VW Golf Rallye '90 - Asko

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Asko
Huviline
Postitusi: 1313
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

VW Golf Rallye '90 - Asko

Lugemata postitus Postitas Asko »

Tere!

Kuna olen juba üle kahe aasta omanud seda autot siis mõtlesin ,et teeks ühe korraliku teema ka siia siis sellest. Tegu on siis Golf Rallyega mida toodeti kokku 5000tk. Leidmisest ka üks väike lugu siis ,et oli üks ilus Detsembri päev kui otsisin endale uut autot kuna enne jõule sai just enda igapäevane pill maha müüdud ja mõtlesin ,et ostan uue auto endale. Oli siis 27 detsember ja aastaks siis 2017 kell oli seal õhtul 5 paiku kui pakkisin asju ,et minna lätti järgmisel päeval tooma endale ühte BMWd ja siis kogemata võtsin lahti Facebooki ja no mida ma siis seal nägin :shock: :shock: :shock: väga hea hinnaga Golf Rallye ja ega seal polnudki midagi mõelda kui kirjutasin kohe ja uurisin natuke auto kohta infot ja siis juba maksin bronniks raha ära kuna myyja ei uskunud ,et hakkan sellele autole homme järgi tulema kuna auto asus Bulgaarias.
Järgmiseks siis helistasin sõbrale ,et homme peaks korraks Bulgaaria tripi tegema ja meil oleks vaja 31.12 tagasi olla. Mõeldud tehtud ja hommikul kell 8 hakkas meie tripp pihta siis 2660km üks suund ja plaan oli see 5300km sõita yhe toreda tripina ära ,et vahepeal ei seisa.

Pilt

Kui jõudsime kohale siis vaatasime autot ja mõistsin ,et pole 100% see mida tahaks aga samas hind oli selline mis oli vastuvõetav ja noh sai kõvasti nõu peetud kasutaja Clabensiga ja no tühjalt oleks olnud ka väga narr tagasi tulla sealt. Saime siis hinda veel paremaks ( kui seda saab just nii nimetada sest eks me teame mis need autod maksavad) ja saigi käed löödud ning paberid korda aetud ja siis hakkas meil tagasitulek pihta mis sai kohe esimese tagasilöögi Serbia piiril kuna käsiti auto treilalt maha ajada ja auto pidi sõitvana minema üle piiri kuna keegi tegi seal lihtsalt mingi paberi valesti :x :x Egas siis midagi ajasime auto maha ja läksin siis tagasi järjekorda kui saabus minu kord siis tuli sinna rohkem ametnike sest neile ei jõudnud kohale mis tuleb keegi Eestist Bulgaaria ostma Golf 2 mis maksab seal ala 150€ ,et see on kahtlane. Ega siis midagi toodi koerad ja asjad ja hakati autot lammutama kuna arvati ,et seal peab midagi olema ikka kaasas ja niisama me siin ei ole. Tunnike lammutamist jne siis lõpuks sooviti head teed mulle ja lasti mind minema kui samal ajal Ando(kasutaja Bumm) oli treilaga teises järjekorras ja üritas seal asju korda saada sest no kiviaeg ja keegi pani vale allkirja jne siis oli asi väga segane. Siis peale mitmetunnist jamamis saime siis ka treila Serbia sisse ja siis pold midagi viskasime Rallye uuesti peale ja suund koju.
Serbjast välja saamine oli ka natuke majandamist ja kerget närvikõdi ja olimegi tagasi normaalses keskonnas :D :D ja egas midagi lapp põhja ja kodupoole tulekut ,et ehk kokku saime siis 72h sõita järjest ja 5300km ja kodus me olimegi.

Pilt
Pilt

Ja nii ta koju mulle jõudis siis 31.12 varahommikul!
Pilt

Aga hetkel siis kõik ja järgmisel korral hakkame lammutamisest rääkima :mrgreen: :mrgreen:
Viimati muutis Asko, 06 Veebr 2020, 14:18, muudetud 2 korda kokku.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

Sellel teemal on 25 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”