Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
imre84
Klubiline
Postitusi: 43
Liitunud: 03 Apr 2008, 13:49
Auto: Passat B5 2.8 4motion, Passat B6 2.0 4motion, Passat B8 Alltrack
Asukoht: Elva
Tänanud: 1 kord

Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Lugemata postitus Postitas imre84 »

Tere,

kas Eestis kuskil remonditakse isetumenevat salongi peeglit. Endal tekkis peegli keskele tume laik ja hakkas õili välja ajama. Lugesin ühest USA foorumist kus öeldi, et kasutatut pole mõtet väga panna, kuna neil ei pidanudki väga pikk eluiga olema. Aga eks kui ei remondita või remont liiga kallis, tuleb ikka kasutatud panna.

Saatsin kirja Tartusse Dialab'i, aga nad pole veel vastanud.

Pilt
► Näita Spoilerit
Tänud ette,
Imre
Kasutatud varuosad sõiduautodele.
Jaamamõisa 28, Tartu
www.aveskimets.ee

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5387
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Lugemata postitus Postitas jussike »

Remontida pole seda võimalik.
Mis kasutatud asja elueasse puutub, siis sellele ei saa tõesti keegi garantiid anda.
Samas võiks öelda, et selliseid õli laike on ette tulnud, kuid mitte massiliselt.
Ise spekuleeriks, et need vigased peeglid on kuidagi vigastada saanud, nt klaasivahetuse käigus vms...
Uus peegel maksab mälu järgi ca alates 150+€, seega kasutatud oleks suht mõistlik valik, sobib ka sama aastakäigu Golfi/Bora oma.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

vwgolf
Huviline
Postitusi: 683
Liitunud: 03 Mär 2014, 08:33
Auto: Focus 3 / Golf 4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Lugemata postitus Postitas vwgolf »

arvan, et võid vabalt romulast kasutatud peegli võtta.. ei lähe need midagi nii kergelt rikki. Praegune viga oli lihtsalt ebaõnn.

slide
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 25 Apr 2011, 21:13
Auto: Passat B5.5
Asukoht: Lõuna

Re: Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Lugemata postitus Postitas slide »

Mina küll ei saaks väita, et põrutada saades läheb salongi peegel puru. Endal just eelmine nädal sõitsin tööle hommikul kell 8 ja kell 20 töö lõpetades ronisin uuesti autosse ning peegel oli katki. Ainuke asi mille kaela ajada on kuumus ja päike kuigi aknad olid mingil määral lahti jäetud mõlemalt poolt. Minu peeglil ülevalt mõrad sees ja kolmveerand peeglit õliga koos ning rääkimata "meeldivast" õlilõhnast salongis. Uus maksab 240e ning ainult esinduse või forssi teema. Kasutatuid kuskilt eriti saada ei ole, kuna teistelgi katki läinud neid peegleid. Ma ise mõtlen seda, kui ostan uue peegli forssist, siis ma väga ei tahaks et järgmine suvi tuleks uus peegel jälle osta. Ma eeldan et ma pole ainuke kellel peegliga jama olnud/on.

Slide
Treilerveod tartumaal ja vajadusel üle eesti.
15t kandevõimega.

Kasutaja avatar
VWM
Huviline
Postitusi: 969
Liitunud: 17 Juul 2009, 08:02
Auto: VW Passat B7 / 2.0 TDI 103kw /
Asukoht: Internet
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B5 isetumeneva peegli remont?

Lugemata postitus Postitas VWM »

Omal ka kaks aastat tagasi, suht lambist, ükshommik oli peeglil laik sees ja õli oli käigukangi naha peale tilkunud. Ma õnneks sain läbi foorumi kellegi käest kasutatud ja kuskil 30€ eest ja siiamaani töötab.
Ja ei saa öelda, et peegel oleks enne põrutada või mingit lööki saanud. Arvatavasti suvine kuumus ja vananemine tegid oma töö.
VWM / Mairo / Calm down about the CEL, embrace it, it adds more color to the instrument cluster /

Vasta

Mine “Kere & Sisu”