Esitulede lakkimine UV lakiga

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
saar20
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2010, 17:15
Auto: Audi A4 2.0TDI
Asukoht: Tallinn

Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas saar20 »

Tere Foorumlased

Olen näinud, et nüüd tulede poleerimise asemel kantakse kaitselakk peale mis annab sama tulemuse aga kestab kauem. Kas keegi oskab öelda, et millist lakki kasutab SmartService?
http://auto.smartservice.ee/?lang=est&m ... oleerimine" onclick="window.open(this.href);return false;

Tänud
Viimati muutis saar20, 03 Jaan 2012, 17:20, muudetud 1 kord kokku.

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas Wizard »

Usun, et see lakk pannakse ikka peale poleerimist sinna kaitseks. Mustus ju vaja välja saada enne.
Br.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas rako »

Tuleklaas ju siiski poleeritakse enne kui hakatakse peale kandma lakki. Suremad kriimud välja siis on mõte ju alles lakki panna.

Kui seda galeriid vaatasin siis ikkagi tekkis tunne, et järeltöötlusel ( ehk siis laki kinnitamine ) see uv lamp on tähtis.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Taffa
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 06 Veebr 2011, 20:16
Telefon: 56671856
Auto: B5
Asukoht: Tartu

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas Taffa »

Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või ei jäänudki see lakk eriti sile nende tulede peal?

saar20
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2010, 17:15
Auto: Audi A4 2.0TDI
Asukoht: Tallinn

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas saar20 »

Taffa kirjutas:Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või ei jäänudki see lakk eriti sile nende tulede peal?

Siin üks youtube video http://www.youtube.com/watch?v=51J6aU_Wn54. Siin kõigepealt lihvib ja siis lakiga üle. Üks teine video oli selline kus kanti 3-5 kihti peale. Tahaks teada, et kas eestis ka uv lakki müüdakse?

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

saar20 kirjutas:
Taffa kirjutas:Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või ei jäänudki see lakk eriti sile nende tulede peal?

Siin üks youtube video http://www.youtube.com/watch?v=51J6aU_Wn54. Siin kõigepealt lihvib ja siis lakiga üle. Üks teine video oli selline kus kanti 3-5 kihti peale. Tahaks teada, et kas eestis ka uv lakki müüdakse?
+1 sama mure kus seda spets uv lakki müüa on ja palju maksab!

Arts555
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 15 Nov 2003, 13:23
Telefon: 5174819
Auto: 9-3 Aero, Golf I Cabrio, Audi Coupe Typ 85
Asukoht: Tartu

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas Arts555 »

VwBoy kirjutas:
saar20 kirjutas:
Taffa kirjutas:Ma ei tea, kas ainult mulle tundub või ei jäänudki see lakk eriti sile nende tulede peal?

Siin üks youtube video http://www.youtube.com/watch?v=51J6aU_Wn54. Siin kõigepealt lihvib ja siis lakiga üle. Üks teine video oli selline kus kanti 3-5 kihti peale. Tahaks teada, et kas eestis ka uv lakki müüdakse?
+1 sama mure kus seda spets uv lakki müüa on ja palju maksab!
Kui teil special lampi selle kuivatamiseks pole, siis unustage ära. Ilma selle lambita ei kuivagi lakk ära, lambiga aga kjuivab väga kiiresti.
GOLF, VOLKSWAGEN GOLF

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas rako »

ood ood, seal videos just oli, et nüüd läheb päikese kätte kuivama aga hea oleks kasutada UV lampi? see oli siis lambi lause neil?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Arts555
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 15 Nov 2003, 13:23
Telefon: 5174819
Auto: 9-3 Aero, Golf I Cabrio, Audi Coupe Typ 85
Asukoht: Tartu

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas Arts555 »

rako kirjutas:ood ood, seal videos just oli, et nüüd läheb päikese kätte kuivama aga hea oleks kasutada UV lampi? see oli siis lambi lause neil?
Minu jutt põhineb sellel mida mulle koolitustel räägitud, mujal Euroopas on see UV lakk väga popp teema just tema kuivamise kiiruse pärast. Viskasime veel nalja, et lakid auto ära, aga ennem kui raha taskus pole ei panegi lampi peale :D .
GOLF, VOLKSWAGEN GOLF

romeoD

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Heal juhul südasuvel päise päeva ajal, kui UV näitajad laes, siis kuivab ära. Need UV-lambid mitu korda võimsamad. Töö juures mingi aeg prooviti UV-värvi, et kuivatab sigakiirelt ära. Piisas mõni minut 2m kaugusel ahjust olemisel, et päevitus peale saada, kusjuures igasugused kaitsed ahjul ees. Ja ilma UV-ta see lakk ära ei kuivagi. Värvi ja tolmu segust sai teha mõnusa stressipalli, mis ei kuivanud ära(tavavärv kuivab õhu käes mitukorda kiiremini).

priido30
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Apr 2012, 08:26
Telefon: 57858323
Auto: vw passat
Asukoht:

Re: Esitulede lakkimine UV lakiga

Lugemata postitus Postitas priido30 »

Kõige targem Eesti tingimustes tulede poleer + püsivaha peale

Vasta

Mine “Kere & Sisu”