lasin kogematta eriotstarbelist diislit 2002 passatile.

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

4ratast
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 27 Juun 2006, 14:41
Auto: BMW i4 M50
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas 4ratast »

Ei juhtu su masinaga midagi, see k?te v?ib kohati kvaliteetsemgi olla kui "tavaline". Arvad, et p?llumeeste Valmetid t?nap?eval solgiga s?idavad v?i :D

Lase paak ?iget k?tet silmini t?is siis ei saa tolli onudelt trahvi ka teepeal :P
▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄

puna1
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 20 Sept 2006, 09:35
Auto: VW Passat CC
Asukoht: Pealinn

Lugemata postitus Postitas puna1 »

Mootoriga ei juhtu midagi.
Suht ?lbe tegu p?stolist paak erik?tust t?is lasta.

rudolf666
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Okt 2006, 21:47
Telefon: 53448994
Auto: VW Golf III GTI 2.0 85kw 94a.
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas rudolf666 »

Kui ma saaks, s?idaksingi ainult sinisega. Kvaliteetsem ja odavam.

Valge diisel ongi ?ra pestud igast ainetega sinine.
Volkswagen ei ole auto, vaid parim Armuke mis olla saab!

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Kui 2008nda aasta diislid kannatavad ja ei tee k?hagi, siis anna aga tuld :P
Ja jagan rudolf666 arvamust t?itsa :)

lohe
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2008, 15:55
Auto: VW Passat Variant 4motion TDI 96kw; T5 Shuttle Long 2,5TDI 96kw
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas lohe »

Ilmselt saad selle paagit?ie riigiasutuste vahel b?rokraatia jonksu ajamiseks maha s?ita ;D

Pole k?ll kogemusi, ega kellegi k?est kuulnud ka, aga t?en?oline on, et pane aktsiisi jagu raha valmis ja pastakas seletuskirja kirjutamiseks sooja.

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Ei ole vaja midagi kirjutada, isegi j?tnud isikukoode ja allkirju kunagi tanklatesse kunagi. Ei tule keegi sulle koju ega n?ua makse, loll jutt. ?tled et viisid vanaisale/sugulasele traktorile k?tet KUI ( mida ma v?ga kahtlen) keegi ?ldse tuleb :)

[Muudetud: 30-11-2008 corbe]

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 35 korda

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Ma ei propageeri siin midagi, aga soojemal ajal isegi sellega ringi s?itnud ja mitte v?he, aga mitte muidugi nii jultunult, et tanklasse ostam l?heks Iga tuttavate agri-vendade abiga. Kannatab seda nii D,TD kui TDI. PD kohta ei oska ?elda, pole proovinud. Kvaliteetne on ta igal juhul, toore on ju k?igil p?him?tteliselt ?ks , kes siis hiljem mis lisandeid lisab see juba iga tanklaketi oma rida. Aga riik ju oma k?tust ei solgi ja nagu eelpoolgi mainitud s?idavad sellega mitme millised Lamborghini traktorid ja on ju neilgi pump ja pihustid ja turbod, nagu diislitel ikka. Aga talvel v?ga sellega m?ngida ei riski, hangumist?pp on suht nadi, t?mbab k?lmakraadidega klimpi parafiini. Siis maksan ikka kallist aktsiisi nagu me k?ik.

PS. aga see m??ja on k?ll v?ga ebap?dev ja v??rarusaamadega kui ta arvab et sellest mootor kokku jookseb. sa oleks v?inud talt k?sida, et ei tea mille jaoks seda sinist siis m??akse, kosmonautidele v?i?

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

?ige jutt, ei tee see sinine mitte midagi, t?itsa h?va kraam. ettevaatlik tasub olla nn punasega ehk k?tte?liga, mida kah vahest p?llumehed kasutavad, ?hel tuttaval n??d sp k?lmalt suitseb julmalt. isiklikust kogemusest, sai kah kunagi seda sinist paaki kallata kuna kitsas k?es oli ja seda sai pmt niisama, siis v?rreldes valgega ja sinisega, tuli ka veidi erinevat l?hna summutist v?lja, seega mingi vahe vist t?esti on.:)
Diesel Power KEEPS ME GOING

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Lugemata postitus Postitas sax82 »

suvi otsa lastud sinisega ringi ja auto pd pihustitega . niiet antke tuld. igatahes v?ttis mul k?tet kah v?hem ja j?udu oli rohkem. aga nati k?lmema ilmaga ikka parem on valge . tankla mutt arvas ?kki et Sul bensukas :D

tigekala246
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:34
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas tigekala246 »

ei tee see sinine sittagi masinad s?idavad ilusti talvel veide lisandit sekka ja h?va k?te valmis

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Ise olen ka sinisega ammustel aegadel s?itnud, pole midagi mootoriga teinud. Aga seda, et v?ldi tolli nii kaks-kolm paagit?it tanklakytet kasutades. Umbes siis peaks sinise j?ljed paagist kaduma:)

Raivo
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Dets 2004, 21:00
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Raivo »

Sinist on kah talvist olemas , nii et ei ole vaja midagi karta , peale tolli. selle sinisega s?idavad traktorid mis maksavad ca 2... 3....4 milli ja mootorid on t?is tipp tehnoloogiat. et siis miks ei peaks seda sinu ca 100000 eeku maksev masuudipress seda k?tust taluma
SPL MÕÕTMINE PÄRNUS RAIVO(56956755)JA RANDO(5146845)

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa

Lugemata postitus Postitas Indrek »

Sinine on juttude j?rgi jah kvaliteetsemgi kui valge.. Esimest korda tuleb trahv ka mingi 3k, selle raha hoiad sa m?ne kuuga sinisega s?ites kokku :P Ise ei ole enda auto paaki sinist valanud, vahepeal oli mul ?ks pesoo 206, see s?itis k?ll sinisega.

4ratast ja ka teemaalgataja - infoks niipalju et tolli indikaatorid n?itavad seda sinise kasutamist ka peale k?mnendat "?iget" paagit?it (kuigi silmaga vaadates on k?tus jumala valge) - ehk siis kui kardad tollionusid, on soovitav kogu k?tuses?steem lasta l?bi pesta m?ne tuhande krooni eest...

Muidu olen ostnud kankuga tanklast sinist k?ll ja k?ll, oma isikukoodi neile j?tnud jne, keegi pole midagi k?sinud mult...
vanasti olin insche

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

aga samas mul ?hel tuttaval oli selline juhus kus toll samuti pidas kinni, ennam oli alla nii 5 lidra sinist ja pani peale umb 30 litrsa, toll pidas kinni ja v?ttis paagist proovi, ?eldi head teed;) ehk siis kas igakord kasutatakse indikaatorit v vaadatakse s?iduautode puhul esmaselt v?rvust?:o
Diesel Power KEEPS ME GOING

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Paar aastat tagasi kui sai P?rnust tuldud autoga sai ka tollionudega kokku. Pidasid kinni, v?tsid oma pumba ja kopsiku v?lja ning t?mbasid v?he k?tet sinna sisse. Vaadati siis silmaga, et t?itsa valge tundub teine ja sooviti head teed :)
K?ll aga ei saanud nad alguses MB V220 paagist k?tet k?tte, sest oli seda seal kuskil tsipa ?le veerand paagi ja ulmeluupidega vanamees m?tles et ehk on topeltpaak ja mida iganes veel ;D

atlantic
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 08 Juul 2003, 14:20
Asukoht: Ida-Virumaa-Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas atlantic »

Niih...Daamid ja H?rrased, n??d paneme siia teemasse ankeeti ja iga?ks kes on sinise v?i punasega s?itnud j?tab oma kontakt andmed ja kogused .Saadud andmed MT? VW Klubi saadab Maksu- ja Tolliametile.
Ning j?uludeks saate viivisarveid.
Siis teate kes ja kui palju r??gib-kirjutab =)

passatist
Klubiline
Postitusi: 219
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:15
Auto: Touareg ja Passat
Asukoht: eesti
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas passatist »

Originally posted by rudolf666
Kui ma saaks, s?idaksingi ainult sinisega. Kvaliteetsem ja odavam.
Valge diisel ongi ?ra pestud igast ainetega sinine.
Sinine k?tus oli ju kunagi valge.;D

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Algselt postitas: hullu
To Corbe: aga kas polnudki siis topeltpaak ;)
Nej, mersul t?itsa oma paak, valge k?te ja k?ik ok :)

Enda omaga s?idan ka valgega, ei viitsi pihustite (nagu ka teemaalgataja ma eeldan) ega trahviga riskida, k?ttekulu niigi v?ike nii et ei n?e mingit m?tet :) Pealegi ju need kes m??vad ja ostavad valavad kanistrist kanistrisse, kust tuleb ka solk kaasa raudselt!:mad:

fomoco
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2009, 14:49
Telefon: 5I9I26II
Auto: Alhambra
Asukoht: Jõhvi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas fomoco »

kui ma ei eksi siis sinise k?tuse ostja andmed edastatakse maksuametile ja kui vahele j??d, siis maksuamet l??b kokku mittu liitrit sinist oled ostnud ja tagantj?rele maksad sinna aktsiisi juurde.

Vasta

Mine “Diislid”