Varuoasa 1h0919243A saadavus

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 8071
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4
Asukoht: TARTU
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Varuoasa 1h0919243A saadavus

Lugemata postitus Postitas R36 »

Tegemist on Golf 3 tuledelüliti pesa valgustuse pirn. Originaal on 5,66 ja sellise tavalise hõõgniit-pirni eest ei leia ma kuidagi seda hinda õiglaseks.
Kas seda kuskilt mujalt ka ehk saada on?
Pildike ka...
Pilt
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus
Jurmola
Huviline
Postitusi: 1495
Liitunud: 05 Juun 2007, 23:05
Auto: Golf 2
Asukoht: Tartu
Tänatud: 25 korda
Kontakt:

Re: Varuoasa 1h0919243A saadavus

Lugemata postitus Postitas Jurmola »

http://www.h2.ee" onclick="window.open(this.href);return false; andmetel saab selle neilt 3.44 euro eest. Samas, neid saab igaltpoolt ala lammutustest ju teiste plokkide seest, või siis siitsamast foorumist teistelt kasutajatelt.
dellu
Moderaator
Postitusi: 4450
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 61 korda

Re: Varuoasa 1h0919243A saadavus

Lugemata postitus Postitas dellu »

Jurmola kirjutas:http://www.h2.ee andmetel saab selle neilt 3.44 euro eest. Samas, neid saab igaltpoolt ala lammutustest ju teiste plokkide seest, või siis siitsamast foorumist teistelt kasutajatelt.
http://www.h2.ee" onclick="window.open(this.href);return false; saadavus on küsitav ka. Otsisin taga Corrado aknatõstuki plastikrullikuid (siini sees ja sinna kinnituvad tõstja hoovad). Igal pool (forss, esindus jne) öeldi et pole saada ja ei toodeta enam ka. http://www.h2.ee" onclick="window.open(this.href);return false; loomulikult olemas, enna tellimuse tegemist oli veel mingi lisakontroll (sest arve saadetakse ju hiljem "käsitsi", mitte ei tule kohe) ja sealt läks ka ilusti läbi. Raha kandsin ära, siis a la nädala pärast tuli e-mail, et ikkagi pole saada ja mingi aeg kanti raha ka tagasi. Igasugu ülekandetasud (küll hetkevääringus sendid), raamatupidajale arve + kreeditarve tasud jne kõik mahavisatud raha.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335
Vasta

Mine “Elektroonika”