Lõpetati Beetle tootmine.

Uued mudelid, pildid ja muu Volkswagenitega seoses.

Moderaator: etnies858

Vasta
romeoD
Klubiline
Postitusi: 981
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 20 korda

Lõpetati Beetle tootmine.

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Peale 70 aastat otsustati lõpetada Beetle tootmine. Kurvad uudised kohe aasta alguses.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.
Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 8090
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4 , VW E-GOLF 2014
Asukoht: TARTU
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 204 korda
Kontakt:

Lõpetati Beetle tootmine.

Lugemata postitus Postitas R36 »

it-is-time-to-go-was-i-a-good-boy-60154706.png
it-is-time-to-go-was-i-a-good-boy-60154706.png (236.25 KiB) Vaadatud 11027 korda
Viimati muutis R36, 01 Jaan 2020, 14:36, muudetud 1 kord kokku.
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus
GTI
Moderaator
Postitusi: 8046
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 102 korda
Tänatud: 196 korda

Lõpetati Beetle tootmine.

Lugemata postitus Postitas GTI »

Vast sobib ka siia teemasse.
Tegelikult vana lugu juba aga jätaks siia märgi maha (kes veel pole kursis). Nimelt leiti aastaid tagasi Leedust üks kummaline auto mis oleks nagu põrnikas ja ei ole nagu ka. Põhjalikumal uurimisel selgus et tegu on VW maailma püha graaliga - nimelt põrnika eelseeria ühe prototüübiga, mille kerepaneelid valmisid käsitööna selleks spetsialiseerunud keretöökojas ning auto sünniaastaks on 1938. Autod valmisid Stuttgardis F. Porsche käe all kuna Wolfsburgi tehas polnud veel valmis.
Tegu on praeguseks vanima ringisõitva VW -ga (jrk. numbriga 06).
https://www.thesamba.com/vw/forum/viewt ... sc&start=0
Teemast on aegade jooksul palju pilte kadunud, aga mingi ülevaate siiski saab. Tõlkeprogramm on igati abiks.
Head nautimist!
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..
t6nis3
Ära pane mind tähele!
Postitusi: 3098
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 44 korda

Lõpetati Beetle tootmine.

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Kuidas siiski Beetle tootmine nimetatakse lõppes W V Beetle tootmine? Tuli ju sarnase kerega esiveoline. Jah ,varuosad ei klapi. See tähendab,et Passat B6. on varuosade kohalt maha kantud.Saite aru.Tootmine on lõpetatud. Varuosasi pole. See tähendab väikest ,,maffiat,, varuosade müüatele. Tootmine on lõppenud.
Vasta

Mine “VW Uudised”