Golf Mk4

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Acrox
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Juun 2012, 21:38
Telefon: 53484445
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Golf Mk4

Lugemata postitus Postitas Acrox » 18 Juun 2012, 21:43

Tervist! Otsin endale esimest autot ning olen viimasel ajal mõelnud just Golf 4. Kuskil ligi 4000 euri võiks hind olla ning läbisõit alla 200 000. oleks ka hea. Üks valikutest on näiteks: http://www.auto24.ee/used/1036113" onclick="window.open(this.href);return false; . Välimus meeldib väga ning mootoril pole ka viga... aga tahaks kuulda veidike kogenumate vendade arvamust, et millega ma peaksin arvestama ning kuidas kasvõi seesama punane golf oleks ?
Viimati muutis MustVälk, 22 Okt 2015, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Golf Mk4

Lugemata postitus Postitas dellu » 19 Juun 2012, 13:51

1,8T bensukatest vast kõige parema liikumise ja kütusekulu suhtega. Välimus on nii ja naa, kunagi müües pead siis samasuguse leidma, kellele mitmevärviline meeldiks. Mustad veljed minuarust ka auto all midagi ilusat pole, velg kaob sellega justkui ära. Kui siis midagi tumehalli mettallikut.
Pildilt ei saa hästi aru, aga istmeserv vist pole kõige värskem enam. Chippimisega saab veel turbokatest päris odavalt jõudu juurde ka, minu kunagisela sai +31kw chip pandud.
Tänaseks muidugi natuke ökomate, aga pea samakiirete peale üle läinud, ehk siis diisel. Selle asemel et linnas mingi 10-11 kulutada saan nüüd alla 7 hakkama. Samas 400m parimate aegade vahe on 0.2 sekundit. Minu tehnika on muidugi hetkel Bora peal, aga 1.8T vastu oleks siis ökoalternatiiv midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/207964" onclick="window.open(this.href);return false; - tegelikud kilovatid koos chipiga peaks täna 119kw kanti olema, seda pole lihtsalt kuulutusse kirja pannud.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Autoostu abi”