G3 püsikiiruse hoidja
Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu
G3 püsikiiruse hoidja
Tervist. Kas 1992 Golf 3 GT-le on võimalik kuidagi püsikiiruse hoidja külge panna? Mootoriks 1.8 66kw.
Re: G3 püsikiiruse hoidja
Paluks natuke täpsemat vastust. Kas mingi link on selle kohta,kuidas paigaldada ja mida vaja läheb selleks?
-
Deemu
- Huviline
- Postitusi: 1403
- Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
- Auto: Audi A4 TDI
- Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
- Tänatud: 1 kord
Re: G3 püsikiiruse hoidja
http://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=62732" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarnaseid jubinaid.
Sarnaseid jubinaid.
- J.Aru
- Moderaator
- Postitusi: 5342
- Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
- Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
- Asukoht: Rahkla
- Tänanud: 51 korda
- Tänatud: 61 korda
Re: G3 püsikiiruse hoidja
Eks pead siin foorumis otsima, ehk on mõni selline auto püsikiirushoidjaga varuosadeks müügiks või siis ise kuulutuse tegema. Tasub uurida ka romulatest.V33k kirjutas:Polegi väga palju vidinaid. Kuid kustkohast ma neid vidinaid osta saan?
Re: G3 püsikiiruse hoidja
Ma arvan, et kui neid juppe poest osta ei saa, siis on see defitsiidne kaup. 
-
ardiilves
- Huviline
- Postitusi: 1344
- Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
- Telefon: 5248471
- Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
- Asukoht: Harjumaa
- Tänatud: 3 korda
- Kontakt:
Re: G3 püsikiiruse hoidja
Golf 3 bensiinikale püsikat leida on tõsine joppamine, eriti eesti pinnalt. Isegi Ebayst otsides täiskomplekti leida keeruline. Vidinaid ja kaabeldust seal ikkagi on ja enamjaolt on originaalajud vigased ja ei tööta kuigi neid saab ka juhendite abil remontida. Ühesõnaga tasubki kolada välismaa foorumites ja ebays. Minul õnnestus kunagi leida komplekt ühe auto pealt kuid tööle ma seda ei saanudki.V33k kirjutas:Ma arvan, et kui neid juppe poest osta ei saa, siis on see defitsiidne kaup.
Viimati muutis ardiilves, 31 Juul 2014, 13:13, muudetud 1 kord kokku.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.
-
dellu
- Moderaator
- Postitusi: 4450
- Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
- Telefon: 5515335
- Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
- Asukoht: Tallinn
- Tänanud: 2 korda
- Tänatud: 61 korda
Re: G3 püsikiiruse hoidja
G3 puhul jah peab arvestama juba sellega, et kang ise on oluliselt defitsiitsem kui G4 oma. Enamus kasutatud juppide müüjaid küsib juba G3 kangi eest sedasi 70+ eurot. Universaalset olen kunagi kasutanud, isegi autolt teisele ringi tõstnud ja ei oska kurta. Tuunida sai seda üksjagu, et kui kiirelt nn resumega kiirust taastab (kas kohe gaas põhja või vaikselt kogudes - liiga järsult pannes kippus üle kiirendama ja siis jälle hakkas edasi tagasi kõikuma). Ilmselt lahjal autol jällegi vajalik järsem. Mul oli sellistel 100kw+ masinatel (ja suht kerged).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

