2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
egertl
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:10
Telefon: 56818110
Auto: Volkswagen Passat B3
Asukoht: L-Virumaa Rakvere Sõmeru

2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas egertl »

Terekest.

Tegu siis pealkirjas mainitud mootorigiga passat b5.5 ehk hitler rahvakeeli.
Mure siis järgmine et lekivad tõsiselt mootoriõli klapikambrikaanel need kummist tihendid/rõngad kust pihustid välja ulatavad.
Rakveres sai kammitud mööda erinevaid autopoode(autoexpert/anome ja veel mõned, öeldi et nendega on probleeme ja ei one pakkuda. Lisaks otsisin 100 erinevat neti varuosapoodi kus polnud isegi ühtegi komplekti kus oleks need olemas.

Huvitav et niipalju kui ma neid mootoreid vaadanud olen siis julgen väita et kõigil lekivad või rasvased. Kõlab nagu tüüpviga, aga kusagilt võtta ei ole...

Ehk on kedagi kes teab kus on võimalik neid haknida eraldi või mõtekas oleks siis juba koos kkk tihenditega.
Lisan täpsustuseks igaksjuhuks pildi ka.
Pilt
I Love oldschool

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

egertl kirjutas:Terekest.

Tegu siis pealkirjas mainitud mootorigiga passat b5.5 ehk hitler rahvakeeli.
Mure siis järgmine et lekivad tõsiselt mootoriõli klapikambrikaanel need kummist tihendid/rõngad kust pihustid välja ulatavad.
Rakveres sai kammitud mööda erinevaid autopoode(autoexpert/anome ja veel mõned, öeldi et nendega on probleeme ja ei one pakkuda. Lisaks otsisin 100 erinevat neti varuosapoodi kus polnud isegi ühtegi komplekti kus oleks need olemas.

Huvitav et niipalju kui ma neid mootoreid vaadanud olen siis julgen väita et kõigil lekivad või rasvased. Kõlab nagu tüüpviga, aga kusagilt võtta ei ole...

Ehk on kedagi kes teab kus on võimalik neid haknida eraldi või mõtekas oleks siis juba koos kkk tihenditega.
Olen neid tihendeid kõva netis ringikammimise tulemusena leidnud ainukese kohana Poolast eelmisel aastal ühelt poolakeelselt leheküljelt. Siis oli nõus ka Forss neid mulle sealt tellima aga hiljem nad loobusid tellimise keerukuse tõttu või mingil muul põhjusel. Tegelikult peaks selle ostukoha uuesti välja otsima oma vanadest andmetest ja asja uuesti käsile võtma, kuna ka minu mootoril on samast kohast leke.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Kuulda on jutte, et neil on isegi orig. kood peal, kuid reaalselt pole selle koodiga kataloogis midagi teha. Tihendid tulevad koos kaanega.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas rako »

Kas tegemist võib olla selle lehega: http://e-katalog.intercars.com.pl/
Mõned aastad tagasi olen sealt tellinud.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

rako kirjutas:Kas tegemist võib olla selle lehega: http://e-katalog.intercars.com.pl/
Mõned aastad tagasi olen sealt tellinud.
Minu lehekülg ei olnud see aga kui ma Forssiga oma kirjavahetust natuke uurin, kui arvutisse sattun, siis ilmselt leian ka lingi õige tootega (juhul kui seda seal enam on). Olemas oli seda lausa 2 versiooni ja teine oli mingi täiustatud tihendimudel.

egertl
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:10
Telefon: 56818110
Auto: Volkswagen Passat B3
Asukoht: L-Virumaa Rakvere Sõmeru

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas egertl »

oho tundub et ma pole ainus, asi tõsisem. Orginaal koodiga pole eriti vist midagi peale hakata. Kuskilt jäi kõrva ka et pakutakse koos kaanega aga siis pidi kirve selga virutama, ja kaant ennast nagu polegi vaja ju..


Tuhlasin sellel poola aadressil, tundub et leidsin vist õiged asjad. maksmine ja trantsport kujuneb esialgu suht ulmeliseks :S
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... aliwa.html
I Love oldschool

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas rako »

Teatud väiksemad poed tellivad sealt igapäevaselt. Tuleb vaid need üles leida :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

egertl kirjutas: Tuhlasin sellel poola aadressil, tundub et leidsin vist õiged asjad. maksmine ja trantsport kujuneb esialgu suht ulmeliseks :S
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... aliwa.html
Mis seal ikka ulmet - natuke üle 20 euri komplekt koos saatmisega? Uus klapikambri kaas maksab kusagil 120-150 eurot poes ja neid 2 vaja, kui mõlemal leke.

Leidsin oma poe ka üles, link pole küll õige enam aga asjad ikka saadaval: http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNot ... =przedmiot

Tegin tõlke toote kirjeldusest google tõlkega ja selle järgi oleks peaaegu niikui muinasjutt selle täiustatud tihendi kestvus :D :
► Näita Spoilerit

egertl
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Jaan 2014, 19:10
Telefon: 56818110
Auto: Volkswagen Passat B3
Asukoht: L-Virumaa Rakvere Sõmeru

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas egertl »

Okei, suured tänud!! Selles mõttes et ei ole kunagi näiteks poola lehelt tellinud, selles suhtes keerukas. Saatmine jne. Tegelikult tegin postituses väikese vea, mootor 110 KW aga erilist vahet vast ei oõe kuna motod suht samad ja probleem ka.
I Love oldschool

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas GTI »

Kuidas antud lehega on ei tea aga selle asemel et miskise poolakeele e-poega jännata on lihtsam müüjale meil saata ning euroopa makse teha. Ingliskeelt räägivad nad pea kõik.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas dellu »

ma ei tea, Poolakad ja inglise keel küll väga kokku ei käi. Isegi hotelli adminnid enamasti ei räägi, nii 80% kindlasti mitte. Ma olen seda maad ikka loendamatu arv kordi läbinud ja hotellid, bensukad, isegi veoki teemaksud jne esindajad ei räägi. Üks politseinik jooksis suisa eest ära kui Inglise keeles tahtsin selle sama teemaksu esinduse asukoha infot küsida.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

dellu kirjutas:ma ei tea, Poolakad ja inglise keel küll väga kokku ei käi. Isegi hotelli adminnid enamasti ei räägi, nii 80% kindlasti mitte. Ma olen seda maad ikka loendamatu arv kordi läbinud ja hotellid, bensukad, isegi veoki teemaksud jne esindajad ei räägi. Üks politseinik jooksis suisa eest ära kui Inglise keeles tahtsin selle sama teemaksu esinduse asukoha infot küsida.
Samal arvamusel inglise keele suhtes Poolas. Niikui tuttavad on rääkinud, siis Poolas saab pigem hakkama vene keelega aga enne jutu alustamist tuleb teada anda et oled Baltikumist, siis on enamus poolakad hoopis teise suhtumisega. Niikui mitu tuttavat on väitnud, siis lihtsalt vene keeles rääkimist alustades räägiks poolakaga niikui tühja kohaga, kuna venemaalased Poolas populaarsed just pole.

Niiet kui sinna tihendite ostmise suhtes helistaks, siis ilmselt teeksin ka seda alguses kindlasti vene keeles.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas rako »

Poolas inglise keelega tõesti ei tee mitte midagi :) Kümneid kordi sealt läbi sõitnud ja üritanud ööbida/süüa ja alati on üks k*pp ja keeks sellega.

Põhimõtteliselt peaks saama neid tihendeid ka mõõnud järgi mujalt osta. Tavaline ringastihend ju.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Lisan veel, kuna tellin kasutatud juppe Poolast tihti, siis ennem vigane google Poola keel, kui ükskõik, mis muu. Küll aga on mõnel lehel kirjas, et Inglise keeles ka võib tülitada, siis see inglise keel kah nagu on. :)

Igatahes, kes tellimisega tegeleda ei taha, siis Tartu Forsist saab kindlasti neid tihendeid. Küll mitte päevaga, aga saab!
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas GTI »

rako kirjutas:Poolas inglise keelega tõesti ei tee mitte midagi :) Kümneid kordi sealt läbi sõitnud ja üritanud ööbida/süüa ja alati on üks k*pp ja keeks sellega.
Põhimõtteliselt peaks saama neid tihendeid ka mõõnud järgi mujalt osta. Tavaline ringastihend ju.
Pilt
kui tavaliseks seda profiili nüüd pidada. Inglise keele suhtes pidasin silmas ikka neid kes üleeuroopalise kaubandusega tegelevad (ning siiani on suhtlus küll korrektne ja mõlemapoolselt kasulik olnud) mitte kiirtee ääres naiste sebimist. :mrgreen:
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

teet82
Huviline
Postitusi: 622
Liitunud: 14 Nov 2013, 16:08
Auto: VAG
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 27 korda

Re: 2.5 TDI V6 132KW (hitleri mootor) Pihusti tihendite küsimus.

Lugemata postitus Postitas teet82 »

Lisaks sellele erilisele profiilile on nad originaalis kaanega ühes tükis, nö kinni vulkaniseeritud sinna.
Olen kuulnud, et mõned otsivad mingi peenema O-rõnga ja suruvad pihusti ja originaal tihendi vahele.
Ise olen teinud hermeetikuga, paljud teevad nii. Võtsin kaaned maha, korralikult puhtakse tihendite osa brake cleaner-iga ja peale tagasi. Seejärel surusin hermeetiku sinna peale/vahele ja üleliigse pühkisin kohe ära. Tulemus sai viisakas, midagi eriti näha ei olegi. Tagasivoolud olid küljest võetud, augu võiks kinni teipida, et sisse ei läheks sinna midagi. Kindlasti tuleks lasta ära kuivada, mitte kokku ja kohe käima. Mingid tankla hermeetikud on jama, ise kasutan mootorite juures seda: http://ivano-frankivsk.prom.ua/p1078959 ... redirect=1

Vasta

Mine “Diislid”