Makk ei tunnista mälupulka

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Makiks Grundig GE130 , Mälupulka ei tunnista , mälupulk ise 4GB , sai tehtud formaat FAT32 pealt NTFS ikka ei toimi , pikem jutt kopeeritakse varsti vabast teemast siia, polnud mõtet seal risustada.
Äkki keegi teab mida veel pulgal või makil seadistada , makil nagu midagi seadistada ei anna aga võibolla pulgal siiski annaks ?

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Laur »

Proovi väiksemat või fat16
Kuigi kuskiltmaalt tuli piir ette, vbolla 4gb ei saagi fat 16 vormindada.
Viimati muutis Laur, 17 Juul 2015, 12:50, muudetud 1 kord kokku.
M.O.T.T

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas wolkar3 »

Pakuks puudulikku kaabeldust..

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Tannu19 »

Kõige alguses tuleks diagnostikaks endale teine pulk kõrvale võtta. Kui juba USB, siis saab ka telefoni taha toppida. Teeks ikka praegu kindlaks, et riistvaralised pooled vigased pole.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

FAT32 on tõesti kõige väiksem sellel aga...

kuna mul neid pulkasid 10 siis viskasin ühe loo suvaliselt peale ei formaatinud ega kustutanud eelmisi katalooge ja hakkas tööle FAT32-ga, ei tea kas äkki see vanade failidega kustus mingi asi ära mis makis ei tunnista aga arvutis tunnistab..õnneks on seda vana materjali seal ainult 500mb , äkki peakski alles jätma , las tiksuvad seal muusika vahel , teeb eraldi kataloogid ja kogu moos , vanad failid on siis kasutusjuhendid mingile seadmele mis on tootmisest maas lihtsalt ja pulgad oleks prügikasti lennanud.

eelmistel pulkadel olen siis need kasutusjuhendid lihtsalt ära kustuitanud ja oma sodi peale visanud..

E: surfasin natukene vanades manualide kataloogides ja silma jäi .txt fail - These folders contain the source files of the index file Start.html.
Deleting or editing these files will affect the index file's functionality and layout.
ju siis mõjutas nii et makk ei tunnista seadet aga arvuti tunnistab.
Viimati muutis Stollu, 17 Juul 2015, 20:53, muudetud 1 kord kokku.

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Tannu19 »

Sorry, aga minu seisukohast vaadates see, et järsku hakkas ühega tööle pole mingi eriline lahendus. :)
Ma hetkel ei näe, kuidas saaks failipaigutustabeli adressaadi bittide arv määrata ära selle, kas sõiduki makis mängib pulk või mitte :D Täpsustagu keegi, kes teab.

Need kaustad/folderid lihtsalt sisaldasid faile/pilte jne, millele oli Start.html koodis viidatud. Ei rohkemat ega vähemat ning hetke probleemiga ei olnud midagi pistmist.

Kas ühelegi nendele pulkadele arvutis format´i tegid ? Võimalik, et mingi krüpteering oli peal. Tänapäeval igasugused telerid ja värgid teostavad sellist pulli.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas R36 »

Format - Fat32 ja peaks toimima. Ainuke, mis ma avan, et võib veel olla, et kui on 2 partitsiooni tabelit, siis ei oska automakk sellega midagi peale hakata. Kuskil disk manageriga vaadata ja kui on siis kustutada ja üks teha. Muud nagu ei oska soovitada.

Isegi see index fail oleks formati korral ära kustunud.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5387
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas jussike »

R36 kirjutas:Format - Fat32 ja peaks toimima. Ainuke, mis ma avan, et võib veel olla, et kui on 2 partitsiooni tabelit, siis ei oska automakk sellega midagi peale hakata. Kuskil disk manageriga vaadata ja kui on siis kustutada ja üks teha. Muud nagu ei oska soovitada.

Isegi see index fail oleks formati korral ära kustunud.
Ehk oli tõesti mitu partitsiooni. Mul oli ükskord kiiresti vaja 8gb sd kaarti, leidsin ühe töö juurest sise võrgu ruuteri vms seest, mõtlesin, et kopeerin sealt kõik arvutisse, kasutan oma vajadusel ära ja pärast ennistan. Kui aga kaardi arvutisse toppisin, näitas, et kaardi kogu maht on 56 mb, kus nagu ülejäänud 7,44gb jäi? Arvatavasti oli kaart kaheks tehtud ja üks osa krüptitud, nii, et isegi tavalise arvutiga seda ei näinud.
Vaata kas kas arvuti näitab lubatud mälumahtu. Kui tunduvalt vähem, võibki seal koer maetud olla.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

jussike kirjutas:
R36 kirjutas:Format - Fat32 ja peaks toimima. Ainuke, mis ma avan, et võib veel olla, et kui on 2 partitsiooni tabelit, siis ei oska automakk sellega midagi peale hakata. Kuskil disk manageriga vaadata ja kui on siis kustutada ja üks teha. Muud nagu ei oska soovitada.

Isegi see index fail oleks formati korral ära kustunud.
Ehk oli tõesti mitu partitsiooni. Mul oli ükskord kiiresti vaja 8gb sd kaarti, leidsin ühe töö juurest sise võrgu ruuteri vms seest, mõtlesin, et kopeerin sealt kõik arvutisse, kasutan oma vajadusel ära ja pärast ennistan. Kui aga kaardi arvutisse toppisin, näitas, et kaardi kogu maht on 56 mb, kus nagu ülejäänud 7,44gb jäi? Arvatavasti oli kaart kaheks tehtud ja üks osa krüptitud, nii, et isegi tavalise arvutiga seda ei näinud.
Vaata kas kas arvuti näitab lubatud mälumahtu. Kui tunduvalt vähem, võibki seal koer maetud olla.
Seal pole tarvis isegi krüpteerida, kuna Windowsi all ei tarvitse üldse ilma eraldi draiverita kõiki (näiteks Linuxi) failisüsteeme näha.
Viimati muutis HawkHill, 18 Juul 2015, 00:38, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Pulk 1 - Formaaditud ja eelnev kõik kustutatud - makk ei tunnista - capasity näitab 3.73GB - file system NTFS
Pulk 2 - midagi ei näppinud , kõik jäi nagu oli - makk tunnistas - capasity näitab 3.72GB - file system FAT32

kuskil seal järelikult midagi ikka peidus oli

see pulk nüüd selle ühe lauluga töötas igatahes
Pilt


arvan et see 500mb seal mingit muud kraami mind ei sega , ei hakka igaksjuhuks midagi näppima enam , pole nii pädev.

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1125
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas volkar »

Aga vaata Disk Management alt. Seal vähemalt näha kõik osad, ka varjatud
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

nagu ma arusaan siis see 17mb ongi varjatud failid ?


Pilt

ivohi
Huviline
Postitusi: 839
Liitunud: 24 Sept 2008, 14:51
Auto: Passat '00 Passat '92 Transporter '86 Polo '78
Asukoht: Tallinn/Põlvamaa
Tänatud: 6 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas ivohi »

See on unallocated. See ei mängi rolli selles probleemis.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

kuna eelnevalt on tehtud teistel pulkadel lihtsalt parema klõpsuga Delete siis järelikult on kataloogides mingi elutähtis fail mis siis makis ei tööta.

Index kataloogis on igatahes mingid .css ja .js failid

ega ma ausalt öeldes ei jaga ka seda it värki , minu jaoks mõistlik lahendus on siiski kasutatud pulkadel jätta sellised mitte segavad mahud alles.

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1125
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas volkar »

Stollu kirjutas:kuna eelnevalt on tehtud teistel pulkadel lihtsalt parema klõpsuga Delete siis järelikult on kataloogides mingi elutähtis fail mis siis makis ei tööta.

Index kataloogis on igatahes mingid .css ja .js failid

ega ma ausalt öeldes ei jaga ka seda it värki , minu jaoks mõistlik lahendus on siiski kasutatud pulkadel jätta sellised mitte segavad mahud alles.
Veel küsimus, et kui formaadid oma USB pulka, mis väärtus on sul allocation unit size??
Autoraadiote jaoks ei soovitata seda liiga suureks panna
► Näita Spoilerit
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Vasak ei tööta mis on formaaditud , parem töötab.



Pilt

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1125
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas volkar »

no aga pane vasak fat32-e ja sama kiirusega, mis paremal
Viimati muutis volkar, 18 Juul 2015, 14:08, muudetud 1 kord kokku.
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Vasak oli FAT32 ja sama kiirusega lihtsalt need kataloogid said lihtlabaselt kustutatud ja makk ei tunnistanud seadet - NO DEVICE
Paremaga ma ei teinud midagi , kõik kataloogid jäid pulgale , tirisin sinna lihtsalt lood peale , tegin omaks kataloogiks ja see töötab.

seega ma arvan siiani , et seal kataloogides oli mingi fail mida ei tasunud kustutada.
Minule on lihtsam nii , et ma ei torgi neid vanu jääke pulgal ja lisan vaid omad kataloogig muusikaga ja saan kuulata anyway :) ma tõesti ei jaga seda matsu mis kus ja milleks :)

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas Tannu19 »

Ükski pulk ei vaja mängimiseks mingit faili. Seega ei saa peituda viga selles, et kustutasid oma pulgalt mingid vanad töö failid ära ning nüüd enam ei mängi.

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 828
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 88 korda
Tänatud: 47 korda

Re: Makk ei tunnista mälupulka

Lugemata postitus Postitas anonymous2 »

jussike kirjutas:
R36 kirjutas:Format - Fat32 ja peaks toimima. Ainuke, mis ma avan, et võib veel olla, et kui on 2 partitsiooni tabelit, siis ei oska automakk sellega midagi peale hakata. Kuskil disk manageriga vaadata ja kui on siis kustutada ja üks teha. Muud nagu ei oska soovitada.

Isegi see index fail oleks formati korral ära kustunud.
Ehk oli tõesti mitu partitsiooni. Mul oli ükskord kiiresti vaja 8gb sd kaarti, leidsin ühe töö juurest sise võrgu ruuteri vms seest, mõtlesin, et kopeerin sealt kõik arvutisse, kasutan oma vajadusel ära ja pärast ennistan. Kui aga kaardi arvutisse toppisin, näitas, et kaardi kogu maht on 56 mb, kus nagu ülejäänud 7,44gb jäi? Arvatavasti oli kaart kaheks tehtud ja üks osa krüptitud, nii, et isegi tavalise arvutiga seda ei näinud.
Vaata kas kas arvuti näitab lubatud mälumahtu. Kui tunduvalt vähem, võibki seal koer maetud olla.

infoks, et 1GB kaart/pulk ei ole kunagi mahutavusega 1GB :)
jne
8GB puhul siis reaalne maht on
8000000 jagad 1024ga ja veel korra 1024ga ja saad 7,6GB umbes, mis ongi siis sinu 8GB pulga/kaardi reaalne mahutavus.
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Vasta

Mine “Audio ja video”