Foorumi reeglid

Antud reeglid on selleks, et selgitada erinevaid kohustusi, mis on järgimiseks kõigile liikmetele foorumis. Et kõik foorumi lugejad ja liikmed tunneksid ennast hästi, palume järgida neid reegleid.

 1. Foorumi Üldreeglid

  1. Foorumi eesmärgiks on erineva Volkswageni(edaspidi VW) spetsiifilise informatsiooni jagamine-levitamine huviliste vahel ning ka klubilise tegevuse arendamine ning ka VW omanike suhtluse portaal/keskkond. Kuna foorum on siiski VW-spetsiifiline, siis näiteks postitused seoses muude erinevate automarkidega ei ole teretulnud. #
  2. Kasutajad
   Foorum on avalik infokanal milles võib iga VW huviline olla osaline, kas lihtsalt lugejana või registreeritud foorumiliikmena.
   Igal kasutajal tohib olla ainult ÜKS kasutajanimi! Samuti on keelatud ühte kontot mitme isiku poolt kasutada. Topelt-identiteetide kasutamine tuleb ilmsiks varem või hiljem, tagajärjeks võib olla aga kõigi antud kasutaja erinevate kasutajanimede deaktiveerimine (bänn).
   Rangelt on keelatud kasutada kasutaja registreerimisel piiratud kehtivusajaga e-maili aadresse!
   Foorumi kasutajad EI OLE palgatud Sinu küsimustele vastama. Kui keegi Sinu küsimusele EI VASTA, siis järelikult võis sellele küsimusele vastuse juba foorumist leida, sõnastasid oma küsimuse valesti või ei osanud keegi Sulle vastata. Kui sa vastust ei saa, siis ära hakka kohe kirjutama, et MIKS TE EI VASTA?? KAS TE SIIS EI TEA MIDAGI?? Samuti EI OLE ükski foorumi kasutaja ka palgatud ÕIGESTI Sinu küsimustele vastama. Eksimine on inimlik ja kui keegi eksib vastates, ole ka inimlik - ära hakka kohe läbutsema.
   Teemades korra loomine kuulub foorumi MEESKOND kohustuste hulka, tavaliikmetel pole vaja teemasid reeglite meeldetuletamisega risustada. Eksimust nähes võib reeglite rikkujale saata PS teate ning teda veast teavitada. Samuti võib raporteerida personalile vajutades iga postituse paremas ülemises nurgas olevat kolmnurkset hüüumärgiga nuppu. Moderaatorite meeskond lahendab probleemi esimesel võimalusel.
   Kui kasutaja annab foorumi administraatorile teada soovist oma kasutajakonto kustutada, siis pannakse konto 30 päevasele ooteajale.
   Turvakaalutlustel ühtegi kasutajakontot ei kustutata vaid konto suletakse!
   Konto sulgemise soovis peab olema kirjutatud konto sulgemise põhjus.
   Pärast 30 päevast ooteaega tuleb kasutajal täiendavalt kinnitada sulgemise soovi ja seejärel kasutajakonto deaktiveeritakse.
   #
  3. Postitamine
   ENNE, kui foorumis midagi küsima hakkad, otsi ÕIGE alafoorum, kus küsida. Kui soovid küsida abi auto tehnilise poole kohta, tee seda vastavalt "Tehnilise" kategooria alafoorumites, MITTE kusagil mujal. Sama käib ka IGA teise asja kohta, mitte ainult abi. KÕIGE jaoks on olemas oma foorum.
   Foorumi keel on EESTI KEEL, välja arvatud võõrkeelsed alafoorumid, kus toimub suhtlus teistes keeltes. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele ja on kohustuslik väljendada ennast normaalses kirjakeeles, kasutades elementaarseid kirjavahemärke ja grammatikat - grammatiliselt vigased postitused kustutatakse ehk jututoa släng ei ole tervitatav nähtus!
   Korrektne kirjakeel on viisakas teiste kasutajate suhtes ning lihtsustab foorumi kasutamist (näiteks kas nüüd otsingusse kirjutada: "käigukast", "käikkar", "kkast" või lihtsalt "kast"). Julgelt soovitame kasutada nn. spellereid. Lubatud on võõrkeelsete tehniliste terminite kasutamine, kui neile puudub üldlevinud eestikeelne vaste.
   Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on keelatud kasutada ebatsensuurseid sõnu.
   Foorumis kehtivad üldlevinud moraal ja eetika normid mida on rangelt soovitatav järgida, k.a. valdkonnad: ropendamine, avaliku korra rikkumine, karastusjook jne.
   Tekst peab olema läbivalt musta värvi ja mitte läbivalt boldis või muudmoodi erksalt eristuv tavalistest postitustest, näiteks suurte tähtedega. Ebasobivad või ebasobiva sisuga(sisutühjad) postitused kustutatakse ette hoiatamata ning vajadusel tehakse leebemale rikkujale algatuseks hoiatus.
   Ära tee mitu posti järjest. Kui kirjutad midagi ning pärast tahad seda muuta, kasuta MUUDA nuppu! Oma postituste muutmine sisutühjaks (.,;:- jne), toob kaasa kasutaja eemaldamise foorumist! Ära tee järjest 2 või enam posti, kus viimastes parandad esimese vigu. Erandina on lubatud teha topeltpostitusi huviliste või klubiliikmete autode alafoorumis.
   Ära tee tühiseid poste, ega aja seosetut juttu. Vastuseid nagu "mina ka", "oled loll", "ei", "ja", ":)" jms ei tohiks teha.
   Liigne tsiteerimine toob kaasa postituse kustutamise. Pole vaja tsiteerida inimest, kes omakorda on tsiteerinud liialt palju kasutajaid, niiet ole tark ning kustuta üleliigne ning mõttetu tekst ära.
   Tsiteerida ei tohi ka pilte, kui tsiteerite, siis tuleb pilt lisada spoilerisse. Nende reeglite vastu EI TOHI eksida.
   Privaatsõnumite avalikustamine ilma teise osapoole nõusolekuta on keelatud, selle eiramine toob kasutaja eemaldamise foorumist!
   Offtopic on teemast kõrvalekaldumine. Reeglina on offtopic paljudele teemadele saatuslikuks saanud. #
  4. Piltide lisamine
   Piltide lisamisel foorumisse tuleks arvestada seda, et piltide küljepikkus ei oleks suurem kui 800 pikslit. See kehtib nii "Huviliste autod" alafoorumis, kui ka kõikides teistes alafoorumites tehtud postituste kohta. Kui pildid on suuremad või ei saa neid väiksemaks teha, siis lisada ainult link pildile.
   Klubi või foorum ei vastuta üleslaaditud failide omandiõiguse eest ja kui avastate midagi ebaseadusliku, siis kõrvaldatakse see esimese raporti peale. #
  5. Uue teema algatamine
   Enne uue teema algatamist on rangelt soovituslik kasutada OTSINGUFUNKTSIOONI, leidmaks juba varem samal teemal toimunud arutlusi.
   Suure tõenäosusega on juba küsitud seda, mida tahad küsida. Kui sa midagi sellist EI leia, siis vajuta ülevalt OTSI nuppu ning kirjuta sinna mõned märksõnad sellest, mida tahad. Otsida tuleb KONKREETSELT. Ära sisesta otsingusse midagi nagu "kas keegi teab, kust ma võiksin endale leida ühe lehekülje, kus võib leida passati esituld". Niimoodi sa ei leia MITTE MIDAGI. Otsi aga lihtsalt sõnadega "golf vr6 pooltelg" ja sa võid isegi midagi leida. Ära karda otsides vajutada all nuppu "järgmised" - see toob ette veelgi rohkem otsingutulemusi. Vaata kindlasti mitu lehte tulemusi läbi.
   Foorumis uue teema algatamisel peab teema pealkiri vastama võimalikult täpselt teema sisule, et hiljem oleks võimalik otsingusõnade kaudu foorumist vajalikku informatsiooni leida, enamasti on parem postitada juba olemasolevasse teemasse, kui teha uus sama sisuga teema.
   Turu alafoorumite teemade pealkirjade ja sisude ehitusele kehtivad täiendavad nõuded on välja toodud konkreetse alateema esimeste postituste seas.
   Teete teema, siis tuleb lisada kindlasti kategooria(auto mudel). See lihtsustab teistel kindla auto mudelite kohta infot leida. #
  6. Turu alafoorumid
   Turu alafoorumites tuleb algatada teema täpselt vastava Turu alafoorumi reeglitele vastavalt.
   Kuulutusel olgu konkreetne pealkiri!
   Kõik väljad on kohustuslik täita. Iga tehingu jaoks on oma alafoorum - Müük, Ost, Muu
   Seejärel lisage kuulutusele korrektne PEALKIRI, kus on ära märgitud mida müüakse/ostetakse. Näited kirjas igas vastavas turu alafoorumis päises!
   Kuulutus peab sisaldama võimalikult täpseid andmeid müüdavate asjade kohta, soovitatavalt ka illustratiivse materjaliga.
   Mida täpsemalt on kuulutus tehtud, seda ladusamalt tuleb ka soovitud tehing. Arusaamatu sisuga kuulutused lähevad koheselt moderaatori poolt kustutamisele/muutmisele.
   Hind on kohustuslik. VA. Ostan kuulutustes.
   Tuleb vähemalt kirja panna hinna suurusjärk. Näiteks: 5-50. "Pakkuge ise hind" on vale lähenemine müügile ja kõlbab vaid oksjonile.
   Kui te tahate midagi müüa, siis te teate, mis on selle väärtus või mis te selle eest saada soovite.
   Kui tõesti müüja selle hinda ei oska välja mõelda, siis soovitame kasvõi siin samas turus uuringut teha.
   Kuulutusele vastamine - Meie foorumis puudub kuulutusele otse teemasse vastamise võimalus. Suhtlemiseks palume kasutada kuulutuses olevaid kontaktandmeid: E-post, PM (privaatsõnum), Telefon jne.
   Postituse sisuks ei tohi olla vaid link müüdava eseme kuulutusele kuskil mujal veebikeskkonnas. Samuti ei piisa ka vaid infost pealkirjas, kuulutuses peab ka info olema. Müüdav ese ei tohi olla samal ajal oksjonil!
   Mitmete erinevate, kuid samale mudelile kuuluvate varuosade müümisel/ostmisel tuleb kasutada vaid ühte teemat!
   Kui teie müüdav/ostetav asi on omanikku vahetanud, siis märkige kuulutus vastavalt kehtetuks – õpetus
   Kuulutused aeguvad 90 päeva tagant. See tähendab, et 90 päeva möödudes kuulutus kustub automaatselt.
   Kuulutust saab tõsta iga 14 päeva möödudes, selle kohane juhend - SIIN
   Kui kuulutus ei vasta nõuetele, siis on õigus foorumi moderaatoritel/administraatoritel kuulutus kustutada k.a VW mitteseotud müügikuulutused kustutatakse. Teiste VAG grupi sõidukitega ja nende varuosadega saab tehinguid teha omas vastavas VAG alafoorumis.
   Oma muredega võib alati pöörduda vastava alafoorumi moderaatorite/administraatorite poole.
   Turu alajaotus on mõeldud vaid eraisikute omavahelisteks tehinguteks (Oodatud ei ole firmade ja eraisikute kommertskuulutused. Selleks on meil kommertsnurk oma vastavate reeglitega).
   1. Kõik nõuetele mittevastavad kuulutused kustutatakse!
   2. Kõik korduvasisulised kuulutused kustutatakse! Kui kasutaja selle vastu korduvalt eksib, siis kasutajanimi kustutatakse.
   3. Reklaamide ja müügikuulutuste foorumisse sobivuse ja avaldamise kohta teeb lõpliku otsuse klubi juhatus või foorumi juhtkond ja avaldamisest keeldumisel ei ole kohustustust põhjendada mitteavaldamist kuulutajale
   #
  7. TURG kuulutuste TOP10
   Kõikides TURU foorumi alajaotustes on võimalik oma ostu-müügi kuulutus lasta teenusena panna TOP10 nimekirja.
   See tähendab, et näiteks varuosade foorumi avamisel nähakse TOP10 olevaid kuulutusi nimekirjas esimeste seas.
   Nimekirja alguses olemine suurendab oluliselt kuulutuse vaadatavust ja kiirendab ostu-müügi tehingute toimumist.
   Niikui nimigi ütleb, võib igas TURG alajaotuses olla maksimaalselt 10 kuulutust, mis on nimekirja eesotsas.
   Selle arvu täitumisel rohkem enam juurde nimekirja etteotsa kuulutusi ei panda ja uusi kuulutusi saab TOP10-sse lisada alles mõne kuulutuse reklaamiperioodi lõppemisel ja koha vabanemisel.
   TOP10 teenus on tasuline ja seda on võimalik tellida korraga kuni 360 päevaks.
   Teenuse hinnad on järgmised - kuulutuse hoidmine TOP10-s:
   30 päeva 10 eurot / 0,33 eur päev
   90 päeva 25 eurot / 0,27 eur päev
   180 päeva 35 eurot / 0,19 eur päev
   360 päeva 50 eurot / 0,13 eur päev
   Teenuse tellimisel väljastatakse arve ja tasuda saab ainult ülekandega.
   Teenus on mõeldud nii eraisikutele kui firmadele.
   Kõik teemasse puutuvad küsimused, teenuse tellimise soovid ja muu asjaga seonduv palume saata reklaam@vwklubi.eu #
  8. Profiil
   Foorumi kasutaja profiilis peab olema kirjas: Asukoht (Piirkond, mitte aadress) ja töötav e-maili aadress. Soovituslikult - auto mark, mudel, telefon, jne. #
  9. Avatar
   Foorumi avatari, st. pildi, mida kuvatakse kasutaja iga postituse juures nime all, suurus ei tohi ületada 150 x 150 pikslit.
   Avataril on soovitav näidata pilti oma autost või iseendast.
   Keelatud on reklaam, pornograafilised, rassistlikud ja ka animeeritud ehk liikuvad avatarid. Samuti ei ole lubatud kasutada avatarina klubi sümboolikat või foorumi graafilisi elemente ja foorumi smailisid.
   Reeglite rikkumise korral avatar eemaldatakse hoiatamata, korduvate rikkumiste korral võidakse kasutajal avatari kasutamine üldse keelata. #
  10. Signatuur
   Kasutaja signatuuris, st. teksti, mida kuvatakse kasutaja iga postituse all on keelatud otsene äriline tegevus, selleks on Turg alafoorum. Lisaks on keelatud kasutada pilte vms ning graafikat ja ebaviisakat ja/või labast teksti. Signatuuri kõrgus ei tohi ületada 2 (kahte) rida. Loevad ka tühjad read.
   Kontekstist väljakistud tsiteeringute kasutamine on keelatud ilma tsiteeritava nõusolekuta. #
 2. Teenused ja sooduspakkumised

  1. Ettevõtete teenused ja sooduspakkumised
   Eesti Volkswageni Klubi foorumis (edaspidi EVWK foorum) reklaami tegemise kord
   Reklaami eest tasumine annab õiguse reklaamida oma toodet/teenust https://foorum.vwklubi.eu/ veebikeskkonnas.
   Ettevõtete teenuste ja sooduspakkumiste postitamise ettepanekud tuleb saata elektronposti aadressile reklaam@vwklubi.eu Vastavalt kinnitatud EVWK reklaami hinnakirjadele saadetakse reklaamida soovijale vastusena hinnapakkumine.
   Kui EVWK hinnapakkumine sobib ettevõttele - saadetakse ettevõttele reklaami eest tasumiseks arve. Reklaami kehtivus rakendub järgmisel päeval peale arve tasumist.
   Iga reklaamitav toode või teenusepakkumine peab olema võimalikult korralikult vormistatud ja võimalikult inforohke. Pakkumise hinna märkimine on kohustuslik.
   EVWK võib vajadusel küsida lisaandmeid seoses ettevõtete teenuste ja sooduspakkumistega.
   EVWK juhatuses reklaamiga tegelev isik on saanud ettevõttelt reklaami sisulised andmed, postitab selle foorumisse.
   Ettevõtte, mis pakub teenust või sooduskaupa peab olema suuteline andma oma kaubale/teenusele kehtiva tseki/arve ja garantii.
   Sooduskaup või teenus ei pea piirduma Volkswagenile mõeldud toodete või teenustega.
   Iga ettevõtte saab ainult ühe teema, mille all hakkab kajastama enda pakutavaid sooduskaupu ja teenuseid. Informatsiooni on võimalik värskendada saatese e-kirja reklaam@vwklubi.eu aadressile.
   Juhul, kui ettevõtte on ennast foorumis registreerinud ja omab foorumis kasutajat, tuleb kirjutada aadressile reklaam@vwklubi.eu oma soovist sisestada reklaami vastavasse alamfoorumisse. Kirja sisus peab olema kindlasti:
   a) Ettevõtte rekvisiidid
   b) Reklaami kehtivuse periood
   c) Foorumi Kasutaja nimi, kellele vastavaid õigusi soovitakse.
   EVWK saadab ettevõttele reklaami maksumusega arve ning peale selle tasumist antakse eelpool nimetatud kasutajale vastavad õigused, teha postitusi antud alamfoorumis. Teemad või postitused alafoorumis ilmuvad nähtavale, kuid foorumi Administratsioon on need üle vaadanud ja kooskõlastanud.
   Juhul, kui foorumi tehniline olukord ei võimalda makstud reklaami esitamist, on reklaami eest tasunul õigus kasutamata reklaamiperioodi eest raha tagasi küsida.

   Reklaamide ja müügikuulutuste foorumisse sobivuse ja avaldamise kohta teeb lõpliku otsuse klubi juhatus või foorumi juhtkond ja avaldamisest keeldumisel ei ole kohustustust põhjendada mitteavaldamist kuulutajale. #
  2. Eraisikute teenused ja sooduspakkumised
   Eesti Volkswageni klubi (edaspidi EVWK) reklaami tegemise kord
   Eraisikute teenuste ja sooduspakkumiste postitamine toimub „Ettevõtete ja eraisikute soodustused ja teenused“ teemas.
   Peale postitamist (või juba postitatud teema muutmist) on teema nähtmatu, senikaua kui vastava alafoorumi moderaator ei ole kontrollinud kõikide andmete korrektsust.
   Eraisikute reklaam kehtib üks kuu alates moderaatori poolt kuulutuse ülevaatamisest ja avaldamisest. Peale kehtivusaja lõppemist paigutatakse kuulutus foorumi kasutajatele nähtamatusse arhiivi, kust seda on postitajal moderaatorile teatades võimalik soovi korral uuesti nihutada avafoorumisse.
   Kuulutuses peab olema lisatud järgmine lause Soodustus EVWK klubikaardi ettenäitamisel -15%, mis on ühtlasi ka tasu reklaami eest.
   Iga toode või teenusepakkumine peab olema võimalikult korralikult vormistatud ja võimalikult inforohke. Pakkumise hinna märkimine on kohustuslik.
   EVWK võib küsida lisaandmeid seoses eraisiku teenuste ja sooduspakkumistega.
   Eraisik, kes pakub teenust või sooduskaupa, peab olema suuteline andma oma kaubale/teenusele garantii.
   Sooduskaup või teenus ei pea piirduma Volkswagenile mõeldud toodete või teenustega.
   Iga eraisik saab teha ainult ühe teema, mille all hakkab kajastama oma pakutavaid sooduskaupu ja teenuseid. Informatsiooni värskendamine toimub kord nädalas automaatselt. Kui kuulutust on vaja redigeerida, siis tuleb pöörduda vastava alafoorumi moderaatori poole.
   Kuulutuse näidis:
   Millist teenust/kaupa pakutakse?
   Teenuse/kaupade kirjeldus.
   Teenuse osutamise aeg.
   Soodustus EVWK klubikaardi ettenäitamisel -15%
   Asukoht: teenuse osutamise või kauba asukoht
   Kontakt: Nimi, telefoni number
   Vastan: Mis kellaajast, mis kellaajani?

   Reklaamide ja müügikuulutuste foorumisse sobivuse ja avaldamise kohta teeb lõpliku otsuse klubi juhatus või foorumi juhtkond ja avaldamisest keeldumisel ei ole kohustustust põhjendada mitteavaldamist kuulutajale. #
 3. VAG (Audi, Škoda, Seat jne)

  1. Muu VAG grupi masinate alafoorumid Audi | Škoda | SEAT | Porsche | Bentley | Bugatti | Lamborghini | Scania | MAN
   • Kehtivad üldised foorumi reeglid!
   • Igal alafoorumil on ka omad spetsiifilisemad reeglid, mis iga alafoorumi päises kirjas
   #
 4. Isikuandmete töötlemine

  1. Privaatsuspoliitika
   Eesti Volkswageni Klubi foorum (edaspidi EVWK foorum) võtab endale vastutuse klientide isikuandmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse eest ning võtab tarvitusele kõik meetmed nende andmete nõuetekohaseks säilitamiseks.
   EVWK foorum veebilehe külastamisel ja võimalike elektrooniliste teenuste kasutamisega nõustute siin äratoodud privaatsuspoliitika tingimustega. Kui te nendega ei nõustu, palume teil EVWK foorum veebilehte mitte kasutada. #
  2. Isikuandmed
   EVWK foorumi privaatsuspoliitikas mõistekse isikuandmete all andmeid (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, IP-aadress, telefoninumber ja asukoht), mis kuuluvad EVWK foorumi veebilehe kasutajale, kes need andmed edastavad registreerimisvormi täitmisega ning nõusolekuga foorumi poolt väljastatud sõnumite ja uudiste saamiseks. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada meie ja teie vahelise suhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.

   Kogutud isikuandmeid võidakse andmebaasist väljastada kohaldatavate õigusaktidega lubatud ja nõutud määral, näiteks ilma piiranguteta riigiasutustele.

   Oma e-posti sisestamisega registreerimisvormile kinnitab kasutaja oma nõusolekut Eesti Volkswageni Klubi foorumi elektrooniliste teadete saamiseks.

   Eesti Volkswageni Klubi foorumil on õigus saata infoga seotud sõnumeid kasutajatele, kelle e-posti aadressid on saadud ülalmainitud viisil. Kasutajad võivad mistahes hetkel keelduda sõnumitest, muutes seadeid kasutaja juhtpaneelist "Muuda teadete seadeid". #
  3. Küpsised
   Küpsis (cookie) on väike tekstifail (träkidentifikaator), mille veebileht salvestab kasutaja arvutisse või muusse seadmesse abistamaks külastusandmete kogumist ning salvestada mällu kasutaja poolt tehtud toimingud ning seadistused.
   EVWK foorumi lehekülje sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamise reeglitega. Küpsiseid saab alati arvutist kustutada või lülitada välja nende vastuvõtmise funktsioon, kuid sellega kaotate küpsistest sõltuvad kasutaja veebiseaded ning osa veebilehest ei pruugi toimida. Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saate oma brauseri vastavalt konfigureerida. #
  4. Käesoleva privaatsuspoliitika muutmine
   • Meie privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta. Kõigist privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitatakse teid meie veebisaidi kaudu. #
  5. Isikuandmete kustutamine
   • Isikuandmete kustutamiseks saada palun e-kiri aadressil info@vwklubi.ee
   • Kui kasutaja annab foorumi administratsioonile teada soovist oma isikuandmed kustutada, siis pannakse konto 30 päevasele ooteajale.
   • Turvakaalutlustel ühtegi kasutajakontot ei kustutata vaid konto suletakse!
   • Konto sulgemise soovis peab olema kirjutatud konto sulgemise põhjus.
   • Pärast 30 päevast ooteaega tuleb kasutajal täiendavalt kinnitada sulgemise soovi ja seejärel kasutajakonto deaktiveeritakse. #
 5. Muu

  1. Muu
   Käesolevates reeglites sätestamata küsimustes juhinduvad Foorumi kasutajad eelkõige Foorumi rubriigis "Ametlikud teated" toodud informatsioonist ning igas alateemas eraldi välja toodud "Teadete" ja/või "Reeglite" kohaselt.
   Keelatud tegevuste harrastamise puhul on üldiselt karistuseks kasutajale foorumikeelu panek, või äärmisel juhul kasutaja kustutamine foorumist.
   Sobimatud postitused kustutatakse ilma hoiatuseta.

   Moderaatorid ja administraatorid jätavad endale õiguse mistahes reeglite rikkumisel käiku lasta kõik nende võimuses peituvatel mõjutusmeetmetel. #