Mured/Ettepanekud/Lahendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas HawkHill »

Tuunikala kirjutas:Küsiks, et kas erinevad foorumi disainid kadusid ära ja alles on see tavaline sinine ainult, või on see valiku asukoht muutunud? Sai mustaga harjutud lihtsalt, et kui võimalik, muudaksin hea meelega tagasi. :)
Hetkel on jah kahjuks ainult üks default-disain. Peatselt tuleb hääletus sobivaima disaini leidmiseks.

Tuunikala
Huviline
Postitusi: 1085
Liitunud: 23 Okt 2009, 22:18
Telefon: +37253585562
Auto: VW Corrado VR6, Opel Omega V6
Asukoht: Jõgeva

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Tuunikala »

Ahhaa, tore teada. Siis ma ei aja seda mööda seadeid taga. :)
Jään siis ootama hääletust.
Petzo: "Täpsustan: kuskil pole nii vigast golfi. :D"

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 687
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 49 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Mattias »

Ma tahaks loota, et valikuvõimalus heledama ja tumedama puhul jääb ikka alles.
HawkHill kirjutas:
Tuunikala kirjutas:Küsiks, et kas erinevad foorumi disainid kadusid ära ja alles on see tavaline sinine ainult, või on see valiku asukoht muutunud? Sai mustaga harjutud lihtsalt, et kui võimalik, muudaksin hea meelega tagasi. :)
Hetkel on jah kahjuks ainult üks default-disain. Peatselt tuleb hääletus sobivaima disaini leidmiseks.
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas MustVälk »

Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas rako »

Hapnik kirjutas:Hetkel vähemalt mulle sellist võimalust silma ei jäänud, seega võiks selle juurde keevitada,et saaks teatud kasutaja kas ära blokkida, ignoreerida või mingil muul moel mitte tema postitusi näha. Mõne kasutaja idiootsed tatipritsimised viskavad juba vaikselt üle ning kui need enda silma eest ära koristada saaks, oleks väga viis :thumbup:
Ma võin vähem postitada :oops:
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
raitzzzz
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 08 Jaan 2008, 20:30
Telefon: viisviiisviisviis7272
Auto: Golf 2, Passat B6
Asukoht: Tartu-Voore
Tänanud: 2 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas raitzzzz »

Äkki tuleks teema TransportTransportTransport pealkirja muuta, sest otsingust ei tule see välja kui sisestada sõna "transport", kuna tühikuid pole vahel?

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas HawkHill »

raitzzzz kirjutas:Äkki tuleks teema TransportTransportTransport pealkirja muuta, sest otsingust ei tule see välja kui sisestada sõna "transport", kuna tühikuid pole vahel?
Pealkiri muudetud. Mõistlik ettepanek! :thumbup:

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Hapnik »

Vingun jälle.

Miks kasutatakse kasutajate e-maili kontosid ilma nende loata?
Lugu järgmine: Ei võtnud ma Sügiskruiisist osa ja antud pildid mind ei huvita, aga millegipärast on Google Drives share-tud sadu Sügiskruiisi pilte minuga, mis mulle absoluutselt huvi ei paku.

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Mazz »

Tere. Mis oli viga kasutajal kevva, et Temalt moderaatori staatus eemaldati ?

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas HawkHill »

Mazz kirjutas:Tere. Mis oli viga kasutajal kevva, et Temalt moderaatori staatus eemaldati ?
Soovitaks seda küsida PS-iga kevva käest või siis administraator Argo käest. Ei hakkaks siin avalikult kellegi personaalküsimust lahkama.

Lisaks tuleks vahel toimuvaid muudatusi võtta, kui normaalset protsessi mis viib loodetavsti foorumit edasi, mitte kui mingit karistusoperatsiooni. :)

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Wizard »

Leian, et minu kuulutus alajaotusest Kirbuturg on veidi ülekohtuselt kustutatud viitega panna see Turu alajaotusesse kuigi tegu mitte vw asjadega.
Br.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas HawkHill »

Wizard kirjutas:Leian, et minu kuulutus alajaotusest Kirbuturg on veidi ülekohtuselt kustutatud viitega panna see Turu alajaotusesse kuigi tegu mitte vw asjadega.
Minu viide oli seljuhul osaliselt natuke ebatäpne, kui mitmetel nendel varuosadel pole mingit seost Volkswageniga.

Tsiteerin siis veelkord foorumi reegleid, kui 2x PS-iga saadetu ei aidanud:
Foorumi eesmärgiks on erineva Volkswageni(edaspidi VW) spetsiifilise informatsiooni jagamine-levitamine huviliste vahel ning ka klubilise tegevuse arendamine ning ka VW omanike suhtluse portaal/keskkond.
Kuna foorum on siiski VW-spetsiifiline, siis näiteks postitused seoses muude erinevate automarkidega ei ole teretulnud.

Kuulutus järgneva sisuga ei kuulu Kirbuturu alla:
Toyota Avensis ilukilbid 15"
hind 20.-
Rehvid conti viking contact 5 195/55/16, 2tk
hind 5 eur tk
Esituli Seat Leon mk2 xenon, 1p1 941 008b
kinnitused katki muidu ok
hind 20.-
AFS modul, 7l6 941329a hind 25.-
Valeo xenon ballast, 4l0 907 391 hind 25.-
Rehvid ja ballast tuleks panna õigesse kohta foorumis ja muude markide VW-ga mitteseonduvad või asendust mittevõimaldavad varuosad, kas vastava automargi foorumisse, Soovi, KB või mujale.

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Wizard »

Mille jaoks siis see kirbuturg on?
Br.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas rako »

Mina arvan, et kirbuturg võiks ikka olla selles osas puutumatu, et võõra margi jubinaid ikka võiks müüa. Muidu samahästi peaks minema lapsevankreid buduaari müüma minema.
Iseasi on muidugi rehvid mis peaks olema tõesti õiges kohas.

Selles osas peaks siiski minuarvates reeglid üle vaatama.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas HawkHill »

Wizard kirjutas:Mille jaoks siis see kirbuturg on?
rako kirjutas:Mina arvan, et kirbuturg võiks ikka olla selles osas puutumatu, et võõra margi jubinaid ikka võiks müüa. Muidu samahästi peaks minema lapsevankreid buduaari müüma minema.
Iseasi on muidugi rehvid mis peaks olema tõesti õiges kohas.

Selles osas peaks siiski minuarvates reeglid üle vaatama.
Põhimõtteliselt võib neutraalse hääletuse teha ja vaatame, kas soovitakse foorumi kasutajate poolt Kirbuturul näha muude autode varuosi. Või mis oleks muud ettepanekud?
Wizard-il on vana Kuulutuse tekst olemas, niiet soovikorral võib oma asjad foorumis ettenähtud kohtadesse müügile panna aga korralikult vormistades.
(kirbuturu reeglites on muide ka kirjas, et kuulutuste juures peab pilt olema)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas rako »

Ma ei poolda nüüd massilist bmw varuosade müümist, aga kui ma leian garaage nurgast bmw tulede lüliti siis ma ei tee selleks eraldi omale bmw klubisse kasutajat. Loodan, et oli loogiline selgitus :)
Idee järgi jah ma saaks seda müüa soovis vms kohas. See on jälle samas mitme otsaga asi, siis võib minna seal see kaubitsemine massiliseks. Selle peale ma esimese hooga kohe ei mõelnudki.

Siis pigem vast mitte üldse jah :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5175
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas tito »

No kuulge halloooo, veits üle ei mõtle?
Ntks: Kui keegi mulle kirbuturul Holset HX40 ga vastu jalutab võtan ära küll, mis sellest et tegemist veoka osaga. Kahjuks ma võin siin vist aint unistada,a näitena hea.
Selliste pisiasjadega ei saa olla nii jäigad, räägiks siin siis veel sõbralikust seltskonnast või selle tekkimisest. Haha ha
Viimati muutis tito, 26 Sept 2013, 13:07, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Wizard »

HawkHill kirjutas: (kirbuturu reeglites on muide ka kirjas, et kuulutuste juures peab pilt olema)
Link piltidele oli ju olemas.
Br.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Siim »

Küsimus selline, et kas varuosade alafoorumis on võimalik samamoodi teha, nagu autode müügi alafoorumis. Nimelt ülimalt hea oleks, kui saaks valida mudeli eraldi sealt. Lõin otsingusse "golf 1","golf I" ja "golf mk1" sisse, ikka loobib metsikult neid mk2 ja mk3 teemasid sisse ja üleüldse on väga raske otsida sealt midagi. :?

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Etzi »

Siim kirjutas:Küsimus selline, et kas varuosade alafoorumis on võimalik samamoodi teha, nagu autode müügi alafoorumis. Nimelt ülimalt hea oleks, kui saaks valida mudeli eraldi sealt. Lõin otsingusse "golf 1","golf I" ja "golf mk1" sisse, ikka loobib metsikult neid mk2 ja mk3 teemasid sisse ja üleüldse on väga raske otsida sealt midagi. :?
Seda on muuseas kaalutud, aga sellega on see häda et paljud jupid on ka mudelite vahel kattuvad, kuidas neid kategoriseerida?
Kui sul on mõni hea mõte selle koha pealt, anna aga tulla... :)
Viimati muutis Etzi, 19 Okt 2013, 17:54, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Edit
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7867
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 170 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas R36 »

Etzi kirjutas:
Siim kirjutas:Küsimus selline, et kas varuosade alafoorumis on võimalik samamoodi teha, nagu autode müügi alafoorumis. Nimelt ülimalt hea oleks, kui saaks valida mudeli eraldi sealt. Lõin otsingusse "golf 1","golf I" ja "golf mk1" sisse, ikka loobib metsikult neid mk2 ja mk3 teemasid sisse ja üleüldse on väga raske otsida sealt midagi. :?
Seda on muuseas kaalutud, aga sellega on see häda et paljud jupid on ka mudelite vahel kattuvad, kuidas neid kategoriseerida?
Kui sul on mõni hea mõte selle koha pealt, anna aga tulla... :)
Aga, kes teab, et on omavahel kattuv see otsib ju niikuinii mõlemad mudelid läbi. Sest olgem ausad kui kliimapump on g4 oma siis enamus ikka paneb ju pealkirja g4 pump ja lisainfos tavaliselt(kui on), et sobib ka näiteks borale.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Etzi »

golfi_vend kirjutas:Aga, kes teab, et on omavahel kattuv see otsib ju niikuinii mõlemad mudelid läbi. Sest olgem ausad kui kliimapump on g4 oma siis enamus ikka paneb ju pealkirja g4 pump ja lisainfos tavaliselt(kui on), et sobib ka näiteks borale.
Häda selles, et vähem teadlik otsib Bora pumpa ja siis jääb see leidmata.
eks see elline kaheotsaga vorst ole, ideaalset lahendust siin pole. :think:
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7867
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 170 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas R36 »

Nii ta on. Aga ilmselt siis ta paneb ta otsingussegi bora kliimapump ja vastu saab vasteid ei leitud.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas Siim »

golfi_vend kirjutas:
Etzi kirjutas:
Siim kirjutas:Küsimus selline, et kas varuosade alafoorumis on võimalik samamoodi teha, nagu autode müügi alafoorumis. Nimelt ülimalt hea oleks, kui saaks valida mudeli eraldi sealt. Lõin otsingusse "golf 1","golf I" ja "golf mk1" sisse, ikka loobib metsikult neid mk2 ja mk3 teemasid sisse ja üleüldse on väga raske otsida sealt midagi. :?
Seda on muuseas kaalutud, aga sellega on see häda et paljud jupid on ka mudelite vahel kattuvad, kuidas neid kategoriseerida?
Kui sul on mõni hea mõte selle koha pealt, anna aga tulla... :)
Aga, kes teab, et on omavahel kattuv see otsib ju niikuinii mõlemad mudelid läbi. Sest olgem ausad kui kliimapump on g4 oma siis enamus ikka paneb ju pealkirja g4 pump ja lisainfos tavaliselt(kui on), et sobib ka näiteks borale.
<.< arvan sama.

dreamon
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Veebr 2013, 14:08
Asukoht:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Postitus Postitas dreamon »

Tere

Ma ei mõista miks ma ei saa tõsta oma vana teemat ega muuta ? kui möödas on pea 1 kuu ?

Vasta

Mine “Ametlikud teated”