Golf3 esituled

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Golf3 esituled

Postitus Postitas CHORT »

Tahaks juba pikkema aega enda golile esituled ära vahetada, mingi teiste "disain" või "tuuning" tuleda vastu. Aga ei oska otsustada milliseid osta.
Tahaks , et mitte ainult ilu pärast , aga et valgustaksid hästi kah .
Nendel , kellel on igasuguseid "angel eyes" ja muud ebastandartsed tuled kirjatage siia , kuidas valgustavad , kuidas kvaleteet on (igistavad või ei istu ilusti otse).

Et siis mida soovitate ?

Hella g4 stiil - kallid aga pidid kvallitesemaid olema ( Greenkamikazel on vist sellised ? )
Pilt

Sellised FK või Depo mustad või chromid ( Praegu arvan et võttaks sellised chrom)
Pilt
Pilt

Sellised luuptuled
Pilt
Pilt

Või äkki sellised Hella tuled ( on ka teiste firmade omad )( kas jätta mustad või ülevarvida valgeks?)
Pilt

Peage meeles , et mul on VALGE auto , standartne iluvõre logoga , mida vahetada ei taha .
Ostan vist saksa e-bayst , tuled vist kõige odovam . Aga kui kellelgil midagi paremad pakuda , siis palun.

greenkamikaze
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 20 Sept 2008, 18:52
Asukoht: Tallinn

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas greenkamikaze »

No mul on kaks Golf 3-e, rohelisel on need ülemised Hellad ees ja teisel need tavalised ühekambrilised vms. ja vahe on üüratu! Minu meelest need nn. tavalised tuled ei näita võrreldes nende g4 stiilis Hellade kõrval mitte midagi :D Ehk mina soovitan küll 100% need endale soetada, teiste tuuning tulede koha pealt ei oska ma muud kaasa rääkida, kui et minu meelest on kõik koledamad :) Mingit probleemi ei ole ka kunagi tuledega olnud.
Lowlifer
Wheel-Whore

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas ValgeKotkas »

Valgustugevusest rääkides erinevate autode puhul võib faktoriks olla mõningal/suurel :D määral ka juhtmestiku kvaliteet.
Homme panen Hella g4'd ja tolled ühekambrilised tutikal juhtmestikul kõrvuti proovile ja raporteerin.

E: Loomne katse tehtud, kasutatud releedega lülitatavad tuled ja paksud juhtmed = pingelangu ~0.1V, s.t. nagu/parem kui uued.

Pilt

Vasakul üleval on g4 look Hella, lähikas (pildilt tundub nagu ülemisel oleks rohkem võimsust suuremal alal, kuid see vist valguse peegeldumise värk, sest silmaga sellist asja ei olnud, pigem olid veidi tuhmimad)
Pilt
kauge (selle katsega sain selgeks, et mul põlevad H4 pirnil (parempoolne, tavatuli) mõlemad niidid, kuigi releekarbis pole rajad koos. Aga ega vahet pole, ei kasuta kaugeid eriti tihti)
Pilt

Resultaat: Kas vahet põhimõtteliselt pole või isegi on kõikse tavalisemad tuled veidi teravamad.
Viimati muutis ValgeKotkas, 06 Sept 2011, 21:23, muudetud 3 korda kokku.

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas CHORT »

Ohh vot see on vastus :D Peaaegu diplomitöö :mrgreen:
Suremad tänud , ValgeKotkas ja Greenkamikaze!

Põhimõteliselt minu pool on otsus tehtud ja tuled ostetud / tellitud . Hella G4look siis.

Kuna teiste disaintulede omanikud ei komenteerinud midagi , võib teema lukku panna.

PS. Muidu Kotkas , sul tuled vist regullimata vms .. peaks kuidagi teistmoodi seinapeal valgustama ju :mrgreen:
Relee teema ma pärast arutaks oma autoteemas siis ...
Viimati muutis CHORT, 06 Sept 2011, 21:35, muudetud 1 kord kokku.

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas ValgeKotkas »

Ma meelega tõstsin ülesse, et oleks vahet näha :D Aga jah, g4 look on kindla peale minek. Vähemalt enamvähem sama kvaliteediga nagu OEM, mitte et seda Hellast eeldada ei saaks :D

Tahaks kunagi neid viimaseid luupe kätte saada ning proovi teha. Nendega oleks vast päris hea ksenooni paigaldada.
Viimati muutis ValgeKotkas, 06 Sept 2011, 21:51, muudetud 1 kord kokku.

Mflowy
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 18 Veebr 2009, 18:12
Auto: VW Passat B5 97.a. 1.8T 110kW (müüa)
Asukoht: Harjumaa, Saue vald

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas Mflowy »

Kuna teema pole veel lukku pandud, siis küsiks ka siin kohal ehk keegi oskab rääkida, et kuidas ülevaatuspunktid/politsei suhtuvad nendesse nn tuuningtuledesse?

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas CHORT »

Minule keegi midagi pole ütelnud ülevaatuspunktis. Samas enamus tuuning tuledel on vastavad märgistused olemas , nii et kui sul tuled õigesti reguleeritud , siis ei ütle keegi midagi.

romeoD

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas romeoD »

Oleks ka kaasa rääkind, aga minu tyypi eindzelaisi sa siia ei pannud. Valgustusvahet märkas isegi mu naine. Tekitas selgepiirilise valgusvihu, mis äärtest vikerkaarevärvi. Igati parem kui H4 originaallamp. Ja kaugtuled olid lihtsalt vinged, valgustasid ja värki, mitte nagu originaalid.
Ylevaatuspunktis sai ka oma tuledega käidud. Yhes punktis uuriti tiba raamatut(kuna mu tulel 4 gabariidivõimalust tule kohta), siis seal öeldi, et kuni kaks võib põleda, mida mul ka tegid(2 rõngast). Teises ÜV punktis vanem härra pistis ruigama, et mis sinised tuled, et aind politseil on need ees ja ei tema nendega läbi lase. Ise ta ei uurinudki tulel olevaid märgistusi, et LED võib olla parktulepirniks. Aga ostes saksast või ebayst on enamasti märge juures, et TUV accepted vms.

romeoD

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas romeoD »

CHORT kirjutas: nii et kui sul tuled õigesti reguleeritud ...
...kui ei ole, siis nad reguleerivad kohapeal ära:P

fatedog
Huviline
Postitusi: 787
Liitunud: 01 Aug 2011, 02:00
Auto: Škoda Octavia VRS
Asukoht: Maakeral

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas fatedog »

eks vist olene sellest ka mis pirnid sisse paned,mul on lähides narvakas ja kaugetes xenonid ja ei kurda,et ei valgusta ! Vastupidi :mrgreen:

J2germeister
Huviline
Postitusi: 281
Liitunud: 08 Sept 2010, 23:03
Telefon: 53067590
Auto: Vento TD
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Golf3 esituled

Postitus Postitas J2germeister »

Mul on ülevalt kolmandad(fk automotive muustad). Kuna eelmised H4-jad olid vanad ja väsinud siis ilmselgelt uued näitavad paremini. Uute tuledega ma kaugtulesi praktiliselt ei kasuta, kuna lähituled valgustavad piisavalt. lähi- ja kaugtuledes peaksid olema 55W H7 lambid ja inglites samuti hõõgniitlambid(mitte led). ÜV punktis pole midagi kobisetud, E markeering peal. Isegi erivärvides bemar on kinni pidanud kes lausa vahtralehed kontrollis üle, temal polnud samuti tulede kohta midagi öelda(pimedal ajal veel). Kokkuvõtteks julgen soovitada :)

EDIT: nagu enamus tuunintuledega, siis ka nendele pole võimalik saada uut klaasi, et siis kui kivilt paugu saab osta uued tuled ette. :(
Viimati muutis J2germeister, 07 Jaan 2012, 08:42, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “Elektroonika”