Pirnid

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Haaker
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 07 Veebr 2005, 15:39
Telefon: 5224363
Auto: VW Bora V5 98, Caravelle 1,9TD 96, Multivan 2,5 TDI 98
Asukoht: Rapla
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas Haaker »

Passatil juba 3 aasta kasutanud Philips BlueWisionit, ei kurda läks paremaks. Audisse sai ostetud Narvad, ei saand sõites väga aru, parem oli, aga kui ees ( teise autoga, naine oli minu autoga siis sabas) korra sõitsin ja peeglisse korra vaatasin olid ikka tuled võõreldest teiste autode tule valgusega ikka hoopis teine lugu. Ei pimestanud aga tuli ise oli valge. Hetkel kaalun sama moodi kas osta kallimad Narvad sisse või vahetada tuled, eks peab Narvad laskma sõbral tellida, kui ei aiata siis tuled. Raplas saab neid pirne tellimisele kindlasti ja RMWst küsida Inzu, tema tellib. Bussil õnneks ei ole tuledega probleemi aga kui tulevad eks siis proovin uued Philipsid ära:D
Armin, VW lojaalne austaja. Minu tegemised siis http://www.haaker.planet.ee/http://web.zone.ee/haaker1

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Re: Pirnid

Postitus Postitas sax82 »

Sai täna ostetud Narva range power blued - Ostuga ülimalt rahul ;) Tartust sai leitud ainult Japan Parts`ist - hinnaks kuskil 8 €-tk H-4

Renyr
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 21 Sept 2011, 11:31
Asukoht: Pärnumaa

Re: Pirnid

Postitus Postitas Renyr »

Sai täna ostetud Osram Night Breaker plusid, enne olid ka mingid osramid mis eelmise omaniku poolt pandud...Proovida pole jõudnud aga eks pühapäeva õhtul näha ole...metsarahvaga pidev kokkupuude, et oleks hea kui näeks neid varem :P Täna vist oli väike metssiga mis oleks peaaegu auto alla jäänud, õnneks keeras otsa ringi pool meetrit enne vasakut nurka. Paar nädalat tagasi üritas põder üle tee joosta.
Pärnus Raunex'ist 2ne komplekt 16 euri, automaailmas olid 19 euri

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas VwBoy »

Kuna pime aeg ees siis läksid rõõmsalt tagasi Narva range power blued (ülimalt rahul) Suvel kasutan bling bling white e! :mrgreen:

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Re: Pirnid

Postitus Postitas sax82 »

VwBoy kirjutas:Kuna pime aeg ees siis läksid rõõmsalt tagasi Narva range power blued (ülimalt rahul) Suvel kasutan bling bling white e! :mrgreen:
Mul kah Blued ees , aga kui suur vahe on Whitel ja Bluel ?

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Pirnid

Postitus Postitas jürts »

Viimati,kui botaanikat uurisin,kasvasid pirnid puu otsas ja autod kasutasid ikka hõõglampe.vms.
Aga siin foorumis keegi seda tähele ei pane......

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Pirnid

Postitus Postitas jürts »

Vote kirjutas:Tahaks vahetada golf 4 2001a. lähitule pirne. Kas tohib panna philipsi võimsamaid halogeen pirne +80% või + 50%. X-Tream power ja Blue Vision. Kas ülevaatusel saab nendega läbi? MInu meelest on need ka tänavalegaalsed aga ülevaatusel vaatavad et liiga valged ja pimestavad ja ei lase läbi?
Eino "PIRNIGA" probleeme pole,kuniks sa neid tuledesse toppima ei hakka :lol: ,kuna PIRN nähtavasti ei põle,kuna tal vee sisaldus ikka liiga suur selleks,et voolu edasi kanda,pigem jääd pimeduse kätte keset ööd :mrgreen:
Aga kui ikka pirnisoov tugev,siis nähavasti prismast saab odavaimaid :mrgreen:

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas VwBoy »

sax82 kirjutas:
VwBoy kirjutas:Kuna pime aeg ees siis läksid rõõmsalt tagasi Narva range power blued (ülimalt rahul) Suvel kasutan bling bling white e! :mrgreen:
Mul kah Blued ees , aga kui suur vahe on Whitel ja Bluel ?

Täitsa arvestavalt suur vahe liba xenod nim juba täitsa!
*Nähtavuse poole pealt ikka ikka julmalt kehvemad kui mõned tavalised pirnid
:D
Viimati muutis VwBoy, 02 Okt 2011, 01:13, muudetud 1 kord kokku.

miilits
Huviline
Postitusi: 2198
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas miilits »

VwBoy kirjutas:
sax82 kirjutas:
VwBoy kirjutas:Kuna pime aeg ees siis läksid rõõmsalt tagasi Narva range power blued (ülimalt rahul) Suvel kasutan bling bling white e! :mrgreen:
Mul kah Blued ees , aga kui suur vahe on Whitel ja Bluel ?

Täitsa arvestavalt suur vahe liba xenod nim juba täitsa!
*Nähtavuse poole pealt ikka ikka julmalt kehvemad kui mõned tavalised pirnid
:D
Ma ei tea, kas minu nägemine siis nii hea, aga mina oma masinaga vaidlen sinu lause kohta vastu. Olen ka proovinud igasuguseid pirne ja viimsed aastad vaid neid kasutanud. Võibolla mängib sul rolli kehv tule plastik klaas vms, aga minu klaasilt tuleb väga hästi valgus välja ja nähtavus hea. Mingi pilt, mis täna hommikul tehtud maja ees. pole küll miskit valgusvihu kaugusest aru saada, aga värvi poolelt küll: http://www.upload.ee/image/2903080/narva.jpg
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas VwBoy »

white kohta käis see et valgustavad kehvemini blued hetkel kõige paremad mis proovinud.Tava halogenist ikka tublisti paremad!

*Miilits sul white seal pildil?
Viimati muutis VwBoy, 13 Dets 2012, 21:24, muudetud 1 kord kokku.

Dejavu
Klubiline
Postitusi: 482
Liitunud: 10 Aug 2011, 11:15
Telefon: 58877695
Auto: 2x vw passat b5.5
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Pirnid

Postitus Postitas Dejavu »

Eile soetasin omale naljaviluks mingid "Extreme white" exelent for tuning, xenon inside pirnid ning üllatus missugune, valge. ilus puhas valge ja näitab üpris hästi. Kirjad peal ütlevad, et see on poola ettevõte nimega BOSMA ELECTIC. Saadaval rimi tuuning letis ning H7 oli 12 eurot paar ja H4 10 Eurot

Markko_
Huviline
Postitusi: 442
Liitunud: 08 Nov 2012, 08:13
Auto: Skoda Superb 1.4TSI Elegance Plus DSG
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Pirnid

Postitus Postitas Markko_ »

Enda masinale sai eile sisse pandud General Electricu (GE on kaubamärk siis) H7 lambid lähituledesse ja selle hinna eest (14 euri paar) on ikka väga kõvad asjad. Ei ütleks, et NightBreakeritele alla jääksid. Kaugtuledes on NightBreaker Plusid ja ka nendega on väga hea valgus ees.

miilits
Huviline
Postitusi: 2198
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas miilits »

VwBoy kirjutas:white kohta käis see et valgustavad kehvemini blued hetkel kõige paremad mis proovinud.Tava halogenist ikka tublisti paremad!

*Miilits sul white seal pildil?
rpw jah
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

Põder
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 07 Juul 2005, 22:04
Telefon: 56696447
Auto: Opel Astra ´06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Pirnid

Postitus Postitas Põder »

Olen ka päris mitu aastat ja erinevatel autodel neid narva pirne kasutanud ( nii RPW kui RPB ). Ilus valge valgus on küll ja lume peal on valgust ka piisavalt aga märja asfaldiga on pigem kehvad. Philipsi xtream powerid tunduvad selle koha pealt paremad. Kui autol on luuptuled ees siis xenoni vastu ei saa miski ( ja kui peale nende paigaldust nad ülevaatus punktis paika reguleerida ei häiri nad ka kedagi )

Vasta

Mine “Elektroonika”