VW Golf III 1.6 - 1993 - m6ksu

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
m6ksu
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 03 Veebr 2016, 00:45
Telefon: 58346757
Auto: Volkswagen Golf 3 1.6 55kw Europe, BMW 330d 150kw, Ford Focus 1.8 TDDi 66kw
Asukoht: Kuressaare

VW Golf III 1.6 - 1993 - m6ksu

Lugemata postitus Postitas m6ksu »

Paar nädalat tagasi, kui põhi pere vagun pidi jääma remonti - esialgu mõneks päevaks, lõpuks jäi kaheks nädalaks - siis sai toodud Tartust "asendus auto". Esialgne mõte oli loomulikult edasi flippida, aga tundub, et jääb siiski mõneks ajaks minu kätte. Kuna siin-seal on juba üht-teist tehtud, siis mõtlesin, et vähemalt enda jaoks oleks hea teema tekitada.

Mootoriks 1.6 monopritsega bensukas, 55kw. Kast on loomulikult manuaal, sest automaati ju sellele mootorile tellida ei saanudki (?).
Elektriline katuseluuk ja tagaklaasisoojendi.
Esialgu arvaks, et suht hästi säilinud isend, aga no mine tea. Alates Saksast toomisest (2005) on olnud ühe pere ja kahe mehe käes. Seest oli väga puhas, pleekimata ja igasugu pisiasjad töötasid. Roostet võib luubiga taga otsida - mulle tundub, et on üle värvitud masin aga vähemalt pole iluliiste üle tuisatud, nagu enamustel. Karpide esimesed otsad on väheke lömmis ja tagant on ka mingid mölgid karpidel peal. Põhi on iseenesest ilus.
Kapotialune oli ka oi kui puhas. Sumpsi ots oli mingi vähe järsem lehter. All R13 plekkvelg ja ilukilp, rehvid väga pastlad lamellid ja veits väikse mõõduga ka. Aga kui juba Saaremaalt sellist autot vaatama sai mindud, siis tuli see loomulikult ka kaasa viia. :D
Üldilme on viisakas. Kui välja arvata lisatuled, siis täiesti "tuunimata" pill.

Minu plaanid? No kui nüüd päris aus olla, siis tahaks ilmselt nati ilusamaks teha ja edasi müüa. Aga kuniks mu põhiline hobiauto omale täpsema diagnoosi saab, siis kannatab seda ka teha.
Peale hoolduste siis wishlist:
- mingi tummisem rool - TEHTUD
- lisatuled eest ära ja müüki - TEHTUD
- R16 veljed - OLEMAS
- ette ja taha GT tuled - TEHTUD
- coiloverite või madaldusvedrudega veidike maale lähemale

Edasi sõltuvalt kui pikaks ta minu kätte jääb ja kui odavalt need asjad tehtud saan:
- asisem kone kapoti alla
- asisem sisu sisse
- asisem lõpupütt
- mingeid lisasid pookima - elektrilised aknad võiks näiteks olemas olla
Viimati muutis m6ksu, 11 Veebr 2020, 11:26, muudetud 3 korda kokku.

Sellel teemal on 67 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”