Passat B7 2.0TDI 125KW - ViljarKaurla

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
ViljarKaurla
Klubiline
Postitusi: 148
Liitunud: 12 Aug 2018, 22:20
Telefon: 57401859
Auto: VW Passat B7; B3; Tiguan
Asukoht: Puhja
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Passat B7 2.0TDI 125KW - ViljarKaurla

Lugemata postitus Postitas ViljarKaurla »

Soov omale uuem sõiduvahend soetada oli juba pikka aega, vana mazda 6 oli juba piisavalt roostes ja väsinud, et ei olnud enam jõudu ja jaksu seda remmida. Pärast seda kui naisele sai soetatud 2012 Tiguan ja sellega paar pikemat tiiru tehtud, oli siht selge VW !!!

Siis ei osanud ma väga mõelda erinevate lisade peale ja kuna ma sõidan pikki vahemaid tihti oli määravaks vaid uuem kui 2010, vähemalt 2.0, automaat, kliima, sedaan. Ütleme nii et liiga vähe nõudlik olin. Leidsin siis Passati mis oli just minu lemmik värvi ja omas just neid nõudmisi mis tol hetkel meelel olid. Samuti oli olemas raamat kus kõik hooldused ilusti kirjas. Saigi diil tehtud ja autoks tuli siis:

2012 Passat B7 2.0TDI 125kw

Lisadega siis suht kehvasti :oops:

4 akent liiguvad elektri jõul üles ja alla
puldist saab uksed lukku ja lahti
kliima+webasto
pool el. istmed
istme soojendused
püsikiirusehoidja
toonitud klaasid
parkimise andurid ees ja taga

noh ja see suht siin ongi ... häbi mulle et rohkem ei mõelnud.

Kuid !!!

Nüüd kus olen seda foorumit sirvinud ja lugenud ja ehk ka saanud targemaks (rõhk sõnal EHK), olen ma aru saanud, et siin on mehepoegi kes just tunnevadki huvi lisade lisamisega ... kindlasti nad juba hõõruvad käsi :wave: Nii et siis olen otsustanud oma viga parandama hakata ja ka juba esimesed sammud teinud. LEVWFREAKS on üks tore seltskond kellega tasub tegemist teha ja usun, et nende abiga saan ma lisad millest puudust tunnen ja millest unistan :)

Eks püüan hoida teid asjadega kursis.

Sellel teemal on 204 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”