Aidake valida. R36 vs tavaline B7 3.6

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Kasutaja avatar
evald112
Klubiline
Postitusi: 389
Liitunud: 18 Apr 2012, 13:49
Auto: B8 Passat 2.0TSI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 31 korda

Aidake valida. R36 vs tavaline B7 3.6

Lugemata postitus Postitas evald112 »

Hei!

Olen järgmise auto otsinguil ning huvi kahe sellise isendi järele. R36 on pealtnäha tavaline B6, mille vedrustus on madaldatud 25mm võrra, esi ja tagumine pamper on veidi vihasemaks välja venitatud, tagaluugile ka väike tiib lisatud. Valikutes ka pärli efektiga sinine värv, sinised suppordid, R36 kirjadega grill, lävepaku liistud, istmed ja rool.
Vastukaaluks siis veidi uuem B7 kerega ja 3.6 liitrise (ehk siis sama) mootoriga auto, mis ongi täiesti tavaline passat, lihtsalt võimsama mootoriga.


Minu enda isiklik arvamus hetkel on see, et R36 puhul tegemist siis vähe erilisema ja omanäolisema autoga (foorumis oleks vist esimene päris R36) ning see võimaldaks veidi eristuda. Madalam (ilmselt jäigem veidi) vedrustus, värvitud suppordid, suuremad pidurid ees 345mm. Need on kõik asjad mida tegelikult sooviks nagunii. Ja mis puudutab elektroonilisi lisasid siis see masin standardis varustatud päris korralikult ja muude asjade lisamine ei ole probleem nagu siit foorumist lugedes olen aru saanud.
B7 on lihtsalt tavaline passat minu jaoks.


Nõustuge või lükake ümber.

Siin on siis võimalikult sarnased näited kahe sinise variandi vahel.

Pilt
Pilt

Sellel teemal on 57 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”