Golf 4 uste kõlarid

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
karukusti
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 14 Sept 2011, 11:01
Auto: passat
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas karukusti » 22 Sept 2017, 21:03

sooviks uued kõlarid uste sisse muretseda, oskab keegi soovitada kui võimsad, mis firma või siis konkreetselt mingeid kõlareid. Kevadel Võru Kagukeskuse muusikapoe mees sokutas sellised - clarion srg 1733r mis paraku pole kuskilt otsast paremad kui olid vanad papi kärakad enne neid, niiet tuleb uuele ringile minna. Makiks 4 korda 50 pioneer ja eraldi võimu hetkel pole, kuid plaan ka subwoofer koos võimuga muretseda kui selle asja joone peale saab. Tänud!
Viimati muutis J.Aru, 04 Okt 2017, 14:59, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Pealkirjale suur algustäht

simo88
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 15 Nov 2009, 16:09
Auto: golf3 vr6, , golf 4 VR5, D2 A8 , B5 A4q
Asukoht: Eesti-Valga
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas simo88 » 23 Sept 2017, 11:37

Tere, kõik sõltub mida sa kõlaritelt tahad. Kui kunagi woofer plaanis paigaldada siis valik on lai: https://www.noortehnik.ee/komponentkolarid/

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas dellu » 24 Sept 2017, 09:49

See 4x50 on sul mingi suvanumber. Makk annab välja ikka enamasti nii 4x18W RMSi. Kui mingit ülikõva soundi tahad, siis ilma võimatu ilmselt ei saagi midagi väga kätte. Originaalidega on nii mõnigi isik väga rahul, aga kui sulle jääb väheseks, siis ilmselt ikka võim esimese asjana.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

tegelane5
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 28 Dets 2005, 22:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 10 korda

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas tegelane5 » 24 Sept 2017, 10:16

Golf4ja "papp krapid" on minumeelest väga asjalikud. Tundub, et on polstritega kokku sobitatud ning tundlikkus pole ka paha. Odava otsa kompod on kindlasti kehvemad, rääkimata koaksiaalidest. Kunagises sidrunis olid arvatavasti Eesti esinduses pandud mingid Pioneeri kompod, golfi stokk on tunduvalt parem.
Ise enam ei viitsi aretada aga kui siis mina paneks originaal kõlaritele korralikud filtrid, vbolla vahetaks kõrgete elemendi(d) ka välja. Peale seda võim ning kuhugi koopa äärde kinnise kastiga bassikas.

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas romeoD » 25 Sept 2017, 07:10

Jagan sama arvamust, et originaalkõlarid on yllatavalt võimekad. Muidugi loeb ka see, et mis makk sul seal on. Pioneer vist väga jama ei tooda, aga nende odava otsa hiinakatega ei tasu enda pead vaevata.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

karukusti
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 14 Sept 2011, 11:01
Auto: passat
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas karukusti » 25 Sept 2017, 18:58

tegelane5 kirjutas:Golf4ja "papp krapid" on minumeelest väga asjalikud. Tundub, et on polstritega kokku sobitatud ning tundlikkus pole ka paha. Odava otsa kompod on kindlasti kehvemad, rääkimata koaksiaalidest. Kunagises sidrunis olid arvatavasti Eesti esinduses pandud mingid Pioneeri kompod, golfi stokk on tunduvalt parem.
Ise enam ei viitsi aretada aga kui siis mina paneks originaal kõlaritele korralikud filtrid, vbolla vahetaks kõrgete elemendi(d) ka välja. Peale seda võim ning kuhugi koopa äärde kinnise kastiga bassikas.
originaalid on jah asjalikud niikaua kui nad töötavad, mu omad ragisevad, sellest ka uute soetamise plaan.

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 25 Sept 2017, 19:19

karukusti kirjutas: originaalid on jah asjalikud niikaua kui nad töötavad, mu omad ragisevad, sellest ka uute soetamise plaan.
Räägi palju eelarve on ja ütlen kohe ära kas sul on mõtet peale originaalide sinna panna või mitte! Kuna mul endal see ees olnud siis tean nii mõndagi üelda ! Puhtalt kõlarite vahetus kõige väiksem mure ! :wave:
Viimati muutis VwBoy, 25 Sept 2017, 19:24, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: -

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas romeoD » 26 Sept 2017, 10:07

Mina vahetasin ragiseva kõlari kellegi teise vana vastu :D
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas dellu » 26 Sept 2017, 10:20

Seda tavaliselt tehakse jah, mul enamus kõlle ära müüdud, mõne vast veel leiaks kui huvi peaks olema. Tavaliselt lähevad nii 15 eurot paar.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

vwgolf
Huviline
Postitusi: 683
Liitunud: 03 Mär 2014, 08:33
Auto: Focus 3 / Golf 4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas vwgolf » 26 Sept 2017, 10:37

Võibolla tasuks alustada hoopis heliisolatsioonist? Sõidan ka Golf 4-ga ja sõidumüra on ikka väga hull. Maanteel peab heli päris valjuks keerama, et raadiost midagigi aru saada. Bassi olen üldse maha keeranud (kuna ei näe sellel mõtet, rattad niigi sahisevad-undavad), kuulan valdavalt jutusaateid/uudiseid.

Ragisevad kõlarid on muidugi teine teema.

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas romeoD » 26 Sept 2017, 11:02

Mis makk sul seal on? Mina kyll ei kurdaks, et saa aru, mis seal räägitakse.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

vwgolf
Huviline
Postitusi: 683
Liitunud: 03 Mär 2014, 08:33
Auto: Focus 3 / Golf 4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas vwgolf » 26 Sept 2017, 11:50

Välistatud ei ole ka variant 2 - kuulmine kehvaks läinud. Samas teistes "tihedamates" autodes sellist probleemi küll ei ole. Näiteks Honda CRV-s.

karukusti
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 14 Sept 2011, 11:01
Auto: passat
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas karukusti » 04 Okt 2017, 13:42

VwBoy kirjutas:
karukusti kirjutas: originaalid on jah asjalikud niikaua kui nad töötavad, mu omad ragisevad, sellest ka uute soetamise plaan.
Räägi palju eelarve on ja ütlen kohe ära kas sul on mõtet peale originaalide sinna panna või mitte! Kuna mul endal see ees olnud siis tean nii mõndagi üelda ! Puhtalt kõlarite vahetus kõige väiksem mure ! :wave:
ei ole nii väga eelarvel mõelnud aga ütleme siis et võimalikult odavad aga sellised, mis mängivad ka normaalselt. Alaku see hinnaklass siis kust iganes ta algab :)

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas VwBoy » 04 Okt 2017, 16:06

Sellisel juhul tõesti pole vahet mida sinna paned ja kui kallid ,sest maki järel toitmiseks ei näe parematel ka erilist pointi! Nigu nii on oem kõlarid needitud ! Uutega pead lisaks adapterid veel ostma ! Kõige odavam tõiesti leida originaalid ja lihtsalt ära vahetada ! Sest orginaalid mängivad tegelikult väga hästi! ja seda ütelnud isegi audio no paigalduse gurud!

Kasutaja avatar
TarmoVa
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 19 Jaan 2017, 23:23
Auto: VW Passat B5 1.8T, VW Golf Mk4 1.9D
Asukoht:
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Golf 4 uste kõlarid

Lugemata postitus Postitas TarmoVa » 07 Okt 2017, 20:20

Kui eelarvet ei ole, siis ei ole ka mõtet uusi kõlareid panna. Heli saab alguse sul makist, vaata mõni viisakam makk. Seejärel võimenda lihtsalt salongikõlarid ära ja peaks Sulle juba piisav olema. Salongikõlarite võim ei pea ka miski ulmeline olema, neid liigub võrdlemisi kommiraha eest päris palju.

Vasta

Mine “Audio ja video”