?passatil pagassis signa ruupar???

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
paradoxx3
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Veebr 2004, 21:25
Asukoht: tallinn

?passatil pagassis signa ruupar???

Lugemata postitus Postitas paradoxx3 »

tegu siis 98 a sedaan passatiga, avastasin pagassist juhi poolselt polstri alust n?ppides et seal asub samasugune vidin nagu kapoti all on auto signaali andmise pasunad,?hes?naga samasuguse pasuna mis on ka ?hendatud sinna, v?ibolla olen nii loll ;) aga ?kki keegi teab millex see seal on ja mida teeb??? peal oli nagu kirjas ka voldid, hz ja midagi veel....

phaetonist
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 11 Dets 2005, 17:11
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas phaetonist »

tegemist originaal signapasunaga

paradoxx3
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Veebr 2004, 21:25
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas paradoxx3 »

selge see et originaal signa pasun....kuid mida ta pagassis teeb,seal ta ju h??lt ei tee!ja mis tolku olex sellest kui ma signaali lasen ja mul terve salong kajab?ma saaksin aru mingil kummalisel moel et ta olex sinna tagavarax pandud, kuid siis ei olex ta sinna p?hjalikult kinni kruvitud ja juhtmed takka l?katud onju.

phaetonist
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 11 Dets 2005, 17:11
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas phaetonist »

oot-oot kui signaali lased siis peaksid sul ikka h??lt tegema need pasunad mis sul esipampri taga.
see mis sul taga pagasnikus on signalisatsiooni pasun ja ei tohiks piuksu ka teha kui sa rooli pealt signaali tahad lasta...
ja miks see taga pagasnikus on - selle kohta pead aru p?rima frizudelt et miks nad sellise koha leiutasid

paradoxx3
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Veebr 2004, 21:25
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas paradoxx3 »

kusjuures antud isendil ei ole signa peal ainult kesklukk v?tme pealt.niisiis kiilus mul kinni totaalselt kui pagassis sellist asja n?gin ;( hetkel ei ole ka aega lammutama hakata m?tlesin et ?kki m?ni targemt??p teab vastust....
jaa need pasunad pampri all t??tavad ilusti kuid see seal pagassis on m?stika ,lamp ?hes?naga.


Algselt postitas: phaetonist
oot-oot kui signaali lased siis peaksid sul ikka h??lt tegema need pasunad mis sul esipampri taga.
see mis sul taga pagasnikus on signalisatsiooni pasun ja ei tohiks piuksu ka teha kui sa rooli pealt signaali tahad lasta...
ja miks see taga pagasnikus on - selle kohta pead aru p?rima frizudelt et miks nad sellise koha leiutasid

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

osadel autodel on pagassis v?ike pasun parkimis andurite m?rguandeks

az
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21 Jaan 2005, 08:04
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas az »

oled sa kindel, et sul signat peal ei ole, arvan, et tegemist ikka tehase originaal signaga+originaalimmo v?tmes, peale maha l?heb see signa v?tmest keerates (v?i siis keskluku pealepanekul)

paradoxx3
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Veebr 2004, 21:25
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas paradoxx3 »

jah kahjuks ei tee ta ei piip kui uksed lukku panen ega pole tal ka tagurdamis andurit, juu siis pees omadega v?i kaitse l?bi...

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Seda piipi signa peale-maha panekul saab programeerida, kas siis peale-> piip ja/v?i maha-> piip,piip v?i siis vaikus.
Kontrolli j?rgnevalt:
Lase juhi klaas alla, pane signa (kesklukk) peale, ?rita ca 30 sek p?rast ilma signat(kesklukku) maha v?tmatta l?bi aknaaugu autot k?ivitada.Korras s?steemi puhul peaks signa ??rgama hakkama ning auto ei tohiks k?ivituda.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

az
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21 Jaan 2005, 08:04
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas az »

euroopas on osades maades suisa keelatud see sigana "piip" heli peale maha panekul

paradoxx3
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Veebr 2004, 21:25
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas paradoxx3 »

t?nud jussikesele nii see on et see on signa pasun....ja teeb v?ga r?medat h??lt veel pealekauba.aga kuidas siis sellele piiksu saab peale panna kui kesklukk maha v?tta ja peale panna????


Algselt postitas: jussike
Seda piipi signa peale-maha panekul saab programeerida, kas siis peale-> piip ja/v?i maha-> piip,piip v?i siis vaikus.
Kontrolli j?rgnevalt:
Lase juhi klaas alla, pane signa (kesklukk) peale, ?rita ca 30 sek p?rast ilma signat(kesklukku) maha v?tmatta l?bi aknaaugu autot k?ivitada.Korras s?steemi puhul peaks signa ??rgama hakkama ning auto ei tohiks k?ivituda.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Esindusest l?bi k?ia!
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Elektroonika”