K: Golf 3 käigukasti kohta.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

K: Golf 3 käigukasti kohta.

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

Nimelt siis mul selline mure et tagurdades teeb kast veidrat lõginat raginat.
kunagi võeti kast lahti ning öeldi et tagumine hammakas hakkab ära väsima .kuna 2 aastat on möödas siis tean et tegu selle hammakaga.

Nimelt sooviks ma teada saada kui keerukas seda tagumist hammasratast vahetada on ?
kas selleks on mingi spets tööriistu vaja või saab natukese infoabil ka ise hakkama?
tean et kast on mõtekam ja odavam uus osta kuid samas kasutatud kast võib ka mul aastapärast samamoodi käituma hakkata.
Sooviks just targematelt nõu , tahaks ise asja selgeks õppida ja esindusi ja serviceid ei viici ma ammu külastada.
Isetehtud hästi tehtud !:)

Paluks niisama mõttetut möga mitte kirjutada

[Muudetud: 14-2-2010 Mafeikin17]

kase89
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 27 Juun 2008, 09:07
Auto: T4
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas kase89 »

Ise kodus tehes peaks ka sellega hakkama saama ning ka erilisi võtmeid pole vaja. Ise pole küll VW oma lahti teinud ja kokku pannud aga Mosse 412, lada ja opel kadeti oma küll. Ettevaatlik peab olema nõellaagritega. Kui need oma pesast ära kukuvad siis tagasi saada on parajalt närvesööv. Juhul kui G3 üldse nõellaagritel kast on, ega ei tea täpselt, peaks nagu olema:smilegrin:
Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära!

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

no jah kasti ma kakun lahti nagunii , ise asi kas sellest enam kasutuskõlblik kast alles jääb.
üks kord on ikka esimene kord ja kõike õpitakse ikka ise tehes .

kase89
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 27 Juun 2008, 09:07
Auto: T4
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas kase89 »

Kui kõik ikka oma kohale täpselt tagasi saab siis pole muret. Soovitan võtta kellegi kõrvale, kes enne kasti remontinud.
Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära!

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

Minu arust mida targemad seda veidramad . Targad on nii targad oma arust et teevad diagnoosi sisse vaatamata.
ja alati tekkib nimekiri kõige tervematest asjadest ning viimane on lõpuks õige :D
ja targad ei viici süvenda ega see uus kast ka kallis pole aga siiski tahaks ise nagu osata sellist jama teha.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Eks kunagi sööd oma sõnu tarkuse kohapealt. Kasti lahti võtmiseks(viienda käigu sektor on eemaldatud) on vaja tõmmitsat. Haamri ega kruvikeerajaga pole mõtet kallale minna. Laager on võlli peal pinguga.

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

no eks ma neid võibolla tõesti söön . aga vaevalt et keegi sündides juba seda asja oskas .eks iga asi on õppimises.
keeran pekki miskit teine kord olen targem :)

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Miks kasti probleemist sõna ei võtnud,infi tahtsid saada,kuid vist rohkem kasti kohta küsida pole? Nõellaagrid lammutuse kohapealt on küll teise järgulised probleemid. Küsida võib ju alati.

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

no mind just huvitabgi see et mis ma välja pean võtma sealt ja mis moodi et saaks hammasrattale ligi

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Re: K: Golf 3 käigukasti kohta.

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

Paneme teema lukku ! :)

Vasta

Mine “Ülekanne”