Vw Golf 2 GTI 1.8 79kw 90.a - RAKSIGOLF

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
RAKSIGOLF
Klubiline
Postitusi: 318
Liitunud: 10 Aug 2014, 22:09
Asukoht: Laagri
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 14 korda

Vw Golf 2 GTI 1.8 79kw 90.a - RAKSIGOLF

Lugemata postitus Postitas RAKSIGOLF »

Tervist, kui kõik ausalt ära rääkida siis tulin koolist, automaatselt läksin foorumisse, vaatasin mis uut huvitavat ja auto müügi teemas jäi silma üks Golf 2 GTI, mis oli värskelt lisatud. Võtsin müüjaga ühendust, uurisin kas saab vaatma tulla, haarasin kaasa oma auku, kuna autol olnud aku pidi olema tühi, kuna pikalt seisnud. Sõitsin müüa juurde, oli juba pime, taskulambi valgel sai auto üle vaadatud, selget pilti ei saanud, aga panime aku peale ja auto läks paugust käima.See oli meeldib üllatus. Müüja pakkus et käime tanklas ära panme nõks kütust et saaks proovisõidu teha. Proovisõidu ajal oli selge et autol puuduvad kõrvalised helid ja sai kaupa tehtud. Kaasa tulid autoga Suverehvid orgi VW BBS RM velgedel ja coilid ja ka muusika süsteem. Tagumsied coilid olid küll küljest ära võetud aga olid pagassis olemas. Hommikul valges vaadates auto üle, tundus auto kuidagi tuttav, et olen kusagil näinud. Siis leidsin foorumist selle auto vana teema, siis küll oli auto number teine kui preagu, aga auto täpselt sama. Panen ka mõned pildid. Ärge pahandage, olen sõltlane, Golfi sõltlane. Luban ,et teine projekt ei jää selle auto pärast seisma, teen ühe projekti lõpuni, eks siis teisega näis. Aga kuna oli hea pakkumine siis ei saanud mitte ära võtta.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Auto nägi varem välja selline, mõni aasta tagasi siin foorumis.

Pilt

Endine teema siin foorumis:

http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php? ... 90#p127823" onclick="window.open(this.href);return false;

Raks
Viimati muutis RAKSIGOLF, 16 Apr 2018, 14:14, muudetud 3 korda kokku.
Olen sõltlane, Golfi sõltlane. !!!

Sellel teemal on 106 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”