VW Golf R 2.0TSI 221kW 2014 - TanelN

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
TanelN
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 14 Nov 2013, 10:46
Auto: VW Golf R Mk7, Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

VW Golf R 2.0TSI 221kW 2014 - TanelN

Lugemata postitus Postitas TanelN »

Tere jälle!
Kuna Passat CC osteti suve alguses sisuliselt käest ära, siis tegelesin terve suvi uue auto otsimisega. Eesti turult ma ilmselgelt sobivat ei leidnud ja ka Euroopa portaalide valikud hakkasid pähe kuluma. Sain vähemalt ühe asja selgeks - autot ei tasu müüa, kui reaalselt uue ostimseks igasugused ideed puuduvad. :? Lõpuks olin suhteliselt veendunud, et liigun tagasi Audi ridadesse ja otsin Euroopast sobiva S5 Sportbacki või A7 3.0TFSI, aga need mis mulle meeldisid olid siiski liiga kallid ja odavamad jällegi liiga suure läbisõiduga. Valikus oli veel teisigi autosid, kaasa arvatud Golf R Mk6, aga see ei avaldanud mulle ikkagi piisavalt muljet. Lõpuks sattusin siis pealkirjas nimetatud auto otsa, mille hind oli samuti veidi üle minu eelarve, aga vähemalt on kaskokindlustuse kuumakse kordades soodsam, kui näiteks mõnel Audi S mudelil. Peale tellimuse esitamist järgnes peaaegu 3 nädalat piinarikast ootamist ja kannatamist.
Tänaseks olen temaga sõitnud 2 nädalat ja emotsioonid on väga head. :thumbup:

Tegemist siis 2014 aasta Golf R-ga millele on peale kantud "Pure White" värv. Autol on täielik esinduse ajalugu ja minuni jõudes oli läbisõit ca 138000km. Seda on küll veidi enam kui teistel sama aastakäigu erridel, aga minu silmis ei ole seda siiski väga palju. Tehasest on alla keeratud 19" Pretoria veljed, mis olid Mk7 valimisel minu jaoks ka väga olulised. Mainimist väärivad vast ka DSG käigukast, distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja "keyless". Ülejäänud on ilmselt standard erride varustus. :)
Kokkuvõtvalt võin õelda, et olen valikuga ülimalt rahul ja edasiseid plaanid on ka juba peas keerlemas. :P
Kuna pilte mul praegu praktiliselt ei ole siis lisan vähemalt ühe kehva kvaliteediga.
20170825_212826 (Small).jpg
20170825_212826 (Small).jpg (113 KiB) Vaadatud 13838 korda
Viimati muutis TanelN, 17 Apr 2018, 10:24, muudetud 3 korda kokku.

Sellel teemal on 61 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”