karbuss

Kes millega aidata saaks.

Moderaatorid: etnies858, kessu135

Foorumi reeglid
Lähtudes päästesüsteemi ühest osast, milleks on Vabatahtlik pääste, siis on ka meie järgnev idee/plaan samalaadne ehk siis vabatahtlik hädasolija abistamine. Eesmärk on olla Meie kogukonna tegus kodanik ja sellega tõsta inimeste turvatunnet ja kogukonna vaimu.
Vasta
roller
Uustulnuk
Telefon: 5043304
Auto: Passat
Tänanud: 0
Tänatud: 0

karbuss

Lugemata postitus Postitas roller » 21 Mai 2020, 14:39

Sain naabrimehelt 15 aastat garaažis seisnud Passati. Kõik ideaalses korras ja ülevaatuselgi imestati, et nagu tehasest tulnud, aga on üks probleem, mida ma ei suuda lahendada. Karbuss jukerdab. Põõrded lähevad ise peale või siis jälle ei tule maha, kui gaasi vajutan. Kuna see karbuss on selline, mida ma varem pole näinud, siis ei oska ka midagi ette võtta. Tegemist 95 aasta mudeliga. seal karbussi küljes on mingid pistikud ja juhtmed, millede tähendust ma ei tea. Kas oskab keegi nõu anda.
Viimati muutis roller, 21 Mai 2020, 14:39, muudetud 1 kord kokku.

GTI
Moderaator
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 93 korda

karbuss

Lugemata postitus Postitas GTI » 21 Mai 2020, 15:10

Kui soovid tehnilist abi siis palun teha vastav teema Tehniline-alamfoorumisse - siin jaotuses antakse pigem teada kes on valmis mingis Eestimaa otsas kedagi talvel kraavist välja sikutama :) . Samuti jääb veidi väheks faktist et auto on 95 a. auto - kirjuta oma uude postitusse täpsemad andmed auto kohta.
Viimati muutis GTI, 21 Mai 2020, 15:11, muudetud 1 kord kokku.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/

Vasta

Mine “Volkswageni Abi”