VW New Beetle 2001 1,9 66kw- läheks piiridest välja?!

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
metsapoole
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 16 Mär 2020, 19:03
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

VW New Beetle 2001 1,9 66kw- läheks piiridest välja?!

Lugemata postitus Postitas metsapoole »

Servus
Mind pea kolm aastat teeninud Sharani matkakas läks maakodusse, kus kõik loomad jooksevad vabalt ja...
Nüüd tekkis mingi hull mõte, ilmselt leina mõjul, et ostaks endale New Beetle`i. Ma tean- suurema osa elanikkonna jaoks on tegu naistekaga. Mul on idee- retroveljed, retro katuseraam. Ja kui ressurssi üle jääb, teha ka värvitööd- külg elevandiluu värvi. Ise suudan tekitada miski retromustriga istmekatted. Aga pigem pakub huvi, kas siin on keegi, kes uue põrnikaga kokku puutunud? Bensukad on üllatavalt janused, hetkel silmapiiril üks sinine disla Viljandis, müügiplatsil. Miks viimane silma jäi- kärukonks. Minu jaoks väga oluline lisa- jalgratta paigaldamiseks. Kui välimus juba saaks selliseks, nagu ma vaimusilmas ette näen, siis läheks sisustuse kallale, aga see (tagumine istmepaar välja ja tekitada laminaadiga lame pind) on esialgu lihtsalt selle taga, kas asi üldse teoks saab. Üritan ka siia pilti sisestada oma ideest, aga ei õnnestu...Sry
Viimati muutis metsapoole, 24 Apr 2023, 18:45, muudetud 1 kord kokku.

Sellel teemal on 8 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”