K: Golf 2 Gti koonusfiltri paigaldus?

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

K: Golf 2 Gti koonusfiltri paigaldus?

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Tervist.
Selline kysimus, oleks soov panna omale koonusfilter 91 aasta golf 2-hele, aga ?hulugeja andur vms on ?hufiltri kaane kyljes, et ilma selleta auto ei t88ta. Et kuidas panna koonust nii, et t88taks auto?
Ait2h:)

nephex
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 26 Dets 2006, 13:54
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas nephex »

ei tule praegu pilti silmeette, aga ?hulugeja peaks ikka eraldi filtri kaane k?ljest ka eraldatav olema, kuidas sa ostad uue ?hulugeja muidu, koos kopsikuga? :D aga v?ibolla m??aksegi nii, ega ma ka ei tea :P
olen kuulnud et pestavaid filtreid ei soovitata panna peale kui sul ?hulugeja kohe seal taga on. sest puhastamise k?igus v?ib liiga palju ?li sattuda ja se sattuda ?hulugeja kuumtraadile vms.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Ei no loogiline jaan, et on eraldadav, aga kuhu ma sul selle siis topin, kui selle sealt ?ra v?tan? M?te ongi selles.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas --keit-- »

Kas keegi siis ple t?esti golf 2 gtile paigaldanud koonusfiltrit?:)

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Kuskil vortexis n?gin pilti, kuidas sinna alla ise metallist mingi karp oli aretatud ja siis seal otsas koonus. Ma arvan, et ei tohiks v?ga raske olla :P
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Peasilinder
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 16 Mai 2007, 22:32
Auto: vw golf II td 44kw`91, BMW 525 TDS E39`97, BMW 316 E36 , Saab 95` 97,Corolla AE82 ,GSX-R 600`99,Jawa 350 `71,Riga 91
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Peasilinder »

Minumeelest kasutaja aivo82 leiutas p?ris asjaliku s?steemi koonusfiltri jaoks,soovitan temalt uurida.
WARNING! To avoid possible breathing problems caused by rapid acceleration of this Corrado,all females are advised to remove any tight fitting clothes. TELF : 53739123

RedFox
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 23 Veebr 2004, 19:51
Auto: gII 1,8 GTi, gIII 1,8 CL
Asukoht: Haapsalu, Pärnumaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RedFox »

m??akse ka komplekte selle jaoks
kes teeb see jõuab

künnan, külvan, äestan, väetan ;)

aivo82
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:21
Auto: oooo
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas aivo82 »

Ma arvan et nendest kahest pildist peaks piisama et selgust saada:

Kuidas asi laiali k?ib: http://www.vagcat.com/p/B110/035600.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuidas koonus otsa k?ib: http://memimage.cardomain.com/ride_imag" onclick="window.open(this.href);return false; ... _large.jpg

Koonuse paigaldamiseks ?hulugeja otsa on vaja teha/osta vaheflants mille ?ks ots on toru ja teine ots metallplaat mis kruvitakse ?hulugeja k?lge.

Kui ?hufiltri kopsikus on temperatuuriandur, siis tuleks ka see koonuse l?hedusse paigaldada.

Lauri_T
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Mai 2008, 08:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Lauri_T »

K?simus sulle aivo82: vaatan, et sul pildi peal n?ha ka lisa vaakumi ots ?hulugeja flantsi k?ljes. Mis ?lesannet need klapid ja vaakumid seal originaal ?hufiltri kopsiku k?ljes t?idavad. Mul hetkel tehtud koonuse vaheflants ja koonusele k?lmakast, kuid neid vaakumi otsi k?lge ei pannud. Asi toimib, kuid ehk valesti? Jutt siis 79kw digifant-st.

aivo82
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 22 Juul 2007, 14:21
Auto: oooo
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas aivo82 »

Algselt postitas: Lauri_T
K?simus sulle aivo82: vaatan, et sul pildi peal n?ha ka lisa vaakumi ots ?hulugeja flantsi k?ljes. Mis ?lesannet need klapid ja vaakumid seal originaal ?hufiltri kopsiku k?ljes t?idavad. Mul hetkel tehtud koonuse vaheflants ja koonusele k?lmakast, kuid neid vaakumi otsi k?lge ei pannud. Asi toimib, kuid ehk valesti? Jutt siis 79kw digifant-st.
Pilt ei ole mitte minu auto pealt, vaid on netist lihtsalt n?iteks otsitud. See vaakumvoolik on sinna ilmselt niisama susatud et ei tilberdaks kuskil geneka rihma v?i jahutuslabade vahel.

Originaalfiltri kopsikul on sees vaakum klapp, mille otsa see voolik l?heb. Kopsiku tagumises otsas on l?dvik mis l?heb v?ljalaskekollektori peal oleva plekkist koja k?lge. Klapiga lastakse sisselaskesse vastavalt oludele kas eest tulevat k?lma v?i kollektori juurest tulevat sooja ?hku, et nt. k?lmade ilmadega t?hik?iku paremini paigas hoida.

kase89
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 27 Juun 2008, 09:07
Auto: T4
Asukoht: Tartumaa

Lugemata postitus Postitas kase89 »

Endal on samale autole m?eldud selline lahendus: http://fotoalbum.ee/photos/silleroo/43188325" onclick="window.open(this.href);return false; Jahedama ?hu saamiseks on veetud ka selle metallkarbi ?hest seinast ca 10 cm. l?bim??duga ?huke toru stange alla v?re juurde. Pildil seda veel ei ole. Filter on ka teine mis pildil.

Sille, ?ra pahanda, kuna pole j?udnud veel ise enda autost pilte teha. :) sellep?rast sinu vana pilt.:P
Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära!

Vasta

Mine “Mootor”