Eesti Volkswageni Klubi foorum - Privaatsuspoliis

Privaatsuspoliitika
Eesti Volkswageni Klubi foorum (edaspidi EVWK foorum) võtab endale vastutuse klientide isikuandmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse eest ning võtab tarvitusele kõik meetmete nende andmete nõuetekohaseks säilitamiseks.
EVWK foorum veebilehe külastamisel ja võimalike elektrooniliste teenuste kasutamisega nõustute siin äratoodud privaatsuspoliitika tingimustega. Kui te nendega ei nõustu, palume teil EVWK foorum veebilehte mitte kasutada.

Isikuandmed
• EVWK foorumi privaatsuspoliitikas mõistekse isikuandmete all andmeid (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, IP-aadress, telefoninumber ja asukoht), mis kuuluvad EVWK foorumi veebilehe kasutajale, kes need andmed edastavad registreerimisvormi täitmisega ning nõusolekuga foorumi poolt väljastatud sõnumite ja uudiste saamiseks. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada meie ja teie vahelise suhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.
• Kogutud isikuandmeid võidakse andmebaasist väljastada kohaldatavate õigusaktidega lubatud ja nõutud määral, näiteks ilma piiranguteta riigiasutustele.
• Oma e-posti sisestamisega registreerimisvormile kinnitab kasutaja oma nõusolekut Eesti Volkswageni Klubi foorumi elektrooniliste teadete saamiseks.
• Eesti Volkswageni Klubi foorumil on õigus saata infoga seotud sõnumeid kasutajatele, kelle e-posti aadressid on saadud ülalmainitud viisil. Kasutajad võivad mistahes hetkel keelduda sõnumitest, muutes seadeid kasutaja juhtpaneelist "Muuda teadete seadeid".

Küpsised
Küpsis (cookie) on väike tekstifail (träkidentifikaator), mille veebileht salvestab kasutaja arvutisse või muusse seadmesse abistamaks külastusandmete kogumist ning salvestada mällu kasutaja poolt tehtud toimingud ning seadistused.
EVWK foorumi lehekülje sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamise reeglitega. Küpsiseid saab alati arvutist kustutada või lülitada välja nende vastuvõtmise funktsioon, kuid sellega kaotate küpsistest sõltuvad kasutaja veebiseaded ning osa veebilehest ei pruugi toimida. Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saate oma brauseri vastavalt konfigureerida.

Käesoleva privaatsuspoliitika muutmine
• Meie privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta. Kõigist privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitatakse teid meie veebisaidi kaudu.

Isikuandmete kustutamine
• Isikuandmete kustutamiseks saada palun e-kiri aadressil info@vwklubi.ee
• Kui kasutaja annab foorumi administratsioonile teada soovist oma isikuandmed kustutada, siis pannakse konto 30 päevasele ooteajale.
• Turvakaalutlustel ühtegi kasutajakontot ei kustutata vaid konto suletakse!
• Konto sulgemise soovis peab olema kirjutatud konto sulgemise põhjus.
• Pärast 30 päevast ooteaega tuleb kasutajal täiendavalt kinnitada sulgemise soovi ja seejärel kasutajakonto deaktiveeritakse.


Tagasi eelmisele lehele