Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Sai autole paigaldatud uuema masina (B5.5 pealt) suure ekraaniga kellaplokk. Kõik töötab ideaalselt kuid pole menüüd kus saab ekraani kustu panna ning veateateid järjest vaadata + ei näita enam välistemperatuuri kellade peal. Kliima ekraanil näitab ilusti välis tempi. Ajus on välistempi anduri viga sees kuid proovisin uut andurit ning see ei andnud tulemust. Proovisin ka teistsugust kliimaplokki kuid siis kadus kliimaplokist ka tempi näit ära. Kus võiks viga olla? Mõni aju seade vale jäänud? Eepromis vaja midagi muuta?
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas R36 »

ardiilves kirjutas:Sai autole paigaldatud uuema masina (B5.5 pealt) suure ekraaniga kellaplokk. Kõik töötab ideaalselt kuid pole menüüd kus saab ekraani kustu panna ning veateateid järjest vaadata + ei näita enam välistemperatuuri kellade peal. Kliima ekraanil näitab ilusti välis tempi. Ajus on välistempi anduri viga sees kuid proovisin uut andurit ning see ei andnud tulemust. Proovisin ka teistsugust kliimaplokki kuid siis kadus kliimaplokist ka tempi näit ära. Kus võiks viga olla? Mõni aju seade vale jäänud? Eepromis vaja midagi muuta?
Mis sul kellade kood on?
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Kood on 3B0 920 845
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas masuurik »

Mainin ära, et mina panin Ardile kellad. Ardi kellad on täpselt samad, mis minul olid. Kellade kood on sama. Lisaks olid meie vanad plokid ühesugused ning can kodeering ka. Vahe vaid selles, et tal manuaali peal, mul automaadi peal ning mõningane erinevus seoses raadio display osaga ja instrument codingus, kuid seal ei saa midagi segada.
Vana kellaplokiga tal temp töötas, uuega ei. Minul aga toimetas algusest peale kõik suurepäraselt.

üks mõte oleks, et ma kirjutan sul enda kellaploki eepromi peale prooviks. Ülimalt vähe tõenäoline, et su uuel plokil keegi seda modifitseerinud oleks eepromi muutmisega.
See temp näit ei töödanud juba ennem, kui needle lit ja püsika tuld kodeerisin ümber. Seega selles viga pole.
Viimati muutis masuurik, 12 Mai 2014, 16:30, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas R36 »

masuurik kirjutas:Mainin ära, et mina panin Ardile kellad. Ardi kellad on täpselt samad, mis minul olid. Kellade kood on sama. Lisaks olid meie vanad plokid ühesugused ning can kodeering ka. Vahe vaid selles, et tal manuaali peal, mul automaadi peal ning mõningane erinevus seoses raadio display osaga ja instrument codingus, kuid seal ei saa midagi segada.
Vana kellaplokiga tal temp töötas, uuega ei. Minul aga toimetas algusest peale kõik suurepäraselt.

üks mõte oleks, et ma kirjutan sul enda kellaploki eepromi peale prooviks. Ülimalt vähe tõenäoline, et su uuel plokil keegi seda modifitseerinud oleks eepromi muutmisega.
See temp näit ei töödanud juba ennem, kui needle lit ja püsika tuld kodeerisin ümber. Seega selles viga pole.
Mida näitab temp measurment blocksis, veakoodid puudvad(va. comfort can-bus)?
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas masuurik »

Vana kellaplokiga tempi näitas nii ekraanil kui measurment alt. Mäletan et vaatasin, kuna veakood oli veamälus olemas.
Uue plokiga ma ei mäleta kas ma kontrollisin. Seda saaks praegu kaabliga vaadata ning oleks selge kas viga kellaplokis. Kui jah, misasi? Kui ei näita measurment alt, siis kuskil juhtmestikus jama.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas R36 »

masuurik kirjutas:Vana kellaplokiga tempi näitas nii ekraanil kui measurment alt. Mäletan et vaatasin, kuna veakood oli veamälus olemas.
Uue plokiga ma ei mäleta kas ma kontrollisin. Seda saaks praegu kaabliga vaadata ning oleks selge kas viga kellaplokis. Kui jah, misasi? Kui ei näita measurment alt, siis kuskil juhtmestikus jama.
Kui ei näita measurmentis siis midagi viga kellades endas. Just panin ka ühele b5-le b5.5 kellad ja measurment all temp kõikus -40 kuni 80 kraadi.
Pinout on kelladel sama, seega seal viga olla ei saa.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Mure passat B5 suure ekraaniga kellaplokiga

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

golfi_vend kirjutas:
masuurik kirjutas:Vana kellaplokiga tempi näitas nii ekraanil kui measurment alt. Mäletan et vaatasin, kuna veakood oli veamälus olemas.
Uue plokiga ma ei mäleta kas ma kontrollisin. Seda saaks praegu kaabliga vaadata ning oleks selge kas viga kellaplokis. Kui jah, misasi? Kui ei näita measurment alt, siis kuskil juhtmestikus jama.
Kui ei näita measurmentis siis midagi viga kellades endas. Just panin ka ühele b5-le b5.5 kellad ja measurment all temp kõikus -40 kuni 80 kraadi.
Pinout on kelladel sama, seega seal viga olla ei saa.
Kui ma ei eksi siis nii oligi.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Vasta

Mine “Elektroonika”