Golf 2 sooja ei puhu salongi

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
VillyTammer
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Mai 2017, 20:37
Telefon: 53017034
Auto: Volkswagen Golf Mk2
Asukoht: Tallinn

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas VillyTammer »

Tervist ning häid pühi kõigile!

Sai siin pühade ajal palju autoga mässatud ning vahetatud saigi salongiradikas, vana lekkis ning mahlad jooksid salongi.
Igatahes vahetatud radikas sai, samuti ka eemaldasin by-pass klapi vahelt, kuna see oli omadega samuti kinni. Kuid nüüd ilmnebki probleem. Jupid said vahetatud, auto tagasi kokku monteeritud, kuid siiski salong soojaks ei lähe, mõlemad torud radikasse on kuumad. Tuleb maksimaalselt leiget või pigem jahedapoolset õhku ning maanteel sõites üldse külma. Seega tekibki küsimus, milles võib viga ilmneda? Olen ka ise veidi maad uurinud, kuid siiani tulutult. Ehk on siin mõni targem, kes oskaks nõu anda, et eesoleval talvel ma ikka soojas kabiinis sõita saaksin :D

Autoks on Golf 2 1988, 1.8 66kw, GU mootor.

Tänu ette,
Villy

husta
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 10 Veebr 2008, 21:43
Asukoht: läänemaa ,haapsalu
Tänatud: 1 kord

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas husta »

Proovi tõsta voolikud näiteks omavahel ringi, ehk on armatuuri all midagi lahti, et puhub sooja kuskilt kanalist mööda... Ei saa nagu väga midagi mäda olla, kas termostaat on muidu ok?

OliverJ
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 27 Dets 2007, 17:01
Auto: Golf 2 VR6
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas OliverJ »

Tõenäoliselt on soojendusbloki sees olevad siibrid puhtaks pudenenud ja ei sulge enam külma õhu võttu kinni.
Ajapikku kipub sealt siibri pealt olev materjal ära pudenema ja siis ei tulegi sooja enam salongi, vaid leiget

VillyTammer
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Mai 2017, 20:37
Telefon: 53017034
Auto: Volkswagen Golf Mk2
Asukoht: Tallinn

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas VillyTammer »

Voolikud õiget pidi, seda olen kontrollinud. Termostaat sai aasta alguses vahetatud, seega peaks ok olema.

Uurin siibrid üle ning vaatan kas lahendab probleemi, tänud

tofetome
Veteran
Postitusi: 824
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 74 korda
Tänatud: 73 korda

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas tofetome »

Tuletan meelde, et aasta algusest on peaaegu aasta möödas :D siiski peaks vist ok olema, pole kursis kuidas antud isendil need kestavad.
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Petzo
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 05 Aug 2010, 15:45
Telefon: 55596240
Auto: Golf II
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 27 korda

Golf 2 sooja ei puhu salongi

Lugemata postitus Postitas Petzo »

VillyTammer kirjutas: 26 Dets 2020, 15:48 Tervist ning häid pühi kõigile!

Sai siin pühade ajal palju autoga mässatud ning vahetatud saigi salongiradikas, vana lekkis ning mahlad jooksid salongi.
Igatahes vahetatud radikas sai, samuti ka eemaldasin by-pass klapi vahelt, kuna see oli omadega samuti kinni. Kuid nüüd ilmnebki probleem. Jupid said vahetatud, auto tagasi kokku monteeritud, kuid siiski salong soojaks ei lähe, mõlemad torud radikasse on kuumad. Tuleb maksimaalselt leiget või pigem jahedapoolset õhku ning maanteel sõites üldse külma. Seega tekibki küsimus, milles võib viga ilmneda? Olen ka ise veidi maad uurinud, kuid siiani tulutult. Ehk on siin mõni targem, kes oskaks nõu anda, et eesoleval talvel ma ikka soojas kabiinis sõita saaksin :D

Autoks on Golf 2 1988, 1.8 66kw, GU mootor.

Tänu ette,
Villy
Puusalt pakun, et vahetusse läks kõige odavam radikas ja sealt peale paigaldusrõõmu polegi muud oodata. Kui kvaliteetne radikas ja klapid läbi, siis tänaste temperatuuride juures tuleb sealt siiski arvestatavat sooja läbi.
Rait.

Vasta

Mine “Mootor”