GOLF 4 kõrgemaks

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
kalha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Mär 2010, 23:46
Auto: golf IV
Asukoht:

GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas kalha »

Kas keegi on golf 4-le tõstet teinud? Mul 2001 aasta mudel ja tekkis mõte tõsta natuke.Et siis kas on kellegil kogemusi?

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2647
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 78 korda
Tänatud: 50 korda

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas argo »

kalha kirjutas:Kas keegi on golf 4-le tõstet teinud? Mul 2001 aasta mudel ja tekkis mõte tõsta natuke.Et siis kas on kellegil kogemusi?
Huvitav, tavaliselt kõik ikka lasevad madalamaks, nii et kõht vastu maad :D
Aga muretse omale coiloverid(muidugi natuke suurem väljaminek), siis saad tõsta ja langetada millal iganes soovid.
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi
PiltPiltPilt

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Need ,,tuunijad,, kes lasevad auto madalaks,ei võta enam siin foorumis sõna. Neil on häbi tehtud töö eest,+raha +aeg +eba praktilisus sõitmisel. G4-jal. vedrude alla ca. 2,5 mm . armeeritud(kummi sees on kapron nöör). kumm.

Janno25
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 24 Mär 2004, 10:13
Auto: Audi A6 Quattro 2,5 TDI
Asukoht: Pärnu

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas Janno25 »

Coiloveritega peaks kõige ülemine asend juba olema orig võrreldes mingi madaldusega.
argo1987 kirjutas:
kalha kirjutas:Kas keegi on golf 4-le tõstet teinud? Mul 2001 aasta mudel ja tekkis mõte tõsta natuke.Et siis kas on kellegil kogemusi?
Huvitav, tavaliselt kõik ikka lasevad madalamaks, nii et kõht vastu maad :D
Aga muretse omale coiloverid(muidugi natuke suurem väljaminek), siis saad tõsta ja langetada millal iganes soovid.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Mul oli passatil coilidega kõige kõrgemas asendis kuskil 40mm madaldust- nii et neist küll abi ei ole. :D

Ps: Mina küll häbi ei tunne oma madala auto pärast. Ei tundnud ei vana ega ka uue puhul. Suht jabur arvamus mõnel. :lol:
W8

kalha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Mär 2010, 23:46
Auto: golf IV
Asukoht:

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas kalha »

Seda et mul nagu häbi ei olegi oma madala auto pärast.Sai see auto ostetud ja selgus et tegemist väga madala pilliga.Talvel jäi stange maha paar korda ja üldse olen masinaga muidu väga rahul peale selle et madal on.Kas keegi pole siis tõesti sama tundnud?Kui mingid vahetükid vahele panna kas siis veovõllid jne jätkavad tavapärast tööd ja kas ja kuidas tagasilda üldse tõsta saab? Ja kui palju tõsta oleks üldse võimalik ilma et peaks midagi suurt ringi tegema? Coilover madalduse jaoks?

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas Hapnik »

Äkki ongi madaldus juba all ja piisab originaali vastu vahetamine. Pildid aitaks

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5387
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas jussike »

Tallinnas liikleb aegajalt ringi mingi hõbedane õppesõidu G4, mis on haiglaselt kõrgeks tõstetud. Kliirents ületab kindlasti nii mõnegi dziibi oma. Kuidas ta seda teinud on, ingel [VW Bot: "Keel korda!"] seda teab, aga eemalt vaadates migeid võõrkehi pole nagu külge kruvitud.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

kalha
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Mär 2010, 23:46
Auto: golf IV
Asukoht:

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas kalha »

jussike kirjutas:Tallinnas liikleb aegajalt ringi mingi hõbedane õppesõidu G4, mis on haiglaselt kõrgeks tõstetud. Kliirents ületab kindlasti nii mõnegi dziibi oma. Kuidas ta seda teinud on, ingel seda teab, aga eemalt vaadates migeid võõrkehi pole nagu külge kruvitud.
MIs autokooli autoga tegemist on?

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas CHORT »

Auto kõrgemaks tõstmine on populaarne Venemaal , paha teede pärast. Kui venekeelega pole probleemi loe sealt:
http://volkswagen.msk.ru/forum/index.ph ... 6%E8%ED%FB" onclick="window.open(this.href);return false;

Paare sõnaga jutt seal vedrute vahetusest , ehk tugevamad vedrud alla , plus vahele toppitakse kah midagi.

Taavo
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 28 Aug 2008, 22:12
Auto: Vw Polo Coupe GT '86
Asukoht: Tallinn

Re: GOLF 4 kõrgemaks

Lugemata postitus Postitas Taavo »

Tollel Haja autokooli g4'l peaks mingid audi vedrud all olema ?!
Pead ei anna muidugi, aga kunagi oli selline jutt
Do you have 2 daily's now?
They are VAG cars- you need to have a backup daily for your daily.

Vasta

Mine “Veermik”