Golf, Passat B7 lõpp või alguse B8

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Golf, Passat B7 lõpp või alguse B8

Lugemata postitus Postitas masuurik »

Tere.

Olen taaskord jõudnud oma otsaga siia foorumisse.
Müüsin maha 2 aastat naist sõidutanud Toyota maasturi. Siiani vist kõige murevabam auto, mis meil olnud.
Müüsime maha, kuna tahame uuemat.

Kuna lasen naisel endal auto valida, siis olen siia tagasi tulnud kirjutama mõneti tänu tema soovidele.
Ta ei soovi Audit ega BMW. Mersu ei mahu visuaalse ebasümpaatia tõttu tema nimekirja. Jaapanlasi sõidumugavuse tõttu enam ei tahaks.
Soov on osta auto, mis oleks visuaalselt hall mass, sõites samas mugav ning ruumikas. Mõistlike pidamiskuludega ja töökindel.
Pühapäevaks tarbime natuke teisi autosid, seega liigselt emotsiooni ei otsi ja naine ei taha iga kriipsu pärast silmi peast nutta.
Ütlen ausalt ära, et olen viimased aastad peale B5 projekti tõsisemalt Audisid ehitanud ja pole liigselt erinevate VW mootorite hädadega kursis.
DSG osas tean nii kasti probleeme, kui ka hooratta probleeme. 110kW, 125kw, 130kW mootorite kohta võiks keegi rohkem kirjutada, et mida jälgida.
Endal on remondipinnad, töövahendid ning arvutid olemas, seega remonti ma ei pelga, aga eelistaks selle vältimist:)

Kriteeriumid:
Auto peaks olema universaalkerega kindlasti
Automaat
Eelistaks tumedat kerevärvi ja tumedat sisu. Ei pea olema kindlasti nahk.
Diisel?
Püsikiiruse hoidja
Istmesoojendused
Keyless
On-board Navi
Kompuuter
Led päevasõidutuled
2014a alates


Võimaluse korral valiks juurde:
Nelivedu(pole eluliselt oluline)
Elektriline tagaluuk
ACC
17-18 rattad
Soodsa hinna ja hea varustusega autoesinduse demoauto või autoesinduse poolt müüdav koos mootori ja kasti garantiiga.

Oleme jõudnud sinnamaani, et naisele ostetav auto peaks olema uuem Golf, Lõpuotsa 125-130Kw Passat või esimese ringi Passat B8.
Hinnapiiriks ilmselt jätame 15-20k.

Mulle tundub, et B8 saab selle raha eest sellise nigela varustusega ning lihtsakoelise/plangu.
B7 saab väga korraliku, aga mis mind natuke häirib, on see, et tegu ikkagi osaliselt B6 ga ning sellepärast ma praakisin ka b8,5 Audi allroadi välja, sest tal on 2007 a kerejoon.
Golfi saab päris hea varustusega, aga mootorid tunduvad veidi lahjad ning ehk on see auto universaalina ka natukene liiga väike/viimistlemata?

CC ja sedaan pole kahjuks variant. Ma MB CLS või A6/A7 juba üritasin... Need kipuvad hinnapiiri lõhki ka ajama ning natukene liiga iluautoks jälle kujunema.
Viimati muutis masuurik, 30 Apr 2018, 15:42, muudetud 1 kord kokku.

Sellel teemal on 40 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”