Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Lugemata postitus Postitas madtongue »

On kellelgi ehk ideid kust viga otsida. Probleem nimelt selline, et ?hel p?eval hakkan autoga (Golf III GTD, 55 KW TD) s?itma ja kui v?ljas juba h?maraks kiskus vaatan, et salong on kuidagi pime. Konkreetsemalt ei p?le siis kogu spidoka valgustus, ustes el. akenda l?litid ja peeglite regull, soojenduse nupud ja sigaretis??taja + tuhatoos. Kuid samas p?leb kindalaeka tuli, t??tab makk ja p?leb laevalgustus. Ja veider on see, et kui l?litan kohapeal(auto veel ei k?i) parktuled p?lema, siis k?ik toimib kenasti, aga nii kui auto k?ima paned v?i kasv?i s??te sisse, siis l?heb k?mmekond sekundit ja l??b armatuuri pimedaks. Loomulikult vaatasin kaitsmed ?le ja need olid OK (clock, interior lights- ega seal muud nagu sellega seostada ei ole eriti). Olen elektrialal paras v?hik, nii et k?ik arvamused on teretulnud..
Ette t?nades..
Ökoraider

taavi49
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 07 Nov 2005, 19:15
Asukoht: Lääne-Viru

Lugemata postitus Postitas taavi49 »

Ehk on vigane see nupp, millega reguleerid armatuuri valgust. See ju muudab terve armatuuri valgust.

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Kakkusin tulede l?liti karbi maha, aga tee mis tahad lahti ma seda ei saa, et sisse piiluda:) ?htki kruvi seal ei ole, tundub, et koos hoiavad seda ainult igasugu nagad, aga ei julge murda ka- tundub teine ?sna haprake. Tulede k?rguse rutska k?ib kenasti sealt kobaka k?ljest kl?psti ?ra, aga salongivalguse regullnupp on ?lej??nuga ?hes t?kis ja seda ei saanud ma kuidagi ?ra:(
Ökoraider

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer

Lugemata postitus Postitas Sarkfer »

kui ma ei eksi siis n?gin kord siin foorumis ?hte pilti kus oli v?lja toodud ?petus kellade eemaldamiseks ja leidsin sealt k?ihe uksepoolsema katte (tuledel?litist vasakule) alt k?ljelt ?he nupukese. Arvan, et sellel ?sna suur roll asja eemaldamisel. Sorry kui mu m?lu mind petab
[color=yellow]dubaholics[/color]

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer

Lugemata postitus Postitas Sarkfer »

http://www.icbm.org/erkson/personal/myc" onclick="window.open(this.href);return false; ... /index.htm teine pilt

[Muudetud: 14-03-2007 xxxmano]
[color=yellow]dubaholics[/color]

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Selle nupu leidsin kohe ?les ja v?tsin tulede l?liti kobaka ka v?lja kenasti, aga edasi k?ib ta pulkadeks juba v??ga tihkelt ja t?iesti ilma kruvideta, nii et asjale peab v?ga taktitundeliselt l?henema kui ma ei taha sellest junnist hoopis ilma j??da..
Ökoraider

Peps7
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 29 Sept 2005, 18:22
Telefon: 5103244
Auto: VW Golf V 1,6 75kw, Ford Galaxy 1,9TDI 85kw. Hingusele läinud VW Golf III 1,8 66kw, Ford Galaxy 2,3 103 kw
Asukoht: Türi-Paide
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Peps7 »

aga kas enne toimis ilusti?
http://www.ally.ee

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Lugemata postitus Postitas GTI »

S??te keeramise m?just antud anomaaliasse pakun et kahtlusta luku kontaktplaati.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Algselt postitas: Peps7
aga kas enne toimis ilusti?
Enne toimis loomulikult ilusti, lihtsalt ?hel ilusal p?eval kustus armatuur ?ra.
Ökoraider

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Algselt postitas: GTI
S??te keeramise m?just antud anomaaliasse pakun et kahtlusta luku kontaktplaati.

M?ned kuud tagasi oli autoga jama- ei teinud enam k?ivitades piiksugi, siis tuli v?lja et oli mingi s??teluku probleem v?i midagi ja tehti asi korda ning k?ik toimis kenasti. Nii, et sealkandis viimasel ajal t?epoolest susitud on, ehk m?jutas see midagi..
Aga samas eile avastasin sellise asja, et armatuuri valgustus j??b ka pikemalt s?ites t??le kui tulede l?liti keerata l?puni ja siis veel 1mm, misj?rel k?ib nagu v?ike pl?ks ehk siis l?liti liiguks nagu veel v?ikse maa edasi ja lukustusk mingis ebaloomulikus l?plikus asendis ja annaks seej?rel korraliku kontakti. Tundub, et siis v?ib ikkagi l?litit kahtlustada? Aga j?llegi- s??te sissekeeramine m?ngib siiski rolli, nii et peab seda kontaktplaadi asja kaema ikkagi..
Ökoraider

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Pime on kogu armatuur ja uksed, kuid t??tab makk ja p?leb kindalaeka valgustus. Samuti pole probleemi laevalgustusega..
Ökoraider

madtongue
Huviline
Postitusi: 157
Liitunud: 30 Mär 2005, 00:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas madtongue »

Peabki vist seda tegema, siis v?hemalt asi selge kas viga on l?litis v?i mitte.
Ökoraider

Reporter
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 15 Mai 2006, 19:31
Asukoht: TLN

Lugemata postitus Postitas Reporter »

OOT! Kohtume ja ma annan sulle minu luliti - proovid kohe, kas toimub voi ei toimi - parast vaatame edasi.

Igaks juhuks tel. nr. 55-99-49-16
My Fast likes to keep things LIGHT © Reporter Edition

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

Et siis mul praktiliselt sama jama v?i ma pimedaks j??nud :P
Kellade/tahoka valgustus p?leb, laevalgustus jms p?leb.
Aga ei p?le siis soendusnuppude ?mbris jms
Lahendust keegi ?kki pakub? Kuidas mida teha ja kas saan kergesti need nupud sela lahti kistud ja pirnid vahetatud kui vaja?

bradley0073
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 22 Juun 2007, 09:26
Auto: VW golf 3 2.0 85 kw
Asukoht: Kuressaare

Re: Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Lugemata postitus Postitas bradley0073 »

Nii, kuna oma golfil on ka nüüd selline probleem, et poole sõidu ajal lihtsalt kustusid tahoka, soojendusnuppude valgustus ära. Mis juhtmed peaks omavahel ära ühendama lüliti tagant, et vool enam läbi ereduse regullimise nupust ei käi vaid töötaks siis kasvõi max peal?

kristjanmadisson
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Mär 2012, 11:18
Telefon: 56454103
Auto: vw jetta
Asukoht:

Re: Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Lugemata postitus Postitas kristjanmadisson »

Mul ka selline probleem, juba mitmendat päeva jändan.Täpsemalt on nii et kellade valgustus põleb ainult siis kui süüde väljas ja siis tuled peal. Kui süüte siisse lükkad siis kellade tuled kustus. Peale selle on on mingi jama täistule idikaator pirniga täpsemalt et kui pool tuli põleb siis täistule indikaatore ka põleb ja kui paned täistuled siis kustub indikaator tuli kelladeplokkist ära.ning lisaks on ka midagi soendusega. Täpsemalt on nii, et kui süüde väljas, soendus mingi astme peal ja suunatule kangist täistulesid vilgutad, siis hakkab puhur tööle. Juhtmed on kõik üle mõõdetud ning sooviks .
AUTOKS ON VW JETTA MK2.

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

kristjanmadisson kirjutas:Mul ka selline probleem, juba mitmendat päeva jändan.Täpsemalt on nii et kellade valgustus põleb ainult siis kui süüde väljas ja siis tuled peal. Kui süüte siisse lükkad siis kellade tuled kustus. Peale selle on on mingi jama täistule idikaator pirniga täpsemalt et kui pool tuli põleb siis täistule indikaatore ka põleb ja kui paned täistuled siis kustub indikaator tuli kelladeplokkist ära.ning lisaks on ka midagi soendusega. Täpsemalt on nii, et kui süüde väljas, soendus mingi astme peal ja suunatule kangist täistulesid vilgutad, siis hakkab puhur tööle. Juhtmed on kõik üle mõõdetud ning sooviks .
AUTOKS ON VW JETTA MK2.
Kontrolli armatuuri mass üle. Peab olema korralikult ühendatud. Ühendus jääb kaitsmeplokist vasakule, A piilari juurde.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

pihiisa
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 25 Okt 2013, 22:18
Asukoht:

Re: Golf III armatuuri valgustus ei toimi..

Lugemata postitus Postitas pihiisa »

Mul ka mure armatuuri valgustusega. Sain auto nädal tagasi ja juba algusest armatuuri, soojenduse, el. peeglite valgustus ei töötanud. Täna timmisin ventika lülitit (see klemm oli halvasti ja oli lüliti plastikkorpuse ja kaitsme ära sulatanud) ja mingi hetk avastasin, et valgustus kõik toimib. Helenduse reguleerimise nupp samuti toimis. Tegin siis väikese proovisõidu ja tagasi majaees olles keerasin puhuri Thermotronic temp nupust soojemaks ja selle lükkega kustusid tuled. Salongituled ja aku,vee ja muud märgutuled toimivad.

Teine mure on auto välja suremisega. Vahest, peale paremale pööramist sureb auto välja. Kohe uuesti ei käivitu, aga mingi 20-30 sec ootamist käivitub ja sõidab jälle.

Autoks Vento 93a, 1.8l, 66 kw, bens.

Vasta

Mine “Elektroonika”