VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 1 kord

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas »

Tervist,

Jõuan nüüd pika ringiga VW foorumisse tagasi.
Mu esimene auto oli kunagi VW Golf III GT, vahepeal on igast muid masinaid omatud kuid nüüd jälle tagasi VW usku 8)

Eelmine auto oli 2014a Skoda Superb 1.8TSI, kuna sellel hakkas garantiiaeg ja ka amotsionaalne väärtus lõppema siis oli aeg vahetuseks. Valikus oli veel Skoda Superb Sportline aga hinna/kvaliteedi suhte võrdluses jäi Superb ikka tugevalt alla. Käisin sõitmas ka uue Insignia-ga (191kw, 4vedu) - sõita oli hea, veermik on super aga kõik muu (mootor+kasti kooslus, välimus) jättis soovida ja noh, ma ei viitsi neid "see on ju Opel" kommentaare ära kuulata sõpradelt :lol: Kuna kindel soov oli võtta uus auto esindusest siis premium-sakslased jäid eelarvest välja ja noh, prantslased ei oska siiamaani autosid teha seega jäi valik suht kitsaks.
Passat sai tellitud uuena 2018a kevadel, ooteaed pidi olema ca 6 kuud kuid õnneks jõudis auto kohale varem, Juuli lõpus. Siiani olen sõitnud sellega ca 5 kuud, 13tuhat km ja väga rahul valikuga. Lihtsalt infoks, keskmiselt sõidan aastas ca 30 tuhat km.

Esinduses siis kui järgi läksin.
Pilt

Toorik on siis VW Passat B8 Highline 1,8TSI 132kW 7-k.DSG automaat, värv on must pärla, Deep Black.

Varustus juurde järgmiselt, lisaks Highline paketile:

*XXXX Metallik- või pärlmuttervärv
0NA Mudeli ja mootori tähise eemaldamine tagaluugilt
1G3 Originaalsuuruses varurehv valuveljel, R17
4E7 Tagaluugi elektriline avamine ja sulgemine
6SJ Ümberpööratav põhjamatt pakiruumis, kummist/tekstiilist
6XI Elektriliselt reguleeritavad ja kokkuklapitavad soojendusega välispeeglid (koos välisvalgustitega), juhi poolel isetumenev
7K3 Rehvirõhu jälgimissüsteem (otsene mõõtmine)
9S8 Active Info Display ja valik infoprofiile
EA9 Pikendatud garantii - 5 aastat või 150 000 km
PJG Valuveljed "Verona“, Volkswagen R 8J x 19, vargusvastased rattapoldid, torkekindlad rehvid 235/40 R19
PSF Sportvedrustus
PXX Kaugtuleregulaator „Dynamic Light Assist“
W02 R-Line "Exterior": "R-Line" logod radiaatorivõrel, "R"-disainiga kaitserauad ja küljelaiendid, kroomitud küljeliistud
W09_DSG R-Line „Exterior & Interior“ ainult DSG-käigukastiga mudelitele
w43 Pakett „Executive“LED-esituled pöördetuledega, navisüsteem "Discover Pro", võtmeta avamine ja käivitamine, tahavaatekaamera, toonitud klaasid taga
WQ1 Liiklusmärkide tuvastamine(ainult koos PNC või ZNC pluss PXX, PSP või PAX
YOU Car-Net mobiilsed infoteenused "Guide & Inform" (1-aastane periood)
Lisaks talverehvid 17" Corvarad + lamellid Goodyear UltraGrip Ice 2 - viimased 10a olen sõitnud naastudega kuid lõpuks hakkas see naelamüra ajudele käima ja otsustasin lamelli proovida.

Pilt

Sisu
Pilt

Siiani olen valikuga ülirahul! 1.8TSI toimetab hästi, kuna 95% ajast sõidan autoga üksi siis pole võimsamat vaja ja kui kütusekulu jääb alla 8l/100-le siis muu enam ei huvita. Ainus soov on, et DSG (just labadega sõites) reageeriks kiiremini kuid see on ka pigem nice-to-have teema.

Autoga erilisi plaane pole, hoian lihtsalt maasikana. Vb natuke mürasummutust, et salong tsipa vaiksem oleks, äärmisel juhul aknaääre liistud mustaks aga seda mõtlen veel.

cheers,
ermicas

Sellel teemal on 42 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”