Passat B6 võti/pult

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 30 Dets 2012, 11:54

dellu kirjutas:
HawkHill kirjutas:Ei kujuta ette, kas B6 on seda funktsionaalsust oluliselt muudetud aga näiteks minu B5.5-l on tagaluugi lukk sellises asendis, et luuk on koguaeg lukus olenemata auto valvesolekust. Ja seda puldi luugi nuppu on väga mugav vajadusel luugi avamiseks kasutada. Ei pea minema salongi nuppu vajutama ega pole ka vajadust võtmega luuki avada.
Kindel et see nii on? 2002 Boral küll lahti. B5.5 peaks samamoodi olema elektrooniline avamine ja vool antakse peale ainult siis kui uksed lukust lahti asendis. Comfort moodul ise majandab nende vooludega.
See olenes vist luugi lukusüdamiku asendist.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 30 Dets 2012, 12:04

golfi_vend kirjutas:
jussike kirjutas:Kahe suunalist liikumist puldist tehas turvalisuse (keegi võib ju kogemata luugi vahele jääda) pärast ei ole teinud, see kellegi home made või siis feik.


Uue võtme saad aktiveerida esinduses (ainult online ühenduses tehasega), ühegi teise auto võtit ei uut, ega kasutatud ei saa sinu autoga tuttavaks teha, sobib ainult sinu auto vin koodi järgi tellitud võti.
Ütleme, et see on nii, kuigi pole ;)
Tjah, elektroonikaga saab teha imesi, kui on seadmed ja teadmised olemas, kuid mitte keegi ei anna garantiid, et need ime tegijad mingit lisa imet su auto külge ei poogi või tagavaraks veel ühte võtit oma tarbeks ei tee.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas copilot » 31 Dets 2012, 15:33

Sp tuleb pöörduda inimese/firma poole, kes ikkagi usaldusväärne mitte ei plaani su masinat hiljem varastada. Kuid see kuidas esindus mingi uue võtme eest ulme summa raha sisse kasseerib ning ajab see juures mingit eritellimuse BS juttu, ei ole kah minu jaoks norm. Miks ei ole siis esindusel kohapeal spets tööriistasid olemas jne et uue võtme tegemine ning külge pookimine võtaks aega üli vähe võrreldes sellega et pead seda ootama teab kui kaua jne...eriti kui räägime autodest mille elektroonika on ikka väga lihtne. Väidetavalt peaks ka minu 99a boratile tellima VIN koodi järgi, mis sest et tegin ise mitu korda odavamalt ning varasema 3 võtme asemel on auto tuttav nüüd ainult 2 minu käes olemasoleva võtmega.
Viimati muutis copilot, 31 Dets 2012, 15:34, muudetud 2 korda kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 31 Dets 2012, 15:47

copilot kirjutas:Sp tuleb pöörduda inimese/firma poole, kes ikkagi usaldusväärne mitte ei plaani su masinat hiljem varastada. Kuid see kuidas esindus mingi uue võtme eest ulme summa raha sisse kasseerib ning ajab see juures mingit eritellimuse BS juttu, ei ole kah minu jaoks norm. Miks ei ole siis esindusel kohapeal spets tööriistasid olemas jne et uue võtme tegemine ning külge pookimine võtaks aega üli vähe võrreldes sellega et pead seda ootama teab kui kaua jne...eriti kui räägime autodest mille elektroonika on ikka väga lihtne. Väidetavalt peaks ka minu 99a boratile tellima VIN koodi järgi, mis sest et tegin ise mitu korda odavamalt ning varasema 3 võtme asemel on auto tuttav nüüd ainult 2 minu käes olemasoleva võtmega.
See "ulme summa" sisaldab ka tehase garantiid ja turvalisust, et sul on hiljem probleemide puhul ka kuskilt abi saada.
Muide Bora ja B6 pole eriti võrreldavad kah elektroonika kohapealt.
Muidugi jääb inimese enda otsustada kelle teenuseid ja mis raha eest endale laseb osutada.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7861
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 228 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas R36 » 31 Dets 2012, 16:37

Olen kuulnud, et välismaal VW esindustes on võtmelõikamis seadmed olemas ja toorikud kohapeal.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 31 Dets 2012, 16:53

golfi_vend kirjutas:Olen kuulnud, et välismaal VW esindustes on võtmelõikamis seadmed olemas ja toorikud kohapeal.
Kuna teema on B6 passatist, siis sellel pole nagu toorikuga midagi teha, isegi see "manuaalne" võti on plastikust valatud.
Lõikamis seadme kohta on natuke kahtlus, kuna siis peaks ju olema võimalus ka toorikuid tehasest tellida, Etka igastahes sellist võimalust ei paku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1123
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 34 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 31 Dets 2012, 18:37

Plastikust võtit saab b6-le lõigata tõenäoliselt iga korralikum võtmefirma.
Põhiküsimus ongi, kas saab näiteks täitsa tutikat pulti autole tutvustada?
Jätame kõrvale spekulatsioonid turvalisuse küsimuses, stiilis "kes teab palju tegija veel neid pulte kodeerib".
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 31 Dets 2012, 18:58

volkar kirjutas: Põhiküsimus ongi, kas saab näiteks täitsa tutikat pulti autole tutvustada?
Kindlasti annab, peab ainult natuke kangem kaabel ja soft olema, suvalise lutsuga seda ei tutvusta ja muidugi peab tegija teama, mida ta teeb.
Muidu võib juhtuda nii nagu ühel mu tuttaval, kes lasi "kõval kerijal" natuke G5-e odo näitu korrigeerida, see lõppes uute kellade ostmisega.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas copilot » 31 Dets 2012, 23:40

to jussike: Jah, tean seda et B6 ja Bora pole tehnika poole pealt võrreldavad, küll aga on ka sellele esindusest võti nn eritellimus....ja olgem ausad 200EUR+ uue võtme eest vs 60EUR kanti ise tehes ei kutsu mitte seda sealt tellima ja seda veel nii vanale masinale, kuid ainsa olemasoleva võtme kadumisel uued lukud ja kogu see jama vast kallim lõbu.
Kui ei eksi siis peaks olema B6 võtmetes MEGAMOS 48 CAN kiibid, mis ei ole õige seadme olemasolul probleem ära tutvustada masinale. Eks valikud teeb igaüks ise st kust, kus ja kuidas. Mina valisin enda tegemise tee ja võti toimib senini.
Viimati muutis copilot, 31 Dets 2012, 23:41, muudetud 1 kord kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 01 Jaan 2013, 15:57

copilot kirjutas:to jussike: Jah, tean seda et B6 ja Bora pole tehnika poole pealt võrreldavad, küll aga on ka sellele esindusest võti nn eritellimus....ja olgem ausad 200EUR+ uue võtme eest vs 60EUR kanti ise tehes ei kutsu mitte seda sealt tellima ja seda veel nii vanale masinale, kuid ainsa olemasoleva võtme kadumisel uued lukud ja kogu see jama vast kallim lõbu.
Kui ei eksi siis peaks olema B6 võtmetes MEGAMOS 48 CAN kiibid, mis ei ole õige seadme olemasolul probleem ära tutvustada masinale. Eks valikud teeb igaüks ise st kust, kus ja kuidas. Mina valisin enda tegemise tee ja võti toimib senini.
Vot ma ei tea kuidas seal Englandis on, aga siin on selliste seadmete omanikke veel vähe, mis suudaksid B6 elektroonikat korrigeerida ja selle paarikümne min töö eest osatakse juba korralikult kasseerida (nt. B6 odo korrigeerimise(mitte kerimise) eest küsitakse juba 60-80€, kasutatud kellad saab ca 80-100€). Ja olgem samuti ausad, kõik inimesed ei suuda selliseid protsesse ise läbi viia. See 60€ jutt peab siis paika, kui seda ise endale teed, eluilmas ei usu, et sa sama hinnaga ka võõrastele teeksid.
Tuletan veel meelde, et jutt on B6-st MITTE Borast, millele võid mis iganes võtme külge pookida, pealegi pole neid B6 "toorikuid" meie maal veel võtmeputkadest võtta nagu neid vanematele masinatele siin pakutakse.
Viimati muutis jussike, 01 Jaan 2013, 17:19, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1123
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 34 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 01 Jaan 2013, 17:27

jussike kirjutas: pealegi pole neid B6 "toorikuid" meie maal veel võtmeputkadest võtta nagu neid vanematele masinatele siin pakutakse.
Eks ma sellepärast uuringi, et tutikas kasutamata toorik on olemas.
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 01 Jaan 2013, 17:52

volkar kirjutas:
jussike kirjutas: pealegi pole neid B6 "toorikuid" meie maal veel võtmeputkadest võtta nagu neid vanematele masinatele siin pakutakse.
Eks ma sellepärast uuringi, et tutikas kasutamata toorik on olemas.
Uuri kasutaja Jyrisool-lt, tal vähe kangemad seadmed.
Viimati muutis jussike, 01 Jaan 2013, 17:54, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Indrek » 06 Veebr 2017, 20:47

Kaevasin nüüd habemega teema üles.
Probleem - naine hetkel raplas, võti oli mõned tunnid külmas. Nuppudest töötas praegu lukustamine ja pagassi avamine - sai nüüd pagassi kaudu autosse, seest uksed lahti ja õnneks käima ka. Ükskord teise võtmega ei saanud autot käimagi, viisin treila peal auto tallinnasse targemate juurde, võti soojenes taskus üles ja siis pani käima küll :-D No ilmselt siis patareid hakkavad võtmetel otsa saama. Kas võin julgelt ise ära vahetada või peaks seda mölleris tegema - kas võib juhtuda, et unustab võtme ära ja peale seda ei toimi üldse?
vanasti olin insche

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 06 Veebr 2017, 21:07

Kui patarei vahetusega miskit ära ununeb, siis on midagi nahkas.
Kui tegu pole keylessiga, siis pole tegelikult patarei olemas olu käivituse juures üldse tähtis. Patarei on tava võtmel ainult keskluku ja signa jaoks, immot see ei huvita.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Indrek » 06 Veebr 2017, 21:49

Vahetasin nüüd ühel võtmel patarei ära - midagi ei juhtunud. Ehk siis lukku paneb, pagassi teeb lahti a uksi ei ava. Võti õhtal?
vanasti olin insche

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 06 Veebr 2017, 22:10

Või vastuvõtja. Kaabel annab vastuse.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Indrek » 07 Veebr 2017, 07:13

Teine võti töötab.
vanasti olin insche

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 606 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 07 Veebr 2017, 07:34

Kas mitte töötaval nuppu vajutades tuluke vilgub? Kui ei, tõmba võti algosadeks, äkki annab miskit puhastada, joota.... kaotada pole ju midagi.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
raitzzzz
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 08 Jaan 2008, 20:30
Telefon: viisviiisviisviis7272
Auto: Golf 2, Passat B6
Asukoht: Tartu-Voore
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas raitzzzz » 19 Jaan 2019, 18:55

Pult ei ava enam uksi kaugemalt kui paar paar meetrit. Ka ainult tagaluugi avamiseks pidin luugi juurest auto kõrvale liikuma. Proovinud olen mõlemat võtit ja patarei vahetust. Viga arvatavasti siis vastuvõtjas, aga kus see asub või on muid soovitusi mida kontrollida?

Vasta

Mine “Elektroonika”