Vw Phaeton 3.0 Tdi - 2009 - rene1191

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
rene1191
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 04 Mär 2019, 12:21
Auto: B8 Passat R Line 4motion, Phaeton 3.0tdi
Asukoht: Finland
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Vw Phaeton 3.0 Tdi - 2009 - rene1191

Lugemata postitus Postitas rene1191 »

Nonii!
Kuna abikaasale jubedalt meeldib mu B8 siis sisuliselt kinkisin selle talle. Peale seda ostsin vähe odavama liikuri - Mercedes e320 cdi, sõitsin veidi aega ja siis leidsin et savi võin sõita veel odavamaga ja ostsin hoopis Mitsu Lanceri...ära küsi! :D . Lõpuks sain aru et see ei ole kellegi auto. Okei A-st punkti B viib aga seda ilma igasuguse emotsioonita. Seega läks müüki (hetkel veel müügis) ja otsustasin et ostan endale bmw e91 335d/Lexu Gs 300. Sai siis mindud tartusse ühte isendit vaatama. Tegin proovisõitu ja midagi häiris mis ei kutsunud mind seda autot ostma. Ära minema hakates nägin et platsil seisab ka müügis üks Phaeton. Küsisin proovisõitu. Esimest korda elus istusin eelmainitud mudelis. Uskumatult mugav oli aga paraku oli sel autol palju anomaaliaid küljes. Proovisõidud tehtud istusin tagasi oma B8-sse ja avasin auto24-ja. Otsingu lahtrisse panin bemmide ja lexuste asemel phaetoni. Ja ennäe oligi kohe üks ilus valge müügis ja pealegi veel tartus ka. Tõmbasin kõne peale, vaatasin auto üle ja tegin diili!

Aga autost siis niipalju et tegemist 2009 aasta mudeliga, kolme liitrine diisel 176 KW millel ls. 340 tuhat.
Lisasid väga palju ei ole võrreldes mu (loe abikaasa) passatiga.

Vigadest niipalju et el. tagaluuk hetkel ei toimi. Tagumine üks parkimisandur tahab vahetust/puhastust ning mulle tundub et midagi on esitule pesuritega, sest siiamaani pole ma näinud nende osalust klaasipuhastus vedeliku kulutamises. Ning esisild vajab üle vaatamist sest tee lohku sõites käib mingi kiuks läbi.
Muus osas pole millegi üle kurta...veel :angel:

Aa üks asi veel. Keskkonsoolis väidab et "sound by Dynaudio"...kiirelt googel andis vastuse et pidavat olema 1000w amp. :clap:
Ma ei tea aga passati 700 w on tunduvalt võimsam. Lisaks ei ole kõlarite peal Dynaudio signatuuri. Seega kas siis ikka on Taani premium Hi-Fi sel auto!?

NB: Kasutan hetkel Auto24 pilte!

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis rene1191, 18 Dets 2020, 19:15, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “Huviliste autod”