Aux sisend

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Suletud
mõmm
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Nov 2010, 18:02
Auto: Volkswagen Passat Highline TDI 103 kw 2007.a
Asukoht: Tartu/Võru

Aux sisend

Postitus Postitas mõmm »

Kuidas saada b6 passatile (makk rns300) aux väljund?
Viimati muutis HawkHill, 30 Juun 2013, 00:55, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria, muudetud pealkiri teemale vastavaks.

priidu6
Huviline
Postitusi: 691
Liitunud: 27 Okt 2012, 21:09
Auto: Golf III 1.6 / Golf IV 1.9
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Aux väljund

Postitus Postitas priidu6 »

kaabel ju täitsa olemas: http://cdchangeremulator.com/vw-rns300- ... d_140.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tellimise vaev. Saaks ka ise teha, kuid vaja läheb CD petjat... siin veidi juttu:
http://www.adapter-universe.de/Landerfl ... glisch.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Krix
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 28 Dets 2003, 20:12
Auto: VW Golf 5 1,9TDI DSG 2009
Asukoht: Tallinn

Re: Aux väljund

Postitus Postitas Krix »

Ma usun, et pead silmas aux sisendit.

Kas istmetevahelise käetoe laeka sees otsikut pole?
VW Golf 2 1,6D -> VW Golf 3 1,8GT -> VW Bora 1,6 ->VW Golf 5 Variant 1,9TDI DSG

Kasutaja avatar
siLc
Tunnustatud
Postitusi: 2060
Liitunud: 20 Juun 2010, 07:07
Auto: Passat B7 EcoFuel
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Aux väljund

Postitus Postitas siLc »

RNS300-ga vaevalt tehasepoolset sisendit on.

mõmm
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Nov 2010, 18:02
Auto: Volkswagen Passat Highline TDI 103 kw 2007.a
Asukoht: Tartu/Võru

Re: Aux väljund

Postitus Postitas mõmm »

Pigem jah siis sisendit. Vaatasin käetoe sisse, seal on ristkülikukujuline "kork", kuid tugevalt kinni, ei julgenud kangutama hakata. Nii et ei tea mis seal all on. Samuti ei leia ma makist auxi nuppu. Kuidas ta mul tööle peaks hakkama, kui juhtme ära vean.

Andrusito
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 01 Mai 2012, 20:11
Auto: VW Passat B6 2.0 FSI BVY 6-manual
Asukoht: Keila

Re: Aux väljund

Postitus Postitas Andrusito »

Äkki siis oleks mõistlik võtta midagit rohkem funktsionaalset näiteks yatouri või xcar/audiolinki või on vaja ainult audio sisendit? Ise kasutan yatouri, see on muidugi natukene kallim kui lihtsalt aux-i kaabel aga tal on olemas sd kaarti, usb ja aux-i pesa. Xcarlinkid vist olid isegi bluetooth adapteriga. Aux-i töötamist pole veel proovinud aga ümberlülitus toimib vist sama CD nuppuga makkil(endal RCD300). RNS300 sobivuse kohta ei saa praegu 100% öelda, aga peaks ikka toimida kui on CD changer-i ühendamise võimalus.

mõmm
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Nov 2010, 18:02
Auto: Volkswagen Passat Highline TDI 103 kw 2007.a
Asukoht: Tartu/Võru

Re: Aux väljund

Postitus Postitas mõmm »

Uurisin bluetooth süsteemi ja tuleb välja et tuleb osta selle jaoks ka adapter suure raha eest. Hakkasin ise juba uue maki peale mõtlema, millel bluetooth sees, ning aux/usb võimalus. Kuid ei tea millise maki kasuks otsustada ja kuidas multifunktsionaalne rool ja navi tööle saada ja samuti ei tea millist makki otsida. Ehk oskab keegi nõu anda ja natuke lähemalt rääkida nendest VW makkidest.

http://www.autotuuning.eu/volkswagen2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Siin lehel on makke olemas, kuid nad on kõik üsna sarnased.

Kasutaja avatar
siLc
Tunnustatud
Postitusi: 2060
Liitunud: 20 Juun 2010, 07:07
Auto: Passat B7 EcoFuel
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Aux väljund

Postitus Postitas siLc »

Andrusito kirjutas:Aux-i töötamist pole veel proovinud aga ümberlülitus toimib vist sama CD nuppuga makkil(endal RCD300). RNS300 sobivuse kohta ei saa praegu 100% öelda, aga peaks ikka toimida kui on CD changer-i ühendamise võimalus.
Mul on RCD 300 taga selline yatour´le sarnanev klots ning AUX toimib nö. koguaeg, ka siis kui midagi USB või SD kaarti pealt mängib. CD nupuga selle klotsi-siseseid funktsioone näppida ei saa mu teada kuna see originaalis vahetab maki sisese CD ja CD vaheti vahel.

Pilt

Aga ilmselt RNS 300-ga töötab see kah kuna sellelgi on RCD 300 ja kõigi muude uuemate VW makkidel kasutuses olev Quadlock ühendus.
mõmm kirjutas:Uurisin bluetooth süsteemi ja tuleb välja et tuleb osta selle jaoks ka adapter suure raha eest. Hakkasin ise juba uue maki peale mõtlema, millel bluetooth sees, ning aux/usb võimalus. Kuid ei tea millise maki kasuks otsustada ja kuidas multifunktsionaalne rool ja navi tööle saada ja samuti ei tea millist makki otsida. Ehk oskab keegi nõu anda ja natuke lähemalt rääkida nendest VW makkidest.

http://www.autotuuning.eu/volkswagen2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Siin lehel on makke olemas, kuid nad on kõik üsna sarnased.
VW originaalmakid on RNS 510 ja RCD 510, muud on "hiinakad". Originaalmakkidel ei ole sisseehitatud Bluetoothi, selleks tuleb kunde listme alla eraldi originaalmoodul paigaldada ja juhtmed vedada. Roolinupud peaksid toimima ilma liigse kärata.
See-eest hiinakatel on BT ja roolinuppude tugi, kas see reaalselt toimib - seda ei oska kosta.

mõmm
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15 Nov 2010, 18:02
Auto: Volkswagen Passat Highline TDI 103 kw 2007.a
Asukoht: Tartu/Võru

Re: Aux väljund

Postitus Postitas mõmm »

Siis otsustaks ikkagi siiski pigem selle yatouri ja bluetooth adapteri kasuks. Yatouri peidaks kindalaekasse ära. Aga seda bluetooth adapterit esindusest küll 300 euriga ostma ei tahaks, kas on neile ka mingisuguseid hiina variante või saab kuskilt odavamalt ?

Andrusito
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 01 Mai 2012, 20:11
Auto: VW Passat B6 2.0 FSI BVY 6-manual
Asukoht: Keila

Re: Aux väljund

Postitus Postitas Andrusito »

USB changer+bluetooth adapter kindlasti tuleb odavamalt välja. Pakun et kusagilt 100-150 eur ringis. Aga küsimus kust saab osta sellist varianti, minu yatour ei toeta bluetooth adapterit, siin vend on ühendanut audiolinki+bluetooth ja peitis seda moodulit mikrofooniga laesse.(makk tal on vist sama rns300)
http://b6club.ru/viewtopic.php?f=54&t=6 ... 0%BC%D0%B0

Ise võib olla kunagi ostan endale RNS510, aga nende min hind on tavaliselt 500 kandis. Hiina makkidel on kindlasti bluetooth+internet+7 tolline ekraan+roolinuppude tugi ja mõistlik hind võrreldes originaaliga aga küsimus kuidas nad vastu pidavad+räägivad et raadio vastuvõtt on kehvem kui originaalil kuna passatidel ei ole päris tavaline antenn. Ja siin mul on küsimus kuidas kellel võtab vastu originaal makk linnast 20-60 km kaugusel? Mina näiteks ei ole sellega väga rahul, kuid mõlemad antennid on ühendatud. Üheks põhjuseks võib olla toon kile, kui see ei tohiks mõjutada.

mariomk
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 19 Juun 2013, 13:00
Auto: Skoda Superb 2014a 2.0TDI 125kw
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

Re: Aux väljund

Postitus Postitas mariomk »

kas sellise asjaga saaks ka usb ja auxi tööle või sellega aga see oleks vist kõige mõtekam osta, kui eelnevat lugeda
Makiks on mul RCD 300. Kas neid kolme asja saab minu makiga kindlalt ka ühendada?

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Aux väljund

Postitus Postitas Laur »

Bluetooth adapteri ostsin ebayst ca 80.-£
M.O.T.T

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Aux väljund

Postitus Postitas HawkHill »

mariomk kirjutas:kas sellise asjaga saaks ka usb ja auxi tööle või sellega aga see oleks vist kõige mõtekam osta, kui eelnevat lugeda
Makiks on mul RCD 300. Kas neid kolme asja saab minu makiga kindlalt ka ühendada?
Igaljuhul valiks selle viimase, mis loeb SD kaarte ja USB-d, eriti kui autos pole seni ka CD-boxi.
Vähemalt seal seadme kirjelduses on ju ka RCD 300 toetatud seadmete nimekirjas olemas.

Andrusito
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 01 Mai 2012, 20:11
Auto: VW Passat B6 2.0 FSI BVY 6-manual
Asukoht: Keila

Re: Aux väljund

Postitus Postitas Andrusito »

Viimase asja olen ise kasutanud koos RCD 300-ga. Mängib mp3 usb pulgast või sd-kaartist. Aux ka olemas, ainult oli vaja vist mälupulga või sd-kaarti enne välja tõmmata kui tahad aux-st midagit kuulata. Praegu on see mul müügis kuna nüüd makkiks RNS 510, kui on huvi siis ps.

mariomk
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 19 Juun 2013, 13:00
Auto: Skoda Superb 2014a 2.0TDI 125kw
Asukoht:
Tänatud: 1 kord

Re: Aux sisend

Postitus Postitas mariomk »

siis peab ikka selle viimase variandi kunagi ära ostma.
Tänud!

Suletud

Mine “Audio ja video”