Telefoniga juhitav vw'i webasto

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
raulk89
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 31 Mai 2015, 08:29
Auto: VW Passat, B8 Highline, 2017, 2.0TDI
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas raulk89 » 30 Juul 2018, 20:15

Hei

Kas keegi on lasknud omale selle webasto panna helistamise/api toel kaugjuhitavaks..?
Ja millist lahendust kasutanud on ja kuidas rahul on..?

VW ise pakub omalt poolt mingit dfreeeze lahendust https://www.dfreeeze.de/en/product/dfre ... reeeze-app

Kas kellelgi sellega on kokkupuuteid..?

Mulle tuli üllatuseks, kui kuulsin, et vähemalt see vw lahendus "dfreeeze" tähendab aastapõhist subscriptionit (aastas 30 euri).
Kas see aasta põhine tasu ongi taolise lahenduse puhul tavaline..?

Endal on tehasest paigaldatud passat b8'l see webasto, aga töötab ainult taimeriga või puldiga. Probleem ongi, et pult väga kaugelt ei võta.

Raul

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 30 Juul 2018, 20:48

Kui juba andmeside mängu tuua, siis läheks maksimumi peale ja laseks sellise süsteemi paigaldada, millega kaasneb veel muidki mugavusi ja huvitavaid funktsioone lisaks eelsoojenduse juhtimisele ja mis on põhimõtteliselt hilisemate kasutuskuludeta (kui andmeside kasutus välja arvata): http://www.autoextra.ee/web/gsm-alarm-pandora-smart

Kasutaja avatar
TaKu8
Klubiline
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Sept 2017, 15:45
Auto: Passat B8 2.0TDI 4mo
Asukoht: Ida-Võlumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 12 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas TaKu8 » 30 Juul 2018, 21:27

Webastol endal oli vist ka thermocall 4 ,mida sai äpiga juhtida

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1075
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas aus » 30 Juul 2018, 23:09

Kuuldavasti pidi Remuc hea olema - https://www.remuc.fi/site/en/
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

suzi
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 04 Aug 2016, 14:27
Asukoht:
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas suzi » 31 Juul 2018, 06:03

aus kirjutas:
30 Juul 2018, 23:09
Kuuldavasti pidi Remuc hea olema - https://www.remuc.fi/site/en/
Minul Alltrackile Remuc paigaldatud. Hea mugav ning toimiv. Jh, aastamaks on asja üks osa.
Samas see autoextra vidin tundub samuti asjalik.

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1281
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 50 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas worldonfire » 31 Juul 2018, 08:23

Mul enda autol on mingi vanem remuc. Mingi suvaline kõige odavam eesti mobiilse internetiga simkaart sees ja toimib ilusti. Saab määrata palju taimereid (a'la talvel iga hommik ja õhtu kellaaeg + päev millal käivitub. ei pea enne iga webasto käivitust eelneval õhtul/hommikul aktiveerima kuskilt menüüst nagu auto spidoplokis). Lisaks saab näha aku pinget ja temperatuuri kohas kuhu temp andur paigaldatud on. Lisavõimalusena saab juurde hankida gps mooduli jne. Uuematel oli see vb isegi kaasas ostes, aga pole kindel.
Kindlasti tasub muidugi uurida, et kas uut remucit (edaspidi vist siis webasto thermoconnect nagu koduleht väidab) mingi teise sim kaardiga kasutada ei saaks.
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

Kasutaja avatar
jojoonas
Huviline
Postitusi: 226
Liitunud: 24 Juul 2017, 15:28
Auto: Golf 7.5 Variant R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 54 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas jojoonas » 31 Juul 2018, 10:49

dfreeeze süsteem on 3 aastat tasuta. Peale seda 30 euri aastas. kasutab e-sim'i, ehk mingeid operaatoritasusid sealtpoolt ei rakendu.
Webasto thermocall vajab toimetamiseks sim-kaarti.

Mu Passatil oli dfreeeze peal - lihtne ja algeline süsteem, toimetab väga okeilt.
Siin mõningad kliendid ka selle peale saanud ja siiani pole kehva tagasisidet saanud.

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1075
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas aus » 31 Juul 2018, 11:09

Tihtipeale aastapõhine subscription (ehk aastamaks) annabki selle mugavuse, et sul on kogu aeg kõige uuem ja töötav tarkvara + support asjal peal. Ja kui eraldi tasusid operaatorilt ka ei lisandu, siis pole nagu hullu (2.5€/kuus? :lol:).
Samas, kelle võrku see e-sim siis ühendatud on?
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

Kasutaja avatar
raulk89
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 31 Mai 2015, 08:29
Auto: VW Passat, B8 Highline, 2017, 2.0TDI
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas raulk89 » 31 Juul 2018, 12:11

jojoonas kirjutas:
31 Juul 2018, 10:49
dfreeeze süsteem on 3 aastat tasuta. Peale seda 30 euri aastas. kasutab e-sim'i, ehk mingeid operaatoritasusid sealtpoolt ei rakendu.
Webasto thermocall vajab toimetamiseks sim-kaarti.

Mu Passatil oli dfreeeze peal - lihtne ja algeline süsteem, toimetab väga okeilt.
Siin mõningad kliendid ka selle peale saanud ja siiani pole kehva tagasisidet saanud.
Ookei, see tuli mulle üllatusena küll, et seal on e-sim ja operaatoritasusid ei rakendu. Siis suht teine asi.
Aga selle dfreeeze puhul ongi ainult webasto kontrollimine (sisse/välja jne), et seal mingeid lisafunktsioone nagu sellel autoextra lehel või siis näiteks sellisel, mis ma leidsin netist https://www.danhag.de/en/app-control/vw ... ing-heater ei ole..?
Aga kust see info, et 3 aastat tasuta, ma nende lehelt seda ei leidnud.

"Mu Passatil oli dfreeeze peal"
Enam siis ei ole..? Või müüsid maha vms..

Raul

Kasutaja avatar
jojoonas
Huviline
Postitusi: 226
Liitunud: 24 Juul 2017, 15:28
Auto: Golf 7.5 Variant R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 54 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas jojoonas » 31 Juul 2018, 12:30

raulk89 kirjutas:
31 Juul 2018, 12:11
jojoonas kirjutas:
31 Juul 2018, 10:49
dfreeeze süsteem on 3 aastat tasuta. Peale seda 30 euri aastas. kasutab e-sim'i, ehk mingeid operaatoritasusid sealtpoolt ei rakendu.
Webasto thermocall vajab toimetamiseks sim-kaarti.

Mu Passatil oli dfreeeze peal - lihtne ja algeline süsteem, toimetab väga okeilt.
Siin mõningad kliendid ka selle peale saanud ja siiani pole kehva tagasisidet saanud.
Ookei, see tuli mulle üllatusena küll, et seal on e-sim ja operaatoritasusid ei rakendu. Siis suht teine asi.
Aga selle dfreeeze puhul ongi ainult webasto kontrollimine (sisse/välja jne), et seal mingeid lisafunktsioone nagu sellel autoextra lehel või siis näiteks sellisel, mis ma leidsin netist https://www.danhag.de/en/app-control/vw ... ing-heater ei ole..?
Aga kust see info, et 3 aastat tasuta, ma nende lehelt seda ei leidnud.

"Mu Passatil oli dfreeeze peal"
Enam siis ei ole..? Või müüsid maha vms..

Raul

VÕibolla see mingi dfreeze'i ja VW enda eripakett, et kuskilt mujalt ostes ei saa tasuta algul. Igatahes kui ma enda süsteemist selle tellin, on 3 aastat tasuta ja neljandast aastast esialgse info kohaselt 19.90 + KM aastas. Sisuliselt mitte midagi.

"Usage is free of charge for the first 3 years, with an annual fee following this. Details of the fee can be found on the website indicated above (€19.90 from the fourth year as of Nov. 2015). "

Lisafunktsioone pole jah, soendust või siis tuulutust saad reguleerida nii on/off funktsiooniga kui ka taimerit sättida. Äpp suhtliselt algeline ikkagi aga nagu eelnevalt ka ütlesin, toimetas minu küll täiesti probleemivabalt.

Passati müüsin eelmise aasta augustis Pärnusse edasi jah. Uuel omanikul tegime sinna konto ja ühendasime ära ja toimis edasi. Sellel saab 2019/2020 talvel see tasuta periood läbi ja siis vaja korra aastas litsents osta.

Kasutaja avatar
jojoonas
Huviline
Postitusi: 226
Liitunud: 24 Juul 2017, 15:28
Auto: Golf 7.5 Variant R
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 54 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas jojoonas » 31 Juul 2018, 12:33

aus kirjutas:
31 Juul 2018, 11:09
Tihtipeale aastapõhine subscription (ehk aastamaks) annabki selle mugavuse, et sul on kogu aeg kõige uuem ja töötav tarkvara + support asjal peal. Ja kui eraldi tasusid operaatorilt ka ei lisandu, siis pole nagu hullu (2.5€/kuus? :lol:).
Samas, kelle võrku see e-sim siis ühendatud on?
Dunno. :lol:

The auxiliary heater is controlled via a server using a smartphone app or tablet or PC web app.
The auxiliary heater can still be controlled using the existing and installed control elements (e.g. heating button, timer, remote control).
Primary functions: Heat your vehicle at the press of a button regardless of how far away you are, set the start time and duration as needed and request status reports.
Communication via: USSD (no additional SIM card required)

Kasutaja avatar
raulk89
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 31 Mai 2015, 08:29
Auto: VW Passat, B8 Highline, 2017, 2.0TDI
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas raulk89 » 19 Jaan 2019, 01:29

HawkHill kirjutas:
30 Juul 2018, 20:48
Kui juba andmeside mängu tuua, siis läheks maksimumi peale ja laseks sellise süsteemi paigaldada, millega kaasneb veel muidki mugavusi ja huvitavaid funktsioone lisaks eelsoojenduse juhtimisele ja mis on põhimõtteliselt hilisemate kasutuskuludeta (kui andmeside kasutus välja arvata): http://www.autoextra.ee/web/gsm-alarm-pandora-smart
On keegi midagi sellist paigaldanud..?
Lisaks ma vaatan, et seal mingi Smart New ja Smart Pro ka lisaks. See Smart Pro tundub kõige fancym seal vist.

Ja teine asi, mollerauto soovitab seda dfreeeze, ega nad ilmselt midagi muud ise paigaldama ei hakka ka ilmselt..?
Ma mõtlen, et kui lasen kusagil taolise (pandora) paigaldada, siis kas Møller'ist vaadatakse kuidagi viltu ka (mõtlen garantii osas, kuna mul veel garantii paar aastat kehtib).
525.- eest tundub see dfreeeze suht algeline ikka, arvestades, et tiba juurde ja saaks palju parema.

Raul

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas R36 » 19 Jaan 2019, 06:37

Ei leidnud, et toetaks webasto Lin-busi, mis on B8 telestardi juhtimisahel.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
sygnus
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 02 Sept 2011, 21:07
Telefon: +37256883021
Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 M54B30 SMG '03
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas sygnus » 09 Jaan 2021, 01:45

Kaevan vana teema ülesse. Kas keegi on Webastole lasknud paigaldada ka seda Webasto enda Thermo Connect lisa?
Olen 2017 aasta paskaagi omanik ning tehasest on Webasto juba peal ja töötab puldiga. Peas susiseb ikka mõte, et võiks olla üle telefoni juhitav, kuid Mollerauto pakutud hind pani kukalt kratsima - 709 euro eest võin ma seda pulti ka klõpsida. Mõtlen, et kas kuskilt võiks uurida või leida paremaid alternatiive just hinna osas?
Viimati muutis sygnus, 09 Jaan 2021, 01:48, muudetud 2 korda kokku.

tofetome
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas tofetome » 09 Jaan 2021, 08:46

Lihtsalt huvist, et miks see parem on? Paned auto 50km kaugusele ja siis paned sooja, ise hakkad jalgrattaga autoni sõitma?
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

miilits
Huviline
Postitusi: 2186
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas miilits » 09 Jaan 2021, 09:36

tofetome kirjutas:
09 Jaan 2021, 08:46
Lihtsalt huvist, et miks see parem on? Paned auto 50km kaugusele ja siis paned sooja, ise hakkad jalgrattaga autoni sõitma?
Inimlik laiskus ja mugavus. Ma sügelen sama asja peale 😂 võtned esikus taskus aga telo on kaasas kohvitassi taga või diivanil :)
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 09 Jaan 2021, 09:39

Täpselt need kurdaima ekraanid tänapäeval :D:D

marx666
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 10 Jaan 2017, 20:36
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas marx666 » 09 Jaan 2021, 14:24

Pakkuda alternatiivina Webasto toodetele sellist lahendust:
https://henmagrupp.ee/altox-wbus-5-gps
Oluliselt parema hinnaga ja rohkemate funktsiooniga. Suhtlus soojendiga toimub üle interneti, mis teeb äppi kasutamise väga mugavaks ja kiireks.

tofetome
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas tofetome » 09 Jaan 2021, 14:29

miilits kirjutas:
09 Jaan 2021, 09:36
tofetome kirjutas:
09 Jaan 2021, 08:46
Lihtsalt huvist, et miks see parem on? Paned auto 50km kaugusele ja siis paned sooja, ise hakkad jalgrattaga autoni sõitma?
Inimlik laiskus ja mugavus. Ma sügelen sama asja peale 😂 võtned esikus taskus aga telo on kaasas kohvitassi taga või diivanil :)
Olgu. Täna panin Kõrvemaal suusatades enne viimast laskumist puldist tööle. Kuna teadsin, et väikse ringi teen veel, siis parklasse jõudes oli auto soe 8)

Kui tahate, siis peab muidugi saama telefoniga :D huvipärast küsisin.
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Pohlad
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 09 Mär 2019, 21:34
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas Pohlad » 10 Jaan 2021, 13:32

Mul ühel autol pult ja teisel telefoniga, mõlemad olid peal. Kui täna peaks paigaldama ja hind oleks sama, paneks telefoni oma. Kõnekaart sees, 4 eurut oli vist.
Telefoniga panen suvalisest kohast ja millal tahes tööle kui on levi, muidugi saab ka ju taimeri panna.
Naine tööl olles puldiga autot sooja panna ei saa( auto pole kaugel aga kuidagi nurga taga).
Thermacalliga saab vist lisada ka teisi telefone, pulte ainult 1 ja tavaliselt kodus.
Need minu tähelepanekud.

Raivar
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 04 Nov 2007, 19:02
Asukoht: Trass E67
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Telefoniga juhitav vw'i webasto

Lugemata postitus Postitas Raivar » 10 Jaan 2021, 18:00

Olen paigaldanud nii Thermocalli kui ka selle analoogi. Momendil paigaldan ainult analoogi.
Toimivad mõlemad norm. Hinna vahe on ainult muud eriti ei midagi.
Sinna on võimalik korraga 3 kuni 5 telefoni külge pookida.

Analoogil on see eelis veel et kui on vaja teha sõidusoojendist täisväärne eelspoojendi siis see pisut lihtsustab kogu seda ümberehituse elu.

Telefoni juhtimisel on veel see eelis ka et ei pea veel ühte vidinat võtme küljes kandma mis või segama jääda või siis kui ei kasuta ära kaduda.
Viimati muutis Raivar, 10 Jaan 2021, 18:02, muudetud 1 kord kokku.
http://www.ak47.ee/bmw/Treila/

Vasta

Mine “Elektroonika”