AUX sisend, mis sealt sisse v?tta saab?

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

AUX sisend, mis sealt sisse v?tta saab?

Lugemata postitus Postitas laving »

Sedapsi, et olen oma masina kaaderv?rgi otsimisega j?udnud niikaugele, et olen raadios leidnud seadetes sellise koha kus saab ?telda, et millist signaali ma AUX sisendist sisse v?tta tahan (Audio, Video, A+V). Kui siis panen AUXi peale n?itab musta pilti, s?itma hakates annab aga teada, et videot n?idatakse ainult seistes. Kuna auto ostsin platsilt, siis neid nagu eriti ka need lisad ei kottinud ning ei osanud nad mulle ?telda, kas tal on TV v?i DVD v?imalus v?i mitte.

K?simus siis l?hidalt, kus on AUX sisendi ja kas by default peaks tulema TV sisse v?i peaks mul mingi karp veel kuskil olema?

Olemas on CD-box pagassis mis on veel testimata, et ?kki loeb see DVDsi? v?i siis ?kki salongi oma? V?i peab DVD v?i teleka ikka eraldi juurde ostma?

laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas laving »

ahjaa, ja kui peaks sina midagi konkreetset taha l?litama, sellele AUX pistikule, siis kas keegi teab ka ?telda, et kus see asub?

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Niikaua kui sa ei avalda mis firma s?steemiga sul tegu on, soovitan sealt kaudu sisse v?tta nt. pudel viina:D
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas laving »

:( deem, tunnen ennast j?rjest rumalamana.

iseenesest peaks k?ik originaal olema, ehk otse tehasest. P??an teha l?hip?evil m?ned kl?psud ja need ka ?les riputada, siis ehk rohkem selgust.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Originally posted by laving
Sedapsi, et olen oma masina kaaderv?rgi otsimisega j?udnud niikaugele, et olen raadios leidnud seadetes sellise koha kus saab ?telda, et millist signaali ma AUX sisendist sisse v?tta tahan (Audio, Video, A+V).

Olemas on CD-box pagassis mis on veel testimata, et ?kki loeb see DVDsi? v?i siis ?kki salongi oma? V?i peab DVD v?i teleka ikka eraldi juurde ostma?
Tere

Kas number su auto all on 72? CD-boxi koha pealt ei m?ngi see DVD-sid. Salongi oma s??b ainult navi plaate. Pikemalt naviga m?ngimisest loe http://www.vwnavi.com/vwnavi/forums/index.php sellelt lehelt.

--
nr 31 peal parkija

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aux sisendist saab siis sisse lasta vastavalt kas
1. Audio - J??b orig pilt + aux sisendist heli
2. Video - J??b raadio v?i boxi heli + aux sisendist pilt
3. A+V - Nii heli kui pilt aux sisendist.

Sisend ise asub maki tagak?ljel ja pildina tahab saada RGB signaali. Dietz`il t?itsa vastav adapter olemas millega saab asjale komposiiti s??ta. S?idu ajal vaatamiseks vaja veel lisaadapterit mis can signaalist speed impulsi v?lja filtreerib. TV?d ega DVD?d originaalis pole, need vaja lisanajuurde panna.

laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas laving »

Ehk kas saan ?ieti aru, et sellest kui ma pagasnikusse TV tuuneri kasti ostan (analoog 5k, digiTV oma 2,5x kallim), siis sellest veel ei piisa?

M??jad v?idavad k?ll, et peaks piisama. V?i on selle adapteri abil v?imalik lahendus, et osta omale odavam TV karp?

Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kui vw orig tv box siis sellest piisab, kui aga aftermarket siis ikka seda adapterit vaja, aga ega see adapter ise ka k?ige odavam l?bu pole ~4k

[Muudetud: 8-10-2006 s?ber]

Vasta

Mine “Elektroonika”