Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
Liblikas
Klubiline
Postitusi: 1103
Liitunud: 07 Veebr 2008, 01:16
Telefon: 1+7
Auto: G2 1.9TDI 4Motion, Touareg V10 TDI
Asukoht: Paide
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Liblikas »

Tegin paar kuud tagasi avalduse, et klubiga uuesti liituda. Vastust pole siiani. E poe kaudu saan aru, et seal on liitumine uusliitujale kes pole enne klubiline olnud.
TDI 4Motion. Mostly Front Wheel Drive. Occasionally All Wheel Drive.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Liblikas kirjutas:Tegin paar kuud tagasi avalduse, et klubiga uuesti liituda. Vastust pole siiani. E poe kaudu saan aru, et seal on liitumine uusliitujale kes pole enne klubiline olnud.
Tegin liitumise toote tekstis alljärgneva muudatuse, kuigi seni pole kellelgi taas- või uusliitujatest arusaamatusi tekkinud sõnastusega:
Teenus on ainult klubiga uusliitujatele -> Teenus on ainult klubiga liitujatele.

Kasutajaprofiilis on kasutaja Liblikas juba varem lisatud administraatorite poolt gruppi, mis võimaldab liitumisarve vormistada e-poes ja liitumisega edasi minna.
Kas sellest on juhatus informeerinud, kuidas liitumisega edasi minna, ei oska öelda...

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Tõenäoliselt pole vastavasisuline PS/e-kiri välja saadetud. Arve tuleb ise koostada ning needsamad väljad uuesti täita mis avaldusel :)
Edu!
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

rako kirjutas:Tõenäoliselt pole vastavasisuline PS/e-kiri välja saadetud. Arve tuleb ise koostada ning needsamad väljad uuesti täita mis avaldusel :)
Edu!
Ei tule täpselt sama täita - kaardi ja kleepsu kättesaamise koht võib suvel olla ka maakoht või muu koht olla, mitte ainult alaline elukoht. Muu on kõik õige, et edasi minna, kui juhatusest liitumisega tegeleja ei vasta. :)

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Tere.

Kahjuks ei saa ma homme e-poodi lahti teha riiete tellimiseks. Kuna tulevad mõned uued tooted ja mõningased andmed on veel puudu. Viivitus tekkis, kuna mu kontakt läks puhkusele. Kaupa sisestades selgus, et kõik andmed ei ole täpsed ja osad koodid on puudu. Vastused peaksin saama täna, aga kuna tooteid sisestab Hawkhill, siis tema graafik on väga tihe ja ta teeb seda vastavalt võimalustele.

Samamoodi ei ole veel välja jõutud arendada kasutajanime valikut toodetele. Selle arendamine on poolik ja kuna on suvine aeg, siis toas arvuti taga istumiseks on vähe aega. Loodan, et te saate aru, sest kõik ju tahavad suvel puhata. Kasutajanime arendusega jätkatakse sügisel, et siis järgmisel korral saab selle ehk kasutusse võtta.

E-poe panen mingiks ajaks täitsa kinni, et uued tooted saaks sisestatud ja pood konfigureeritud, annan sellest siin eraldi teada või kui te poodi mingi aeg ei pääse, siis võib kindel olla, et töö käib ja varsti on kogu pood taas avatud.

Esimene võimalik e-poe avamine riiete tellimuseks on 06.07 Anname endast parima. Seni on ikka kõik laos olev kaup müügis ja veel saab ka tellida omanimelist numbrimärki.

Loodan teie mõistvale suhtumisele ja nautige suve, kui seda võib nii nimetada.

Marje
Viimati muutis marzipan, 30 Juun 2015, 08:38, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

E-pood on taas avatud ja lisandunud on ka mõned uued tooted- kaks fliisi, esmaabikott ja Grossi parkimiskell. Pood jääb uutele tellimustele avatuks kuni 14.08. Seejärel esitan hiljemalt 24.08 koostööpartnerile koondtellimuse. Kui teie poolt tellitud kaup on laos olemas, siis saate selle varem kätte. Mul on ka laos riideid (ei ole S ja XL, ning suuremaid numbreid), aga kahjuks ei ole tehniliselt võimalik hetkel neid laokaubana välja tuua, seega kui Sinu tellitud toode on mul laos olemas, siis annan sellest teada ja saad selle varem kätte. Kui toodet laos ei ole, siis vastavat teadet Sa ei saa ja jääd ootama koondtellimuse valmimist. Iga arve kohta saadan ühe paki, ehk kui Sinu tellimus sisaldab ka tooteid, mida mul laos ei ole, siis saad selle kätte alles septembris, sest kusagil septembri keskel peaks kaup valmima.

Kui tekib küsimusi, siis võib minu poole pöörduda. Viibin veel endiselt puhkusel ja seega väljastan kaupa vastavalt võimalusele. See nädal olen Tallinnas ja kaubasaatmine käib kiirelt. Järgmisest nädalast olen 2 nädalat eemal ja siis kauba saatmist ei toimu.

Lisaks saab veel kuni reedeni tellida ka omanimelist numbrimärki. Numbrimärkide tellimuse annan sisse 13.07 ja siis peaks valmistamine aega võtma umbes nädala. Numbrimärgid saadan laiali hinnanguliselt 27.07.

Meeldivaid oste!

Marje
Viimati muutis marzipan, 18 Juul 2015, 00:15, muudetud 4 korda kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Alates tänasest on võimalik kuni 10 kleepsu osta e-poest lihtkirjana omal vastutusel. Saatmiskulu 1,55 eurot. Kui lisate ostukorvi ka peale kleepsu midagi, siis rakendub automaatselt Itellaga saatmine.

Kui hakkab tulema kaebusi, et ei ole kleepsu kätte saanud, siis eemaldan selle võimaluse. Kõik on täielikult ostja omal vastutusel. Tähituna ei saada, kuna siis tuleks hinnaks 3,10 eur aga Itella maksab 3,40 seega selline väike vahe, aga postitamine on ebamugavam mulle kui ka kättesaamine saajale.

Head ostmist.
Viimati muutis marzipan, 17 Juul 2015, 23:08, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Saabus uus laar võtmehoidjaid. Osta saab siit: http://www.vwklubi.eu/e-pood/laoseisuga ... a-w-detail

Pilt
Viimati muutis marzipan, 06 Aug 2015, 17:04, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 825
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 86 korda
Tänatud: 46 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas anonymous2 »

Juulis kusagil 20nda paiku tegin klubiga liitumise maksin ka arve aga, mida pole siiani on siis klubilise kleeps jne.
Kus?
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

anonymous2 kirjutas:Juulis kusagil 20nda paiku tegin klubiga liitumise maksin ka arve aga, mida pole siiani on siis klubilise kleeps jne.
Kus?
Kui see sind rahulikuks teeb siis võin oma klubikleepsu sulle anda kui sa enda oma kätte saades tagasi annad.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 825
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 86 korda
Tänatud: 46 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas anonymous2 »

MustVälk kirjutas:
anonymous2 kirjutas:Juulis kusagil 20nda paiku tegin klubiga liitumise maksin ka arve aga, mida pole siiani on siis klubilise kleeps jne.
Kus?
Kui see sind rahulikuks teeb siis võin oma klubikleepsu sulle anda kui sa enda oma kätte saades tagasi annad.
ei ma ei olegi närvis :)
aga infosulg on kusagil,
info võiks ju liikuda :)
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

anonymous2 kirjutas:
MustVälk kirjutas:
anonymous2 kirjutas:Juulis kusagil 20nda paiku tegin klubiga liitumise maksin ka arve aga, mida pole siiani on siis klubilise kleeps jne.
Kus?
Kui see sind rahulikuks teeb siis võin oma klubikleepsu sulle anda kui sa enda oma kätte saades tagasi annad.
ei ma ei olegi närvis :)
aga infosulg on kusagil,
info võiks ju liikuda :)
Olen täiesti nõus ja see ei olegi normaalne, et pole kleepsu ja kaarti kätte saanud. Mina olen teinud ettepaneku Huligaanile, et kui ümbrik läheb teele, siis sellest postitatakse teemas. Kahjuks ei ole ettepanekut kuulda võetud ja ainult tema oskab vastata küsimustele, kas ja millal on ümbrik teele pandud.

Loodan, et tulevikus sellekohane infoliikuvus paraneb.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Selle nädala reedeni on veel e-pood lahti, et tellida neid tooteid, mida laos ei ole- fliisid, t-särgid, polod, saunalinad, softshellid.

Kummaline, et siis kui pood on kinni, siis saan kirju teemal, et millal saab ja kas saab ja nüüd kui pood on avatud, siis ei ole ei kippu ega kõppu. Sama teema on ka nende parkimiskelladega, mis sai tellitud sellepärast, et vastavas teemas tehtud küsitluse tulemus andis aimu, et ikkagi soovitakse- tulemus on ikkagi midagi muud. Sellise aktiivsusega mõtlen kas ma poe see aasta enam üldse lahti teengi. Jääb ainult laoseisuga kaup. Kuna mul on kooströöparteriga kokku lepitud min. kogused, siis ei ole mul mõtet ühe T-särgi tellimuseks poodi üldse avadagi, kuna tellima pean ikka 10 ja need teised 9 jäävad mul lihtsalt seisma ja see on Klubile ainult kulu. Seega kes tahab veel endale riideid tellida, siis praegu on veel viimane võimalus. Laos ei ole mul XL ja XXL suuruseid, seega kes soovib, see saab veel see nädal osta. Uut avamise kuupäeva ma veel välja ei hõika. Vb juhtub see alles järgmine aasta, kuna hetkel näen, et huvi puudub ja ma ei reageeri edaspidi enam sellistele kirjadele, et millal pood lahti tehakse kuna juba tahaks ühtteist osta. Palun mulle selliseid kirju enam saata, sest nagu näha, nendel ei ole mingit alust. Laoseisuga kaup on saadaval 24/7

Olen jah kuri!

Marje
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Siim »

Kahju et Xl pole. :D

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Siim kirjutas:Kahju et Xl pole. :D
Sul on veel võimalik osta. Kuna niikuinii pean T-särke rohkem tellima, kui hetkel ostetud on, siis tellin ülejäänud XL ja XXL suurused, aga musta ja valget värvi ainult. Seega varsti on neid ka laost saada, aga hetkel on veel arendamisel, kuidas saab riided laoseisuna müüki panna, sest erinevatel värvidel ja toodetel on erinevad suurused. Vb teen tabeli laos olevatest riietest ja siis soovi korral saab küsida ja saab arve teha, või siis tuleb kõikide kohta uued tooted teha. Head lahendust hetkel ei ole.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas wolkar3 »

► Näita Spoilerit
Vahepeal samzik´ul vist mingi tootearendus toimunud.
Minu võtmerõngas tema toodangust auguga keskel http://i57.tinypic.com/4r6sqw.jpg

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

wolkar3 kirjutas:
► Näita Spoilerit
Vahepeal samzik´ul vist mingi tootearendus toimunud
Minu võtmerõngas tema toodangust auguga keskel http://i57.tinypic.com/4r6sqw.jpg
Selliseid mina polegi näinud :) Aga Samzik aitas jah mind
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3325
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

marzipan kirjutas:
wolkar3 kirjutas:
► Näita Spoilerit
Vahepeal samzik´ul vist mingi tootearendus toimunud.
Minu võtmerõngas tema toodangust auguga keskel http://i57.tinypic.com/4r6sqw.jpg
Selliseid mina polegi näinud :) Aga Samzik aitas jah mind
Neid oligi kunagi 2 versiooni ja hiljem jäi valikus peale kaldus variant

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas wolkar3 »

Seega minu oma siis nö "rariteet" variant..

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Mul on üks rariteetsem asi ka olemas!
Tegelt isegi kaks olemas! :)
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas wolkar3 »

Näita välja.

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Sain kunagi siis kui ma klubiga liitusin Evensi käest!
► Näita Spoilerit
Marje käest sain teise asja! :)
Kusjuures mul on 3 võtmehoidjat millel ava mitte keskel.
Kõik kolm sain 2 aastat tagasi!
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3384
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 713 korda
Tänatud: 97 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Sain kunagi siis kui ma klubiga liitusin Evensi käest!
► Näita Spoilerit
Marje käest sain teise asja! :)
Kusjuures mul on 3 võtmehoidjat millel ava mitte keskel.
Kõik kolm sain 2 aastat tagasi!

Ehk siis kokku juba 5 asja, nendest 3 korduvat! :D
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

q2800
Huviline
Postitusi: 528
Liitunud: 10 Veebr 2013, 21:22
Telefon: 56782346
Skype: Kristjan Velleste
Auto: Golf MK 3, 2x MK 2, BMW E46 330D 150kw.
Asukoht: Saku/Tallinn

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas q2800 »

Juhtumisi on ka mul võtmehoidjal see ava keskel :mrgreen:
► Näita Spoilerit
Tellitud sai selle aasta alguses :D
Dont corner me, Dont lecture me, raise your hands if you are a Sinner! - Dave the Stage
Olemas ka diagnostika kaabel, kui kellegil vaja hädasti võin aidata!

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

Need oli kahte tüüpi - keskelt ava ja küljest ava. Kuna enamjaolt oli toodetud neid mis oli küljes siis peale aastavahetust vist läksid töösse ainult need mis ongi küljepealt. Seda oskab seletada Marzipan rohkem.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Vasta

Mine “Ametlikud teated”