Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 11 Juun 2012, 08:42

Tervist, tahaks küsida ,et millesst võiks olla tingutud selline madal hind, kuna jah autol ei paista midagi viga olevat ja enamus sellised golfid jäävad üle 1000€ , pärnu suht pikk maa minna mul ning mõtlesin ,et äkki keegi juba käinud vaatamas seda isendit või oskab keegi aimata midagi ,
Viimati muutis MustVälk, 22 Okt 2015, 19:51, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

kevva
Veteran
Postitusi: 705
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas kevva » 11 Juun 2012, 08:43

Palun linki - millisest autost jutt käib?
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 11 Juun 2012, 08:44

http://www.auto24.ee/used/1033186" onclick="window.open(this.href);return false; ups :D

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas romeoD » 11 Juun 2012, 09:07

Andke andeks, kui kellelegi mu järgnev jutt ei meeldi, aga räägin omadest kogemustest. Kui kavatsed mk3-ga talvel meie ylesoolatud teedel sõitma hakata, siis hakka keretöödeks raha kõrvale panema, sest see mk3 kere läheb väga kiirelt mädanema. Mootori poolest suht pommikindel, kui turbo korras.

e: eks kere pärast ongi selline madal hind. vaadates mk2 hindasid, siis mitte läbi mädanenud mk2 maksab kohati rohkem, kui mk3.
Viimati muutis romeoD, 11 Juun 2012, 09:08, muudetud 1 kord kokku.

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 11 Juun 2012, 11:22

noo, pole ime jaaa, aga väga hea ,et seellise asja teada sain

fatedog
Huviline
Postitusi: 787
Liitunud: 01 Aug 2011, 02:00
Auto: Škoda Octavia VRS
Asukoht: Maakeral
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas fatedog » 11 Juun 2012, 15:21

Käi vaata asi ära !Kuna tegemist saksast toodud autoga siis võib kere üsna hea olla,nimg võibolla joppap ja saab mega hea hinnaga selle auto !
Ega ükski asi pole igavene ja kõik laguneb !

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas romeoD » 11 Juun 2012, 23:04

fatedog kirjutas:Käi vaata asi ära !Kuna tegemist saksast toodud autoga siis võib kere üsna hea olla,nimg võibolla joppap ja saab mega hea hinnaga selle auto !
Ega ükski asi pole igavene ja kõik laguneb !

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt

saksast toodud autosid reeglina ei panda eesti registrisse.. mu golf toodi ka kunagi saksast. kui plaanis konkreetselt masinaga sõita, mitte paar korda nädalas poes piima järel käia, siis isiklikult ei soovita mitte yhelegi tuttavale mk3-e.

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 12 Juun 2012, 10:48

Nojah, maitea mida teha, sõita on jah mul vaja palju mitte poodi piimajärgi ja esialge plaan oleks koolilõpuni sellega kimada , ehk 1,5 aaastat

kevva
Veteran
Postitusi: 705
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas kevva » 12 Juun 2012, 11:11

Osta mõni pommikindel Golf 2. Võid sõita 1.5 aastat ja siis veel lastelastele edasi pärandada, kui korralikult hoitud auto ja edasi hoiad... :D
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 12 Juun 2012, 11:52

hahaha :D , einoo, eks vaatab mis saab, aga mul see värk ,et mul on 2x2000w autostudio subwoofrid , golf 2 vist lendab pilpaks :D

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas CHORT » 12 Juun 2012, 12:32

lotte kirjutas:hahaha :D , einoo, eks vaatab mis saab, aga mul see värk ,et mul on 2x2000w autostudio subwoofrid , golf 2 vist lendab pilpaks :D
Ja sa kohe kindlasti peaksid neid autosse toppima ? :?

Minu arvamus:
Kui sa oled noor inimene (käid koolis , ehk oled), siis sa vaivalt sõidad kaua ühe sama autoga (noored kippuvad tihti vahetama oma autot ).
Kui sul just ei lähe universaali vaja selleks , et oleks suur pakasiruum , siis osta mingi muu golf vms.
Kui just see auto meeldib oma hinn pärast , mine vaata üle . Ma olen täesti kindel , et , kui mootor korras , siis sa saaksid ringi sõita sellega neid 1.5 aastad.
Aga kui sul kindlasti vaja epputada oma "2x2000w autostudio" subwoofridega , siis osta buss , tee korda , toppi sinna korraliku heli ja ära vaata odavamaid autosi.

PS . minul on Golf 3 Variant juba 3 aastat. Sõidab ikka.

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 12 Juun 2012, 12:37

Ma rääkisin sellest ,et golf 2 jääb suht pisikeseks, ja ma tahan varianti ,et mul oleks ruumi ja kui mul on auto siis ma lihtsalt ei saaks neid subwoofreid seisma jätta tuppa. Universaali mahuks mul tavalist staffi ja kõlar ka.

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 12 Juun 2012, 12:48

aga ja, rääkige siis , et kas tasub vaatama minna :D , ma isegi täna plaaniks siis, või tõesti see mk3 kere saast :D

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas CHORT » 12 Juun 2012, 13:09

lotte kirjutas:aga ja, rääkige siis , et kas tasub vaatama minna :D , ma isegi täna plaaniks siis, või tõesti see mk3 kere saast :D
Tasub ikka , kui hind meeldib.
Mk3 kere rohkem roostetab , võreldes mk2 , vähemalt nii rahvas ütleb. Samas selles vanuses auto puhul tuleb vaadata iga konkreetse auto üle .
Variandi puhul ( ja üldeselt mk3 kere puhul) nõrgemad kohad on esi- ja tagatiiva ääred, karbid , põhi. Vaata kapotti all esiamordi püstakute kinnitused ( mul oli proobleem , arvatavasti kunagine avarii ) . Minu meeles sama käib kah sama vanade Passatide ,Golf 2 ja Audite puhul.
Mootori kohta ei oska kometeerida . Ööldakse , et vanad diislid on pommikindlad , kui on hooldatud. Kui mitte siis , mu meeles suurem peavalu , võreldes sama vana bensumootoriga.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas dellu » 12 Juun 2012, 13:49

romeoD kirjutas:
fatedog kirjutas:Käi vaata asi ära !Kuna tegemist saksast toodud autoga siis võib kere üsna hea olla,nimg võibolla joppap ja saab mega hea hinnaga selle auto !
Ega ükski asi pole igavene ja kõik laguneb !

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt

saksast toodud autosid reeglina ei panda eesti registrisse.. mu golf toodi ka kunagi saksast. kui plaanis konkreetselt masinaga sõita, mitte paar korda nädalas poes piima järel käia, siis isiklikult ei soovita mitte yhelegi tuttavale mk3-e.
Suhteline, müüa on tegelikult lihtsam kui Eesti registris, siis saab ka ülevaatuse ära teha, ehk ostjal pole peavalu. Kunagi müüsin ka ühte G3 turu kõige odavamana saksa numbritega ja kuulutuses oli kirjas et maksan ise kõik ARK kulud ka, aga siiski huvi oli suhteliselt leige. Üks vingus kuidas ma Viljandisse saan sellega jne (käis nädalavahetusel vaatamas, väites end ise Viljandi autoärimeheks olevat). Aga jah eks on kindlasti ka selliseid mida ei panda, eriti platsid, enamasti kiputakse kirjutama ostja reale kohe "uue omaniku" nimi, ehk ostu-müügi leping saksast ongi juba tühi. Sedasi pole justkui plats seda kunagi üldse müünud ja ei maksa makse ka. EMTA vist seda vahepeal platsidel kontrollimas käis ka, samuti kuskil tarbijakaitseseadis Maanteeamet soovitas vältida selliseid lepinguid. Pärast tuleb välja et on mingi leedust toodud parempoolse rooli ümberehitus ja ei saagi arvele. Kuna paberite järgi oled sa ta justkui otse ostnud, siis pärast pole kellegile pretensioone esitada. Sama asja tõttu ka eesti registris masin teisest küljest annab ka palju kindlust.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

lotte
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 04 Juun 2012, 12:22
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Vw Golf 3 Variant 1.9TDI 66kw

Lugemata postitus Postitas lotte » 12 Juun 2012, 17:51

noo igatahes, ma homme lähen vaatama, vaatan mis seisus seal värk on , sõber ka luksep ja teine tunneb vw diisleid, siis vaatab mis olukord on, autoga plaan sõita poolteistaastat umbes aga pole ime kui vähemgi, auto ju eesti registris ja päris pika ülevaatusega ka, oleneb jah nüüd kuna rihma vahetatud jms, aga igatahes kui kere veel korras sääkse raha eest siis rihmavahetuse teeb ära ja peaks ikka võit olema

Vasta

Mine “Autoostu abi”