silla taastamine

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

kristjan1234
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 15 Juul 2009, 18:13
Asukoht:

silla taastamine

Lugemata postitus Postitas kristjan1234 »

Huvitaks siis selline asi kas keegi Tallinnas või läheduses tegeleb? Õõtsade ja asjade taastusega.
Tean et sellist teenust on Saugas,Elvas jaTartus.
Viimati muutis argo, 03 Mai 2012, 15:35, muudetud 1 kord kokku.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Täpsustuseks võik öelda,et MIKS taastada mitte uus osta? Taastati auto juppe raskel defitsiidi ajastul. Muidugi ei vastanud küsijale otse,kuidpalju siis hinna võit ka tuleks+ vastupidavus taastatud jupi puhul? Tööraha jääb ju samaks.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Elva ja Tartu meeste kohta oskan oelda seda et nende taastatud juppid kestavad kohati kauem kui originaal ja kindlasti kauem kui odavam B varuosa.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Kus on siis tehase nõrkus. Jutt vist läheb passati esisilda. Mis ime nipiga nad panevad detaili rohkem kestma?

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Tehasenorkus on seal milleparast esisillatykke vahetatakse.
Jutt ei ole ainult Passatist vaid ka A4, A6, SuperB.
Imenippi ei ole, materjali kvaliteet ja too kvaliteet loevad.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Alumiinium korpuses on kapron puks. Munakas on puksis. Kui kapron on kulunud,on ka munakas või liigend,kuidas tahatenimetada,loperguseks kulunud,või suisa roostes. Siis ka see vahetada. Kus tuleb uus kapron puks,kust tuleb uus munakas? Ja lõppude lõpuks loeme et tuli odavam,ja vastupidavam. Kummi katted peale selle vaja vahetada.(mitte muidugi alati). Ei usu seda taastamise juttu kuna ise (oh õnnetust) olen ,,asja,, keskel. Taastage,kuid mõelge juppide hinna erinevusele. Töö raha jääb ju samaks.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Kui sinu jaoks sinu amet on onnetus siis tuleb seda vahetada!
Ylemise ootsa taastamine on 200, alumine 250, 1800.- siis terve sild.
Korralik alumine oots, uus , B varuosa, 1500.-, ylemine 700.- ehk siis 8800.-
Mitu korda saab silda taastada voi mis? Ja kui eisild on korralikult alla pantud siis ta ikka kestab;)

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Jutt on hea,kuid tehnilisi iseärasusi see ju ei näita. Ainult see maksab... jne. Sisu ehitust sa ju ei räägi. Mida tehti munaka tööpinnaga? Neid müügimehi kes kiidavad oma toodangut,küll kuuldud.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Mina ei tegele sillaosade taastamisega seeparast ei oska ka oelda miks nii ja miks naa. Nagu yleval pool on oeldud siis sellega tegelevad teised inimesed ja oma kysimustega soovitaksnende poole poorduda. Minul on oma ala. Sisu ehitust saad teada kuiloikad yhte ootsa lahti.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Monah kasutaja foorumis ütleb mulle et-------------kui lõikad ühte otsa lahti. Tule taevas appi kui see pole tõsi. Nimelt mida ma siis teen,kui ei lõigu neid kulunuid liigendeid ega saada ekspertiisi enneaegse kulumise tõttu. Monah . Ära võta sõna siis kui sa ei oska kaevuda sügavamale detaili ehitusse. Oma mõtte väljendamine on ju siiski teretulnud.

jarxz
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 26 Dets 2008, 13:02
Auto: Audi A6 Avant -98, Ford Fiesta -03, VW Golf 3 GT -92
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas jarxz »

Olen ise kah kasutanud Elvas taastatud juppe ja ei oska küll midagi halba nende kohta öelda. Hind on hea ja kestavad kah. Vanemate autode puhul ei näe küll mõtet kõiki juppe uusi osta(muidugi osa tasub ikka uued osta).
Olen lasknud seal veel piduri toru teha ühele Hondale, tehti kohe silma all valmis, kiirelt ja korralikult.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

T6nis2 kirjutas:Monah kasutaja foorumis ütleb mulle et-------------kui lõikad ühte otsa lahti. Tule taevas appi kui see pole tõsi. Nimelt mida ma siis teen,kui ei lõigu neid kulunuid liigendeid ega saada ekspertiisi enneaegse kulumise tõttu. Monah . Ära võta sõna siis kui sa ei oska kaevuda sügavamale detaili ehitusse. Oma mõtte väljendamine on ju siiski teretulnud.
T6nis,jalle sa oled mingeid seeni söönud?
Hetkel sa vaidled iseendaga juba, kõigepealt küsid ja siis kohe vaidled vastu. Ja nii kahes teemas (teine G2 kasti kohta). Puhka natuke siis vb saab uuesti vestlust jatkata.

kristjan1234
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 15 Juul 2009, 18:13
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas kristjan1234 »

Huvitaks siis kontaktid mitte miks nii ja miks naa.Kui oskad väita et kindlalt ei siis väida aga kui ei ole kogemust mõlemaga siis ei tahaks vaielda kuna on vesteldud inimestega kellel on. Nemad kiitsid
Tahan lihtsalt proovida kuna on hirmsasti kiidetud. Kui on jamad siis ei ole ka suur raiskamine ja vahetan siis välja millegi parema vastu.
Toon- ja turvakile autodele ja majadele. 56698813

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Mittu minu klienti soidavad nende juppidega, kurta hetkel ei oli midagi.
Kontakti saad homme, koige parem variant kui sul on teine komplekt kohe votta, siis tuled kohale ja vahetad taastatud komplekti vastu. Homme kirjutan privasse.

VeixV
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Juun 2009, 16:23
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas VeixV »

Monah kirjutas:Mittu minu klienti soidavad nende juppidega, kurta hetkel ei oli midagi.
Kontakti saad homme, koige parem variant kui sul on teine komplekt kohe votta, siis tuled kohale ja vahetad taastatud komplekti vastu. Homme kirjutan privasse.
Kaevan teemat ülesse:
Kas nii ei saa, et ostan juba taastatud komplekti ja panen ise alla?

[Muudetud: 25-8-2009 VeixV]

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Osta keegi ei keela mistahes juppe(taastatuid,või originaale),kuid pane ise need detailid autole alla+ silla reguleering. Kanal + tung +tõmmits.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

T6nis2 kirjutas:Osta keegi ei keela mistahes juppe(taastatuid,või originaale),kuid pane ise need detailid autole alla+ silla reguleering. Kanal + tung +tõmmits.
Ja mis on selle postituse motte ??????????

Teemasse: osta neid yldiselt ei saa, tood enda omad kohale, tehakse need korda ja saad tagasi.

VeixV
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Juun 2009, 16:23
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas VeixV »

Monah kirjutas:
T6nis2 kirjutas:Osta keegi ei keela mistahes juppe(taastatuid,või originaale),kuid pane ise need detailid autole alla+ silla reguleering. Kanal + tung +tõmmits.
Ja mis on selle postituse motte ??????????

Teemasse: osta neid yldiselt ei saa, tood enda omad kohale, tehakse need korda ja saad tagasi.
Kas ilmtingimata peab autoga tulema..ma võtaks ise alt ära ja tooks teile..kas nii ka saab? Ja mis tuleb siis hind?

[Muudetud: 26-8-2009 VeixV]

kavastukant
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Apr 2009, 16:36
Asukoht: tartumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kavastukant »

aga keegi äkki oskab öelda ka tartus,kes taastab?

Kasutaja avatar
vredestein
Veteran
Postitusi: 1305
Liitunud: 09 Okt 2003, 16:36
Telefon: 5045339
Auto: Derby Mk1 1980
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 49 korda

Lugemata postitus Postitas vredestein »

minumeelest lahendavad probleemi kõige paremini määrdeniplid ,enda passatile paigaldasin ja olen ülihappy
vajadusel kontrollin ja lasen määret juurde.
USA raual on siiamaani liigendid määrdenipplitega varustatud ju

tehase omade probleem on selles et määret on sinna sisse pandud näpuotsaga vist

[Muudetud: 26-8-2009 vredestein]
miks ma siis närvi ei pea minema kui niisugune jant siin käib
Vanakooli volkarid looduskaitse alla!!! Kui midagi vaja siis helista 5045339

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

vredestein kirjutas:minumeelest lahendavad probleemi kõige paremini määrdeniplid ,enda passatile paigaldasin ja olen ülihappy
vajadusel kontrollin ja lasen määret juurde.
USA raual on siiamaani liigendid määrdenipplitega varustatud ju

tehase omade probleem on selles et määret on sinna sisse pandud näpuotsaga vist

[Muudetud: 26-8-2009 vredestein]
Just, sul on taiesti oigus.
Neid mis taastatakse siis sinna maaret pannakse vaikse kuhjaga;)

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Just,sul on õige lähenemine vredestein asjale. Küsimus sellest et kui koguaeg(0lgugi tsipa haaval) lisada määret,siis kus kohast vana väljub?. Tõmbad kummi kaitset altpoolt lahti? Vabatahtlikult kate määret välja ei lase.

-MarX86-
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 20 Mär 2009, 20:52
Auto: VW Golf IV 1,4l ja 55kw 2000a
Asukoht: Paldiski mnt 96a
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas -MarX86- »

Monah kirjutas:
T6nis2 kirjutas:Osta keegi ei keela mistahes juppe(taastatuid,või originaale),kuid pane ise need detailid autole alla+ silla reguleering. Kanal + tung +tõmmits.
Ja mis on selle postituse motte ??????????

Teemasse: osta neid yldiselt ei saa, tood enda omad kohale, tehakse need korda ja saad tagasi.

Noo mina ei tea, mina näen küll mõtet. Ta tahtis vast juhtida tähele panu sellele, et peale jubinate vahetust TULEKS ka sild regullida( ja muu vajaminev nodi)
Tark ei kiirusta (1,4l ja 55kw)

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

See on vaga vaieldav teema muide. Kui votta aluseks tehase remondi juhised siis tehase insenerid ei nae ette silla reguleerimist peale ootsade vahetust juhul kui rool on soiduajal otse.Enda rahustuseks ,VOIKS sild paika keerata.

kristjan1234
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 15 Juul 2009, 18:13
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas kristjan1234 »

aga ühtegi Tallinnas asuva taastaja kontakti ei ole ikka veel lisatud
see oli teema tegemise mõte mul
Toon- ja turvakile autodele ja majadele. 56698813

Vasta

Mine “Veermik”