Kas soovid, et keegi teine Sinu autole varuosad otsiks? Kliki siin

Varuosade müük

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Gull
Moderaator
Postitusi: 80
Liitunud: 05 Okt 2014, 19:56
Auto: Transporter 1.9td '99 / Vento VR6 '93
Asukoht: L-Virumaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Kas soovid, et keegi teine Sinu autole varuosad otsiks? Kliki siin

Lugemata postitus Postitas Gull » 05 Okt 2018, 09:06

Millise teenusega on AGST Varuosade näol tegu?

Me leiame, et kvaliteetsed varuosad ei pea olema ilmtingimata kallid - teinekord on need täiesti tasuta :)
Panime endale südameasjaks luua teenuse, mis ühendaks varuosapakkujad & otsijad üle Eesti, et ükski õige värvitooniga detail või asendusmootor ei jääks liiga kaugele et ise järgi minna ja/või oleks liialt kallis & ajakulukas et tavalise postiteenusega saata. Proovime pakkuda oma klientidele kiireid vastuseid varuosapäringutele ja veelgi kiiremat (võimalusel samapäeva) transporti varuosade kohale toimetamisel.

Või olete sobiva varuosad leidnud, aga müüja ei soostu ise kaupa saatma? Või Te ei usalda müüjale ettemaksu teha, teadmata kas detailid lõpuks posti jõuavad? Saame ka selles osas Teid aidata. Pakume oma klientidele uksest-ukseni transporti, kui transpordi soov laekub meieni enne kella 1300, toome võimalusel selle samal päeval kohale (v.a. saared). Ühtlasi on võimalik jätta ka meile lisainfo detailide kohta - juhul kui need müüja kirjeldusele ei vasta,võtame enne kauba vastuvõtmist Teiega ühendust.

Kas tunnete, et soovite rohkem teada?

Külastage meie veebilehte www.agst.eu, kust leiate päringuvormid ja ühtlasi ka hinnakirja (välja toodud maksimaalsed hinnad, mida Mandri-Eestis transpordi eest välja tuleks käia).

Oleme leitavad ka Facebookis - https://www.facebook.com/AGSTVaruosad

Vormistage tellimus juba täna!

www.agst.eu


Viimati tõstatas Gull on 05 Okt 2018, 09:06.
www.agst.eu - Uus ajastu varuosade tellimises. Uued ja kasutatud varuosad otse koju, kontorisse või remonditöökotta kus neljarattaline sõber parasjagu on.

Vasta