Golf 2 mootor puterdab

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
KRANTS
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20 Dets 2006, 19:30
Auto: VW G2 1.6 51kW -91a.
Asukoht: Tallinn/Kaja

Golf 2 mootor puterdab

Lugemata postitus Postitas KRANTS »

Kohapeal käies korraks pöörded kõrged, siis normis ja siis madalad ja niimodi jupsib. Kiirendades kohati poob korraks hinge kinni. Milles asi? Küünlad? Kütusefilter? Midagi muud?

Mootor 1.6 51kW

Raiko112
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 03 Mär 2008, 18:26
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Raiko112 »

KRANTS kirjutas:Kohapeal käies korraks pöörded kõrged, siis normis ja siis madalad ja niimodi jupsib. Kiirendades kohati poob korraks hinge kinni. Milles asi? Küünlad? Kütusefilter? Midagi muud?

Mootor 1.6 51kW
küsin siis siin foorumis ka.
Jõudu pole ja kütus läheb ämbriga? Kui nii siis mul sama teema. MUl aind passat 1.8 66kw mootoriga

[Muudetud: 17-2-2010 Raiko112]

KRANTS
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20 Dets 2006, 19:30
Auto: VW G2 1.6 51kW -91a.
Asukoht: Tallinn/Kaja

Lugemata postitus Postitas KRANTS »

Kui puterdamist pole, siis on jõudu küll ja rohkem veel. Käisin ühes autotöökojas ja seal tehti kindlaks, et elektroonikat täis karpa tuleb lihtsama vastu vahetada.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

KRANTS kirjutas:Käisin ühes autotöökojas ja seal tehti kindlaks, et elektroonikat täis karpa tuleb lihtsama vastu vahetada.
ehk anti mõista et probleemi ei suudeta lahendada.:(
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

KRANTS
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20 Dets 2006, 19:30
Auto: VW G2 1.6 51kW -91a.
Asukoht: Tallinn/Kaja

Lugemata postitus Postitas KRANTS »

GTI kirjutas:
KRANTS kirjutas:Käisin ühes autotöökojas ja seal tehti kindlaks, et elektroonikat täis karpa tuleb lihtsama vastu vahetada.
ehk anti mõista et probleemi ei suudeta lahendada.:(
selle kohta öeldi, et odavam on lihtne karpa panna, kuna neid elektroonilisi klappe vahetama hakata seal, läheb kallimaks, kui tavaline karpa panna.

Ja mida se elektroonikat täis karpa juurde annaks, et tasuks mitu tuhat remondile kulutada?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Probleem ei pruugi ju üldse karpas olla, kui Tallinnast oled siis mine Speedsterisse Hannese juurde - vahest saad abi!
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

KRANTS
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20 Dets 2006, 19:30
Auto: VW G2 1.6 51kW -91a.
Asukoht: Tallinn/Kaja

Lugemata postitus Postitas KRANTS »

GTI kirjutas:Probleem ei pruugi ju üldse karpas olla, kui Tallinnast oled siis mine Speedsterisse Hannese juurde - vahest saad abi!
no oleks mul raha jalaga segada võiks ma ju ükskõik kuhu minna? Kas Hannes pakub mingit varianti, et ütleb niisama ära mis viga on? Ilma et ma peaks mingit kohutavat remonditunnihinnet maksma? Mingi paari õlle eest viga öelda?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

Küsida võid ju ikka, ega see ei maksa midagi kui Hannesega jutule saad. Enne sinnaminekut võiks muidugi muud lihtsamad põhjused välistada (filtrid, küünlad). Ei arvagi et kõigil on raha jalaga segada - seepärast seda varianti pakkusingi.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

KRANTS
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 20 Dets 2006, 19:30
Auto: VW G2 1.6 51kW -91a.
Asukoht: Tallinn/Kaja

Lugemata postitus Postitas KRANTS »

GTI kirjutas:Küsida võid ju ikka, ega see ei maksa midagi kui Hannesega jutule saad. Enne sinnaminekut võiks muidugi muud lihtsamad põhjused välistada (filtrid, küünlad). Ei arvagi et kõigil on raha jalaga segada - seepärast seda varianti pakkusingi.
siis on hästi :thumbup: Olen ka selliste meestega kokku puutunud, kes tere ütlemise eest ka juba raha tahavad:)

Vasta

Mine “Mootor”