MFA Probleem

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
aerox.
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Sept 2010, 18:16
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas aerox. »

Vahetasin enda golf 2 spidomeetri mfa oma vastu (panin külge ka selle mfa kangi) aga asi ei hakanud tööle. Ainukesed asjad mis töötavad on: tempinäidik, kütusenäidik, spidomeeter, suunatulede pirn, kaugtuledepirn, akupirn ja spidovalgustus. Vana kellaga spidokal töötasid kõik tuled ja näidikud. Oskab keegi aidata? Ja mille jaoks on see vaakum sellel spidomeetril ?
Autoks VW Golf 2 1.8l 66kw
GTI
Moderaator
Postitusi: 8015
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 191 korda

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas GTI »

Vaakumist mõõdab mfa sisselaske hõrenduse ja sellejärgi määrab kütusekulu.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..
aerox.
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Sept 2010, 18:16
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas aerox. »

Ok selge aga oskab keegi öelda miks ei tööta tahokas ja mfa näidik(no see pisike ekraan)?
dellu
Moderaator
Postitusi: 4450
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 61 korda

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas dellu »

Äkki kannataks ka kaabeldus vahetada koos kelladega. Mul oli sama jama, et 81kw dislal oli 55kw kellad ja osasid asju näitas valesti. Ostsin 66/81 kellad ja sama jama. Siis võtsin endal üle olnud 66kw kellade kaabelduse ja peale seda sain kõik asjad ilusti tööle. Äkki mingid PINid on teises järjestuses. Küsi samalt müüjalt see väike jupike kaablit ka mis kaitsme/releeplokini jookseb.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335
aerox.
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Sept 2010, 18:16
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas aerox. »

See juhtmete hunnik tuli kaasa viskasin kohe ka selle külge aga ma täna kontrollin pin-ide järjestuse seal üle
Viimati muutis aerox., 11 Juul 2013, 09:59, muudetud 1 kord kokku.
oovi
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 29 Juul 2011, 10:35
Auto: Golf II '88
Asukoht: Võrumaa, Tartu

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas oovi »

MFA ei hakkanud tööle mul seepärast, et üks mass oli ühendamata. Tahhokas võtab oma signaali süütepooli negatiivselt klemmilt, vaata see üle.
aerox.
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 20 Sept 2010, 18:16
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas aerox. »

Selge vaatan need üle
Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1407
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: MFA Probleem

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Ja see vaakumvoolik tuleb ühendada originaalis piduri vaakumvõimendisse mineva toru külge, rohelise väljavõtte külge.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.
Vasta

Mine “Elektroonika”