatkast tuksi. ( Remont 18 000.- ) N??d on elektriga mingine kala, k?ll ei hakka tuled p?lema ja kesklukk ei taha toimida. ?ks p?dev elektrik ?tles et uued Volkarid ongi tehtud selle p?him?ttega et raha saaksid remondimehed ning ka varuosa m??jad.

Ise pole kunagi diislit omanud kuid usutavasti seda omama ka ei hakka. Vot see n?me diisli kl?bin ja suured remondiarved ei kutsu diislit ostma. Parem s?idan v?iksema bensiinimootoriga autoga mis on uuest peast niigi ?konoomsed ja vaiksed.

Jaapanlased on alati oma pisikeste ja s?rtsakate mootoritega hiilanud.
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe » 01 Dets 2008, 17:35


daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas daqqer » 15 Dets 2008, 01:28

Mis auto ostetud sai, v?i oli niisama k?vatamiseks teema :P ?

ats87
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Juun 2005, 21:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas ats87 » 22 Jaan 2009, 11:46

Aeg edasi liikunud, aga pole veel kumbagi ostnud. Uurinud ja puurinud olen, eelistus on siiski passat variant 2.0 diisli poolel hetkel.

Siiski, v?ibolla peab ikkagi sammud m??giplatsi poole v?tma ja uue auto ostmism?tte maha matma. Eks k?ik teavad mis seis hetkel majanduses on.
Viimased n?dalad olen piilunud ~2004 aasta 1.9 96kW diisel passateid, t?itsa viisaka hinna ja l?bis?iduga isendeid liigub.

Aga veel l?heb aega, teemat tehes arvasin, et paberimajandus jms on lihtsam, aga k?ik on jube keeruline. Mul on vaja veel kolmest autost vabaneda, ennem, kui midagi muud saan ostma hakata.

Aga kui kellegil huvi, siis v?in pakkuda heas korras '99a avensist, universaal ja diisel 66kw, soodsa hinnaga :P

aivo82
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:21
Auto: oooo
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas aivo82 » 23 Jaan 2009, 22:40

Kindlasti vaata ?le ka Volvod, uus V70 j??b kindlasti sellest hinnaklassist v?lja aga eelmise p?lvkonna viimaseid aastak?ike saab juba suhteliselt hea hinnaga kuna uus mudel tuli peale. D5 mootori kohta pole ?htegi halba s?na kuulnud ja k?ttekulu t?mbab suu naerule k?ll. Manuaali leidmisega v?ib siiski raskusi tekkida.

K?ige t?htsam on siiski see mis eespool juba mainitud, pead ise minema ja proovima ja valima selle millega sulle endale s?ita meeldib ja millesse istudes tekib see ?ige tunne et voh... selle autoga ma tahaksin igap?evaselt liigelda.

Külaline
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Külaline » 12 Mär 2009, 19:03

Selle kohta v6ib ?elda et tilk meepottis. As Elke Auto t??meeste praak muud ei midagi. Amserv on minuteada paljudes kohtades esindatud ning ei peaks probleemi olema et auto hooldusse viia. Olles pikalt s?itnud avensisega v?in v?ita et kui igav disain ei sega on autot k?ll ja veel. 1.8 bensiinimootor 7.5l/100km keskmine. N?rgaks kohaks on veermik kuid mootor on t??kindel.

ats87
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Juun 2005, 21:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas ats87 » 14 Mär 2009, 17:50

Nojah.
Praeguseks v?ib teema kinni panna. Kuna ei saanud ma saksa autos kaubale ja samuti mitte ka amservis/elkes. Lisaks uurisin ka skoda octaviat, mis j?ttis isegi k?ige parema mulje.

Diiliks ei l?inud siis seet?ttu, et minupoolt sissemaksus pakutav auto hinnati liiga madalaks. N??d m??n ise, kui m??dud saan, siis ehk tuleb uuesti teema p?evakorda.

Vasta

Mine “Autoostu abi”