Vw passat b6 mootoriaju

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
-MarT-
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2009, 22:24
Asukoht: Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Vw passat b6 mootoriaju

Lugemata postitus Postitas -MarT- » 14 Aug 2018, 19:36

Vw passat b6 2.0tdi 103kw bmp 2006. Mure järgmine ühel hetkel hakkas töötav mootor lihtsalt välja surema ja uuesti käivitades läheb ilusti käima ning sureb siis jälle välja mingi aja pärast. Auto viisin mölleri diganosti kust sain esialgse diagnoosi ,et võib mootoriaju läbi olla. Uue maksumus pidi olema 1600€ mida kohe ostma küll ei tõtta. Samas kiirelt otsides eesti lammutustest leidsin mitmeid ajusi mis vähemalt auto andmete põhjal võiks sobida minu autole. Küsiks siis kas on võimalik ka see lammutuse aju auto peal tööle saada?
LIsan ka autoscani mille tegin ise enne dignostikasse viimist, ehk oskab keegi midagi arvata. Enamus nendest vigadest tekkis selle mootori jamaga.
► Näita Spoilerit
Viimati muutis -MarT-, 15 Aug 2018, 07:16, muudetud 1 kord kokku.

MartenL
Huviline
Postitusi: 524
Liitunud: 08 Sept 2014, 09:43
Asukoht:
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 39 korda

Vw passat b6 mootori aju

Lugemata postitus Postitas MartenL » 14 Aug 2018, 22:10

B7 on ta küllaltki kehva koha peal, paremal tuuleklaasi all. Põhjamaade soolaga korrodeerub läbi. Ei ole kindel kas b6 sama asukoht, kui jah siis pole imestada. B8-l juba parem, ees kaitsmekarbi kõrval püstises asendis.
Vastus su küsimusele, jah on küll. Endal no see läbi tehtud. Pead leidma sobiva koodiga aju. Aju peal on veel väikselt hw (hardware) versioon kuid mina olen aru saanud et selle taha asi ei jää. Paigaldajat hetke ei oska soovitada, võid uurida EsRacing.ee

Kasutaja avatar
-MarT-
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2009, 22:24
Asukoht: Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Vw passat b6 mootori aju

Lugemata postitus Postitas -MarT- » 15 Aug 2018, 05:47

B6 on jah ta tuuleklaasi all. Ja tegijaid võite soovitada küll parem kui oleks pärnus aga tallinn sobib ka.

R384n3
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 10 Sept 2014, 21:23
Telefon: 59077987
Auto: '01a Passat B5.5 74kw TDI
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Vw passat b6 mootoriaju

Lugemata postitus Postitas R384n3 » 17 Aug 2018, 09:57

Omal kogemus sama aasta, sama mootoruga b6 passat, mis suvalistel hetkedel maha surema hakkas. Mootoris veakoode polnud. Veaks oli surev etteande pump paagis, mis vahepeal kinni kiilus ning tandempump ei jõudnud läbi paagipumba kütust üles tõmmata.

Edit, ei vaadanud su veakoode hoolega. Enne aju vahetust ma veenduks, et kõik mootoriga seotud massiühendused oleksid korralikud, kõik releed toimetaks nii nagu vaja, ühelgi kaitsmel poleks jalad oksüdeerunud jne, et välistada mingi aju toiteprobleem.

aerox.
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Sept 2010, 18:16
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Vw passat b6 mootoriaju

Lugemata postitus Postitas aerox. » 17 Aug 2018, 13:14

Mölleri dagnost nii küll käia ei saa et saad vastuse et vb läbi (teeme ära ja siis vaatame edasi). Loll jutt et see aju seal tuulari all läbi korodeerub (golf 4 boora jne oli see aju juba sinna viidud) pigem alustada kütte etteandest ja juhtmestikust.

Kasutaja avatar
-MarT-
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 31 Juul 2009, 22:24
Asukoht: Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Vw passat b6 mootoriaju

Lugemata postitus Postitas -MarT- » 03 Sept 2018, 05:53

Auto korras viga oli ikkagi mootoriajus. Suured tänud kasutajale mihkel27 tänu kellele mu auto jälle liigub.

Vasta

Mine “Elektroonika”